آموزش جامع زبان انگلیسی با آیونا icon

آموزش جامع زبان انگلیسی با آیونا

ورژن برای اندروید

  • آموزش جامع زبان انگلیسی با آیونا در اندروید آموزش جامع زبان انگلیسی با آیونا در اندروید آموزش جامع زبان انگلیسی با آیونا در اندروید آموزش جامع زبان انگلیسی با آیونا در اندروید آموزش جامع زبان انگلیسی با آیونا در اندروید آموزش جامع زبان انگلیسی با آیونا در اندروید آموزش جامع زبان انگلیسی با آیونا در اندروید آموزش جامع زبان انگلیسی با آیونا در اندروید

: آموزش جامع زبان انگلیسی با آیونا توضیحات

اپلیکیشن آیونا می تواند برآورده کننده تمام نیازهای شما در زمینه یادگیری زبان انگلیسی باشد. سیستم یادگیری به گونه ای طراحی شده است که علاوه بر جنبه آموزش و یادگیری، سرگرم کننده نیز باشد. کاربر این نرم افزار بدون احساس خستگی، می تواند ساعت ها به یادگیری زبان انگلیسی بپردازد. مطالب در آیونا به صورت سطح بندی شده از مبتدی تا پیشرفته برای تقویت مهارت های خواندن و درک مطلب، یادگیری لغات انگلیسی، گرامر، گوش دادن، مکالمه، جمله سازی، تلفظ  کلمات ،ترجمه و ... قرار داده شده است.

ویژگی اصلی برنامه آیونا نسبت به سایر نرم افزارها، جامع بودن آن است به طوریکه تمام متدهای آموزشی مختلف در نرم افزارهای دیگر، در این اپلیکیشن به صورت یکجا و کامل و با اضافه شدن چندین متد آموزشی جدید و سرگرم کننده ارائه شده اند.
برای دریافت کدفعالسازی به وب سایت آیونا به نشانی aiona.ir مراجعه نمایید.

ویژگی های نرم افزار آموزش زبان انگلیسی آیونا :

متدهای آموزشی متنوع و سرگرم کننده و لذت بخش
دوره های آموزشی از مقدماتی تا پیشرفته
یادگیری لغات انگلیسی با روش های متنوع
کار با متون آموزشی از قبیل داستان، زندگینامه، رمان و ...
مکالمات روزمره، انگلیسی در سفر، موسیقی و دیالوگ فیلم
دیکشنری جامع انگلیسی به فارسی و بالعکس
محیط کاربری آسان و جذاب
و ده ها ویژگی دیگر ...


نمایش بیشتر
دیدگاه ها