Visualis - Photo Wallpapers icon

Visualis - Photo Wallpapers

ورژن 1.0 برای اندروید
  • دانلود Visualis - Photo Wallpapers Premium v1.0 تصاویر پس زمینه با کیفیت بالا برای اندروید دانلود Visualis - Photo Wallpapers Premium v1.0 تصاویر پس زمینه با کیفیت بالا برای اندروید دانلود Visualis - Photo Wallpapers Premium v1.0 تصاویر پس زمینه با کیفیت بالا برای اندروید دانلود Visualis - Photo Wallpapers Premium v1.0 تصاویر پس زمینه با کیفیت بالا برای اندروید دانلود Visualis - Photo Wallpapers Premium v1.0 تصاویر پس زمینه با کیفیت بالا برای اندروید دانلود Visualis - Photo Wallpapers Premium v1.0 تصاویر پس زمینه با کیفیت بالا برای اندروید دانلود Visualis - Photo Wallpapers Premium v1.0 تصاویر پس زمینه با کیفیت بالا برای اندروید دانلود Visualis - Photo Wallpapers Premium v1.0 تصاویر پس زمینه با کیفیت بالا برای اندروید

: Visualis - Photo Wallpapers توضیحات

تصاوير پس زمينه ي موجود در Visualis - Photo Wallpapers Premium v1.0 به طور اختصاصي براي اين برنامه ايجاد شده و در جاي ديگري نخواهيد يافت. با بيش از ٢٠٠ تصوير با كيفيت بالا براي ارائه كه هركس با هر سليقه اي تصاوير مربوط به خود را خواهد يافت. تمام تصاوير با دقت انتخاب شده اند تا ارزشهاي زيبايي شناختي را به صفحه ي شما ارائه كنند. اين برنامه براي استفاده ي آسان و زيبا و با دقت فراوان طراحي شده است.

کاربران گرامی توجه داشته باشید :

درست است که این برنامه در مارکت گوگل بطور رایگان عرضه شده است ، ولی در نسخه رایگان ، تمام امکانات برنامه در دسترس نیست و شما باید نسخه کامل را خریداری کنید ، ولی نسخه ای که ما امروز در گت اندروید برایتان قرار داده ایم نسخه فول آنلاک شده بوده و تمام ویژگی ها و امکانات اپلیکیشن در دسترس شماست.


نمایش بیشتر

تغییرات نسخه Visualis - Photo Wallpapers 1.0

Choose between dark and light theme (pro feature)
Tweaked user interface
دیدگاه ها