امروز : چهارشنبه، 29 اسفند 1397
» » » » آموزش حذف مخاطبین در تلگرام

آموزش حذف مخاطبین در تلگرام

1396.11.9 Arya 5978 بازدید 0 نظر
در این آموزش قصد داریم در مورد حذف تکی و دسته ای مخاطبینی که بطور ناخواسته در حالت پیشفرض به لیست دوستان (Contact List) تلگرام اضافه میشوند ، شما عزیزان را راهنمایی کنیم.

1 : برنامه تلگرام را باز کرده و مطابق تصویر زیر روی گزینه ای که مانند سه خط موازی هست کلیک کنید.2 : گزینه Contacts را انتخاب و وارد این بخش شوید.


3 : از لیست مخاطبینی که به شما نمایش داده میشود ، روی نام شخصی که میخواهید اطلاعاتش را حذف کنید ضربه زده و وارد صفحه شخصی و چت با او شوید ، در بالای صفحه جایی که نام او نمایش داده شده ضربه بزنید و وارد بخش پروفایل کاربری او شوید .


4 : در بخش پروفایل کاربری آن مخاطب ، مطابق شکل زیر روی سه نقطه کلیک کنید.


5 : حال گزینه Delete را انتخاب کنید.


6 : دوباره روی گزینه سه نطقه کلیک کرده و این بار روی گزینه Block کلیک کنید.


7: کار تمام است و مخاطب مورد نظر از لیست مخاطبین شما به همین راحتی حذف شد.


آموزش حذف دسته جمعی مخاطبین با نسخه وب تلگرام

1 : ابتدا وارد سایت https://web.telegram.org شوید.
2 : از منوی موجود کشورها ، ایران را انتخاب و شماره تلفن همراه را بدون صفر وارد کنید و روی گزینه Next کلیک کنید. در صفحه بعدی یک کد که به گوشی شما ارسال خواهد شد را باید وارد کنید.


3 : برای دریافت کد وارد گوشی موبایل خود شده و برنامه تلگرام را باز کنید ، مانند تصویر زیر یک کد تاییدیه برای شما ارسال شده است ، آنرا وارد کنید.
توجه داشته باشید که اگر رمز دوم امنیتی شما فعال باشد باید آنرا نیز وارد کنید ، اگر رمز دوم ندارید بدون تایید آن وارد محیط تلگرام خواهید شد.4 : اکنون مانند تلگرام با کلیک روی سه خط موازی ، وارد محیط کاربری خود شوید. و روی گزینه Contacts کلیک کنید.
آموزش حذف مخاطبین در تلگرام


5 : اکنون لیست مخاطبین خود را مشاهده میکنید ، روی گزینه Edit کلیک کنید .


6 : حال میتوانید روی هر تعداد مخاطبی که تمایل دارید آنها را حذف کنید یک به یک کلیک کرده و در نهایت گزینه Delete را کلیک کنید.