امروز : پنج شنبه، 31 مرداد 1398
» » » » دانلود Wallet - Finance Tracker and Budget Planner 7.1.032 نرم افزار کیف پول الکترونیکی همراه اندروید

دانلود Wallet - Finance Tracker and Budget Planner 7.1.032 نرم افزار کیف پول الکترونیکی همراه اندروید

1398.05.26 omid 755 بازدید 0 نظر گوگل پلی

Wallet - Finance Tracker and Budget Planner
اپلیکیشن

Wallet - Finance Tracker and Budget Planner

برنامه ریز مالی شخصی شما است که به شما کمک می کند تا پول را ذخیره کنید، بودجه خود را برنامه ریزی کنید و هزینه های خود را دنبال کنید. شما تبدیل به مدیر مالی خود خواهید شد و براحتی برای مدیریت پول و هزینه های خود برنامه ریزی دقیقی خواهید داشت. دریافت گزارش در مورد امور مالی خود، همراه با افرادی که اعتماد دارید، در چندین ارز، بانک ها و موسسات مالی. همچنین کارت های وفاداری یا پاداش خود را بارگیری کنید. دریافت و کنترل کامل امور مالی خود را حفظ کنید.

توسط این نرم افزار هزینه های مختلف از جمله مسافرت، تحصیل، مخارج خانواده، هزینه های ماشین، هزینه های کسب و کار یا هرگونه هزینه دیگری باشد که ممکن است داشته باشید را میتوانید مدیریت نکید. برنامه Wallet که توسط BudgetBakers در مارکت گوگل منتشر شده است ، فقط یک برنامه ردیابی مالی، گزارش یا مدیریت بودجه نیست. توسط این اپ شما قادر هستید تا همه چیز را تحت کنترل داشته باشید تا بتوانید تصمیمات عاقلانه و برنامه ای برای آینده بگیرید - یک ماه، یک سال یا 10 سال بعد! شما می توانید هزینه های خود را به راحتی کنترل کنید و با استفاده از ردیاب مالی در آنها صرفه جویی کنید.

کیف پول به عنوان مدیر شخصی شما طراحی شده است که به شما کمک می کند تا از روز اول به کنترل امور مالی خود برسید، این برنامه به شما گزارش کاملی از مجموع درآمدها و مخارج شما می دهد و به شما کمک میکند تا بتوانید مبلغی از درآمد خودرا نیز برای آینده پس انداز کنید، این برنامه گزارش کاملی از هزینه ها را به شما خواهد داد.

ویژگی های برنامه Wallet - Finance Tracker and Budget Planner اندروید :


به روز رسانی اتوماتیک بانک - معاملات بصورت اتوماتیک و ایمن با بانک شما هماهنگ می شوند، هوشمندانه دسته بندی شده و به بودجه شما تقسیم می شوند. با 3500 بانک شرکت کننده در سراسر جهان
واردات یا به روز رسانی بانک دستی - شما هم اکنون می توانید تمام اطلاعات تراکنش خود را از منابع انتخابی خود به Wallet وارد کنید تا گزارش کامل دریافت کنید. آن را از بانک خود و یا صفحات گسترده خود داشته باشید.
بودجه های انعطاف پذیر - بودجه ها به شما کمک می کند تا به مدیریت مالی یکپارچه، برنامه ریزی و صرفه جویی در هزینه های آینده داشته باشید. هر چیزی که شما باید انجام دهید، از پرداخت بدهی به خرید یک خودرو یا صرفه جویی در هزینه بازنشستگی، کیف پول انعطاف پذیری را برای رسیدن به اهداف خود و انعطاف پذیری به هر شرایط مالی تغییر می دهد.
گزارش های متمایز - نمودار های آسان برای درک و دیدگاه های مالی به شما می دهد بینش مالی عملیاتی در مورد وضعیت مالی خود ، حساب های بانکی، کارت اعتباری ، بدهکاری و بستانکاری. شما می توانید گزارش درآمد و هزینه خود را دریافت کنید.
اشتراک گذاری حسابهای انتخاب شده - حسابهای انتخاب شده را می توانید با خانواده، دوستان یا همکاران که نیاز به همکاری در بودجه دارند به اشتراک بگذارید. هر کس می تواند از هر پلت فرم، چه اندروید، آی فون یا وب، از آن استفاده کند.
کارت های وفاداری و پاداش - تمام کارت های پلاستیکی خود را با بارکد ها به Wallet آپلود کنید تا از شر تمام ناخواسته های غیر ضروری خلاص شوید و کیف پول خود را بسیار بزرگ و سنگین کنید. شما حتی می توانید کارت های خود را با اعضای خانواده به اشتراک بگذارید و همه را در یک حساب جمع آوری کنید. زندگی خود را سبک تر کنید.
لیست ویژگی های دیگر: پشتیبانی از چندین ارز، همگام سازی ابر اتوماتیک، پیگیری و ردیابی گارانتی، دسته بندی ها و قالب ها، معاملات جغرافیایی، لیست های خرید، صادرات به CSV / XLS / PDF، مدیریت بدهی، امنیت با PIN کد ، سفارشات مستمر ، اطلاعیه ها، ردیاب پول، گزارش و موارد دیگر.

نحوه شروع استفاده از WALLET
1. برنامه را دانلود کنید
2. از طریق فیس بوک یا گوگل وارد به سیستم
3. مانند یک استاد هزینه ها و درآمدهای خود را حساب کنید!

تغییرات نسخه جدید :
Improve charts - tap inside to see detail
Budgets improvement
Bug fixes

Mod Info:
Premium Lifetime features unlocked;
Disabled / Removed unwanted Permissions + Receivers and Services;
Analytics / Crashlytics disabled;