PDF Document Scanner Premium icon

PDF Document Scanner Premium

ورژن 3.2.11 برای اندروید
  • دانلود PDF Document Scanner Premium 3.2.11 - برنامه اسکن اسناد بصورت PDF برای اندروید دانلود PDF Document Scanner Premium 3.2.11 - برنامه اسکن اسناد بصورت PDF برای اندروید دانلود PDF Document Scanner Premium 3.2.11 - برنامه اسکن اسناد بصورت PDF برای اندروید دانلود PDF Document Scanner Premium 3.2.11 - برنامه اسکن اسناد بصورت PDF برای اندروید دانلود PDF Document Scanner Premium 3.2.11 - برنامه اسکن اسناد بصورت PDF برای اندروید دانلود PDF Document Scanner Premium 3.2.11 - برنامه اسکن اسناد بصورت PDF برای اندروید دانلود PDF Document Scanner Premium 3.2.11 - برنامه اسکن اسناد بصورت PDF برای اندروید

: PDF Document Scanner Premium توضیحات

PDF Document Scanner Premium 3.2.11 اپلیکیشنی کاربردی برای آن دسته از افرادیست که با اسناد کاغذی سر و کار زیادی دارند. با نصب این اپلیکیشن میتوانید براحتی و از طریق دوربین دستگاه اندرویدی از اسناد خود عکس گرفته و آنها را به PDF تبدیل کنید. از قابلیتهای جالب این برنامه اینست که قبل از ذخیره سازی نهایی فایل، میتوان به ویرایش و اضافه کردن افکتهای مختلف برای رسیدن به نتیجه مطلوب پرداخت. اگر دوست دارید میز کارتان انباشته از اسناد مختلف نباشد، پیشنهاد ما اینست که این اپلیکیشن را امتحان کنید.

ویژگیهای برنامه PDF Document Scanner Premium:

تبدیل اسناد به فرمت PDF
گرفتن عکس تنها با تپ روی صفحه
امکان دخیره سازی فایلهای PDF در SD کارت
امکان بکاپ گیری از تمام اسناد اسکن شده
پشتیبانی از چند صفحه
امکان وارد کردن تصاویر به فایلهای PDF
امکان ارسال فایلهای PDF به Dropbox, Google Drive, OneDrive و سایر سرویس های ابری

کاربران گرامی گـت اندروید

توجه داشته باشید که این نسخه به طور کامل پچ شده و به لاکی پچر و گوگل پلی مود شده احتیاجی نیست ! از نسخه کامل برنامه لذت ببرید!برای مشاهده سایر اپلیکیشنهای اداری اینجا کلیک کنید.


نمایش بیشتر

تغییرات نسخه PDF Document Scanner Premium 3.2.11

several bug fixes
دیدگاه ها

    نظرات 1

    حمید
    حمید در 29 فروردین 1394 17:02
    خیلی ممنونم برنامه های اسکن که گذاشتید همه را امتحان می کنم برای پیدا کردن بهترین و کاربردی ترینش . واقعاً محشر سایتتون .