Tasks: to do list & tasks
4.7
1,405

Tasks: to do list & tasks

مدیریت کارهای روزانه
ورژن3.3.0 توسط Pocket Brilliance Limited
بیش از یک میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب همه سنین

دانلود Tasks: to do list & tasks v3.3.0 نرم افزار مدیریت کارهای روزانه اندروید

نسخه کامل Premium مود شده با تمام امکانات در دسترس

نرم افزار مدیریت کارهای روزانه اندروید

Tasks یک برنامه زیبا، ساده، رایگان و متمرکز بر حریم خصوصی است که بر روی لیست انجام کارها، لیست وظایف و برنامه یادآوری متمرکز شده است که به شما کمک می کند تا زندگی پرمشغله شما را سازماندهی کنید. مهم نیست که چه کسی هستید یا چه کاری انجام می دهید، Tasks می تواند کمکتان کند!

با

Tasks

، داده های شما در همه جا رمزگذاری می شوند: 1. در دستگاه شما، 2. در حین حمل و نقل و زمانی که در سرویس های ابری ذخیره می شوند. داده های شما فقط توسط شما دیده می شود. حریم خصوصی شما تضمین شده است.

در کمترین زمان شروع کنید، به سرعت و به راحتی کارهای جدید را همانطور که فکر می کنید با استفاده از افزودن سریع، از طریق میانبر صفحه اصلی، اعلان مداوم یا حتی ایجاد از برنامه دیگر با اشتراک گذاری با Tasks، اضافه کنید.

یک برنامه لیست کارهای ساده و زیبا
Tasks یک برنامه لیست کارهای ساده است که بر سادگی و سهولت استفاده تأکید دارد. این که آیا شما یک لیست پروژه می خواهید، لیست مواد غذایی یا فقط چیزهای زیادی برای به خاطر سپردن دارید، Tasks برای شما ساخته شده است. با Tasks می توانید لیست های قدرتمندی بسازید، آنها را رنگ کنید و سپس با حرکات بصری مانند کشیدن و رها کردن برای اولویت بندی مجدد یا کشیدن انگشت برای حذف، مدیریت کنید.

از یادآورها استفاده کنید تا بتوان در زمان مناسب به dos تحویل داد و با اعلان‌های عملی نیازی به باز کردن برنامه نیست، کافی است یک کار را به‌عنوان انجام شده علامت‌گذاری کنید یا برای بعد به تعویق بیندازید.

نظرت را بگو
Tasks طوری طراحی شده است که استفاده از آن بسیار ساده باشد. این برنامه در حال توسعه فعال است و محبوب ترین درخواست ها / پیشنهادات اضافه شده است. بنابراین اگر می خواهید آینده Tasks را شکل دهید، فقط بازخورد خود را به ما بدهید.

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.tasks.android

تاریخ بروزرسانی:

دیروز, 09:07

آخرین ورژن:

3.3.0

حجم:

6 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.1+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر Tasks: to do list & tasks

دانلود برنامه Tasks to do list اندروید دانلود برنامه Tasks to do list اندروید دانلود برنامه Tasks to do list اندروید دانلود برنامه Tasks to do list اندروید دانلود برنامه Tasks to do list اندروید دانلود برنامه Tasks to do list اندروید دانلود برنامه Tasks to do list اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.