چگونه گوگل پلی تلویزیون را فعال کنیم

نویسنده: Arya | 17673 بازدید
29 دی 1401

امروز قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه گوگل پلی تلویزیون را فعال کنیم ، اگر تلویزیون هوشمند شما از برند SONY است مراحل زیر را دنبال کنید تا بتوانید گوگل پلی را بر روی تلویزیون هوشمند خود نصب کنید.

چگونه گوگل پلی تلویزیون را فعال کنیم


دکمه HOME را فشار دهید، گزینه (آیکن برنامه‌ها) را از لیست خانه انتخاب کنید و سپس گزینه Google Play Store را از لیست برنامه‌های کاربردی انتخاب نمایید.
چنانچه کنترل از راه دور عرضه شده به همراه دستگاه دارای دکمه APPS است، با فشار دادن‌ دکمه APPS می‌توانید لیست برنامه‌های کاربردی را نمایش دهید.
یک برنامه کاربردی برای نصب انتخاب کنید.
برنامه کاربردی پس از دانلود به‌طور خودکار نصب و اضافه می‌شود. نماد آن در لیست برنامه‌های کاربردی نصب‌شده نمایان می‌شود و امکان راه‌اندازی آن را در اختیار شما قرار می‌دهد.

درباره برنامه‌های کاربردی پولی


برنامه‌های کاربردی رایگان و برنامه‌های کاربردی پولی در Google Play Store وجود دارند. برای خرید یک برنامه کاربردی پولی، اطلاعات کارت اعتباری یا کد کارت هدیه پیش‌پرداخته Google Play مورد نیاز است. می‌توانید کارت هدیه Google Play را از فروشندگان مختلف خریداری نمایید.
چگونه گوگل پلی تلویزیون را فعال کنیم


برای حذف یک برنامه کاربردی


دکمه HOME را فشار دهید، گزینه (آیکن برنامه‌ها) را از لیست خانه انتخاب کنید، سپس گزینه Google Play Store را از لیست برنامه‌های کاربردی انتخاب نمایید و گزینه برنامه‌های من را انتخاب کنید.
چنانچه کنترل از راه دور عرضه شده به همراه دستگاه دارای دکمه APPS است، با فشار دادن‌ دکمه APPS می‌توانید لیست برنامه‌های کاربردی را نمایش دهید.
یک برنامه کاربردی را جهت حذف انتخاب کنید و سپس برنامه کاربردی را لغو نصب نمایید.
همچنین ببینید: Google TV برنامه تماشای فیلم ها و برنامه های گوگل اندروید

نصب برنامه‌های کاربردی از Google Play Store


برنامه‌های کاربردی را می‌توانید با همان روشی که در مورد تلفن‌های هوشمند و تبلت ها انجام می‌دهید، از Google Play Store در تلویزیون نصب کنید.

توجه داشته باشید :
تنها می‌توانید برنامه‌های کاربردی سازگار با تلویزیون را نصب نمایید. این برنامه‌ها ممکن است با برنامه‌های کاربردی مربوط به تلفن‌های هوشمند/تبلت ها متفاوت باشند.
اتصال اینترنت و حساب Google برای نصب برنامه‌های کاربردی از Google Play Store مورد نیاز است.

راهنمایی :
اگر حساب Google در اختیار ندارید یا می‌خواهید یک حساب اشتراکی ایجاد کنید، با دسترسی به وب‌سایت زیر یک حساب جدید ایجاد نمایید.
https://accounts.google.com/signup
وب‌سایت فوق ممکن است بسته به منطقه/کشور شما تغییر کند. همچنین بدون اطلاع قبلی قابل تغییر است. برای آگاهی از جزئیات، به صفحه اصلی Google مراجعه کنید.
توصیه می‌کنیم در یک رایانه یا دستگاه همراه اقدام به ایجاد حساب Google نمایید. / منبع

بیشتر بخوانید:

دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.