امروز : چهارشنبه، 5 تیر 1398
» » » » آموزش تغییر تم تلگرام دسکتاپ

آموزش تغییر تم تلگرام دسکتاپ

1396.11.9 Arya 10718 بازدید 0 نظر
در این سری از مجوعه آموزش های تلگرام ، قصد داریم به شما نحوه تغییر تم تلگرام را آموزش دهیم ، پس با گت اندروید همراه باشید.

1 : برنامه تلگرام را باز کرده و مطابق تصویر زیر روی گزینه ای که مانند سه خط موازی هست کلیک کنید.2: وارد بخش Settings شویید3 : حال در این بخش وارد گزینه Themes شوید.به صورت پیش‌فرض، با سه گزینه‌ی Default(همان آبیِ پیش‌فرض)، Blue(آبی روشن) و Dark(مشکی) مواجه میشوید. هر کدام را که دوست دارید انتخاب کنید.
تم مورد نظر اعمال میشود.
اینها تم های پیشفرض هستند ، در بالای همین صفحه میتوانید با زدن گزینه Create New Theme تم مورد علاقه خود را با سلیقه خودتان بسازید.میتوانید به سلیقه خودتان هر رنگی را که دوست دارید برای ظاهر برنامه تلگرام گوشی اندروید در نظر بگیرید ، پس از اتمام تغییرات حتما آنرا ذخیره کنید.پس از ساخت تم ، میتوانید آنرا با دوستان خود به اشتراک گذاشته ، ویرایش و یا حذف کنید.روش پیدا کردن تم‌های تلگرام

کافیست در تلگرام، وارد صفحه‌ی چت با خودتان، یا یکی از نزدیکانتان شوید.
سپس عبارتِ @themes را تایپ و ارسال کنید.
حالا روی این عبارتِ ارسال شده (@themes) کلیک کنید، یا لمسش کنید.
وارد کانال رسمی پوسته‌های تلگرام خواهید شد که هزاران تم مخصوص گوشی اندروید و دسکتاپ ویندوز در آن قرار داده شده است. کافی است در این کانال بگردید و از تم هایی که سایر کاربران جهان قرار داده اندروید لذت ببرید.
ابتدا پیش‌نمایشی از این پوسته نمایش داده میشود، سپس اگر از آن خوشتان آمد، میتوانید آن را تایید و استفاده کنید.
همچنین می توانید از این کانال @androidthemes که بسیار جامع تر و کامل تر کانال قبلی است استفاده کنید.