Alarm Clock for Heavy Sleepers — Loud + Smart Math
4.6
130

Alarm Clock for Heavy Sleepers — Loud + Smart Math

ساعت زنگ دار برای خواب سنگین
ورژن4.9.8 build 254 توسط AMdroid Alarm Clock - No more oversleep
مناسب همه سنین

دانلود Alarm Clock for Heavy Sleepers — Loud + Smart Math v4.9.8 برنامه ساعت زنگ دار برای خواب سنگین اندروید

نسخه Premium با تمام امکانات در دسترس

Alarm Clock for Heavy Sleepers — Loud + Smart Math

یک ساعت هوشمند زنگ دار رایگان است برای کسانی که خواب سنگین دارند با آلارم های متعدد ، تایمر و مسائل ریاضی برای حل کردن. این برنامه هوشمند ، قابل تنظیم ، رایگان است و شما را به آرامی بیدار می کند ، به طور طبیعی ، با روشی ملایم ، حتی اگر خواب عمیقی دارید ، صبح هایتان را بهتر کنید. با این برنامه نه بیش از حد بخوابی ، نه خواب آلودگی داشته باشید. این برنامه ساعت با صدای بلند برای کسانی که خواب سنگین دارند طراحی شده است. با یک زنگ هوشمند از خواب بیدار شوید و روز خود را با موسیقی به همراه اطلاعات وضعیت واقعی آب و هوا شروع کنید. استفاده از چالش ها (مشکلات ریاضی ، Captcha ، Wi-Fi ، NFC ، بارکد / کد QR ، نور) برای جلوگیری از خواب مجدد شما. از این ساعت زنگ دار هوشمند رایگان با موسیقی و تایمر می توانید به عنوان یک ساعت شب استفاده کنید. این برنامه به شما امکان می دهد تا در روزهای تعطیل بخوابید، آیا تا به حال از خواب عمیق در تعطیلات عمومی بیدار شده اید زیرا ساعت زنگ دار شما با خاموش نبوده است؟ AMdroid تعطیلات عمومی را برای کشور شما می شناسد. هشدارها در این روزها خاموش می شوند (اختیاری). با این برنامه ردیابی خواب بهتر بخوابید. اگر نمی توانید بیدار شوید، پیکربندی چالش ها (معماها) و مسائل ریاضی را برای بیدار کردن به موقع پیکربندی کنید. برای اطمینان از بیدار شدن از خواب و از جلوگیری از به خواب ماندن، از تأیید هشدار پست استفاده کنید. این ساعت زنگ دار سفارشی طراحی مواد ، آماری را نشان می دهد که می توانید آن را تجزیه و تحلیل کرده و از آن استفاده کنید تا تنظیمات زنگ خود را تنظیم کنید.

ویژگی های برنامه Alarm Clock for Heavy Sleepers — Loud + Smart Math اندروید:
یک ساعت زنگ دار سفارشی برای خواب عمیق با تایمر
هشدارهای مکرر - تکرار روزانه یا هفتگی ، فواصل زمانی ، زمان انقضاء و غیره
هر زنگ تنظیمات خاص خود را دارد
تقویم خود را با ساعت زنگ دار سفارشی AMdroid همگام سازی و ادغام کنید
چندین هشدار تنظیم کنید - حتی برای از خواب بیدار شدن از خواب عمیق
ساعت زنگ دار بیدار خود را با آگاهی از موقعیت مکانی تنظیم کنید

آپدیت نسخه Alarm Clock for Heavy Sleepers — Loud + Smart Math 4.9.8 build 254 اندروید
With each update, we try to improve AMdroid so you can have a better alarm clock and morning routine every day. If you have questions, ideas, or run into issues, send a message with the Help and Feedback menu.

Bug fixes and improvements
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.amdroidalarmclock.amdroid

تاریخ بروزرسانی:

1399.07.18

آخرین ورژن:

4.9.8 build 254

حجم:

12 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.2+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید:

لینک (های) دانلود

تصاویر Alarm Clock for Heavy Sleepers — Loud + Smart Math

دانلود Alarm Clock for Heavy Sleepers — Loud + Smart Math اندروید دانلود Alarm Clock for Heavy Sleepers — Loud + Smart Math اندروید دانلود Alarm Clock for Heavy Sleepers — Loud + Smart Math اندروید دانلود Alarm Clock for Heavy Sleepers — Loud + Smart Math اندروید دانلود Alarm Clock for Heavy Sleepers — Loud + Smart Math اندروید دانلود Alarm Clock for Heavy Sleepers — Loud + Smart Math اندروید دانلود Alarm Clock for Heavy Sleepers — Loud + Smart Math اندروید دانلود Alarm Clock for Heavy Sleepers — Loud + Smart Math اندروید دانلود Alarm Clock for Heavy Sleepers — Loud + Smart Math اندروید دانلود Alarm Clock for Heavy Sleepers — Loud + Smart Math اندروید دانلود Alarm Clock for Heavy Sleepers — Loud + Smart Math اندروید دانلود Alarm Clock for Heavy Sleepers — Loud + Smart Math اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.