طلسم شتاب و سرعت | Haste Spell


اولین سامانه مدیریت خانواده و مراقبت از خانواده در فضای مجازی در ایران
- موقعیت لحظه ای و مسیر یابی خطی
- گزارش عملکرد در شبکه های اجتماعی
- تلگرام ، واتس اپ ، اینستاگرام ، لاین
- مدیریت دسترسی به وب سایتها
- امکان فیلترینگ تماس ها و پیامک ها
- و ده ها قابلیت کاربردی دیگر

دانلود نرم افزار


بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید، تیمی که بتوانند بیشترین امتیاز یا تمام افراد تیم مقابل را شکست دهد برنده مسابقه خواهد شد، بازی زولا مخصوص سیستم عامل ویندوز است و به صورت دوره ای مسابقات کشوری برای این بازی به صورت آنلاین برگزار می شود.

دانلود رایگان بازیطلسم شتاب و سرعت | Haste Spell

روش کار اسپل یا طلسم شتاب و سرعت | Haste Spell
اسپل سرعت کارکردی شبیه طلسم خشم داره اما تفاوت هایی داره که از نظر کارکرد متمایزش میکنه. اولین تفاوت اینه که اسپل سرعت، فقط سرعت حرکت رو افزایش میده اسپل ریج، علاوه بر سرعت، قدرت حمله ی نیروها رو هم افزایش میده. یک اسپل سرعت در سطح ۱، افزایش سرعتی معادل یک اسپل ریج در آخرین سطح رو ایجاد میکنه. یک اسپل سرعت در آخرین سطح، دو برابر یک اسپل ریج در آخرین سطح سرعت اضافه میکنه. دوم اینکه شعاع اثرِ اسپل ریج بیشتر هست. سوم اینکه اسپل سرعت، هزینه ی کمتری نسبت به اسپل ریج داره و نصف اون جا میگیره.

روش استفاده از اسپل سرعت
به طور کلی، اسپل سرعت وقتی استفاده میشه که فقط نیاز به افزایش سرعت باشه و سرعت حرکت اون نیرو کم باشه و یکی از این دو حالت رو داشته باشیم: قدرت حمله ی نیروی مورد نظر، بسیار بالا هست که به اسپل ریج نیازی نیست، یا نیرو ها اصلا برای تخریب فرستاده نشدند و نقش تانک (سپر) رو دارند و هدف اینه که سریع تر به نقطه ی مورد نظر برسند.

با توجه به این نکته، چهار نیرو در بازی بیشترین نیازو به اسپل سرعت دارند: دراگون، بالون، لاوا و گولم. (جاینت در این لیست نیست چون علاوه بر سرعت، در اکثر حمله ها به افزای قدرت هم نیاز است و استفاده از ریج بهتره.) هر کدوم رو جداگانه بررسی میکنیم.

بالون (مخصوصا در برابر ایر سوییپر)
در ابتدای معرفی جاروی هوایی، کسی فکر نمیکرد این ساختمان بتونه اینقدر موثر عمل کنه. حمله با بالون به یک جاروی هوایی سطح آخر از رو به رو، غیر ممکن هست. حالا که دومین جاروی هوایی معرفی شده وجود اسپل سرعت کاملا به درد بخور هست. همونطور که در بالا گفتیم، به دو دلیل استفاده از اسپل سرعت با بالون منطقیه:
سرعت بالون بسیار کمه و این نقطه ضعفش هست که با اسپل سرعت رفع میشه.
قدرت حمله ی بالون (مخصوصا وقتی گروهی باشن) بسیار زیاد هست و استفاده از اسپل ریج، فقط برای افزایش سرعت به کار میرفت که با آمدن اسپل سرعت، با هزینه ی کمتر قابل انجام هست. برای درک بهتر، مقدار آسیب وارد شده به وسیله ی یک گروه ۴ تایی از بالون رو با مقاومت یک ساختمان دفاعی مقایسه کنید. میبینید که در هر صورت با اولین ضربه، ساختمان تخریب میشه و نیازی به افزایش قدرت حمله نیست و فقط ریج روی بالون برای سرعت استفاده میشه.


دراگون
استفاده از اسپل سرعت برای دراگون زیاد معقول نیست. دلیلشم اینه که بر خلاف بالون که ابتدا ساختمان های دفاعی رو میزنه و گروهی حرکت میکنه، دراگون ها پخش میشن و نمیشه در یک منطقه ی پیش بینی شده برای افزایش سرعتشون از اسپل سرعت استفاده کرد. دلیل بعدی هم این هست که اسپل ریج برای دراگون، برخلاف بالون، افزایش قدرت حمله رو به همراه داره (مخصوصا زمانی که به تون هال میرسه) که لازم هست.
در مواردی خاص که با پیشبینی مسیر حرکت، دراگون ها در یک ردیف قرار میگیرند یا چیدمان حریف طوری هست که دراگون ها دسته ای حرکت میکنن، استفاده از اسپل سرعت امکان پذیر هست. در سایر موارد عادی، استفاده از ریج معقول تره.


لاوا و گولم
مسلما کسی تا حالا این دو سرباز رو برای تخریب ساختمان های دفاعی استفاده نکرده چون قدرت حمله ی پایینی دارند. به دلیل مقاومت بالا، این نیرو ها فقط به عنوان تانکینگ (سپرِ نیروهای اصلی) استفاده میشن. بنابراین حتی با ریج، قدرت حمله ی اونها قابل قبول نیست. اما آیا دلیلی داره که نیازی به افزایش سرعت این نیرو ها باشه؟ در حالت عادی، خیر. سپر باید آهسته حرکت کنه اما باز هم در مواردی خاص و استثنایی، نیاز داریم که این نیروها سرعتشونو افزایش بدن (مثلا وقتی که نیروهای اصلی بر اثر اشتباه سریعتر پیاده شدن و نیروهای تانکینگ به کندی حرکت میکنن) در این موارد اسپل سرعت کاربرد داره، اما اسپل ریج به دلیل سطح اثر بالاتر و افزایش قدرت حمله، عاقلانه تر هست.

نتیجه: بهترین نیروی سازگار با اسپل سرعت، بالون هست."Put some hustle in even your heaviest units!
Haste Spells lack the damage boost of Rage Spells, but provide an even better boost to movement speed. A lower storage space also allows you to take more of them into battle!"

Summary
The Haste Spell is a Dark Elixir Spell added in the July 1, 2015 update.
Like a Rage Spell, it boosts the speed of troops in its area of effect; the Haste Spell, however, does not make them deal extra damage.
The Haste Spell has a slightly smaller radius than a Rage Spell.
Offensive Strategy
Haste Spells may be used to counteract the effect of Air Sweepers.
The Haste spell is most effective in aiding slower but more powerful troops, such as Balloons, Dragons and P.E.K.K.As.
Before the July 2015 Update, Balloons were combined with Rage Spells to increase their speed. When the Haste Spell was introduced, Lavaloonion, LaLoon, Balloonion and other variations saw new light due to the larger speed increase and consuming half the housing space of a Rage Spell.
Trivia
The Rage Spell's name in game files is haste.
A level 1 Haste Spell has the same speed increase as a level 5 Rage Spell, its maximum level.
For every 1 level the Haste Spell gains, the amount of speed it gains is always increased by 6.

راهنمای جامع کلن وار و ساخت و ارتقاء کلن کستل اندروید طلسم زمین لرزه | Earthquake Spell اندروید طلسم پویزن (سم) | Poison Spell اندروید کارخانه طلسم سیاه | Dark Spell Factory اندروید طلسم خشم | Rage Spell اندروید کلش آف کلنز | Clash Of Clans چیست ؟ اندروید