امروز : یکشنبه، 5 خرداد 1398
» » » » دانلود Magic Nikon ViewFinder v3.1.1 نرم افزار منظره یاب دوربین های نیکون اندروید

دانلود Magic Nikon ViewFinder v3.1.1 نرم افزار منظره یاب دوربین های نیکون اندروید

1397.03.2 Arya 1160 بازدید 0 نظر گوگل پلی

Magic Nikon ViewFinder Free
Magic Nikon ViewFinder v3.1.1 [Premium] به شما یک پیش نمایش دقیق کادربندی را برای ترکیب واقعی دوربین / لنز نمایش میدهد، جایی که شما با گوشی یا تبلت خود ایستاده اید. این شبیه سازی قاب هر دوربین یا لنز نیکون است و به هزاران نفر از متخصصان فیلم سازی یا عکاسی در پیش تولید پروژه نهایی کمک می کند. این برنامه گوشی شما را به یک مانیتور خارجی تبدیل نمی کند بلکه به عنوان یک منظره یاب مستقل کار می کند.
این برنامه برخلاف قبلی یکی از اپلیکیشن های ارزان دوربین های Nikon است. در این برنامه امکان کنترل دوربین نیکون تعریف نشده است و کاربرد اصلی آن انتخاب لوکیشن ها و برنامه ریزی برای شات ها است. مجیک نیکون ویوفایندر از دوربین تلفن همراه شما استفاده می کند و به شما نشان می دهد که یک شات در دوربین شما چگونه خواهد شد. به این ترتیب لازم نیست عکس های زیادی که بیشتر آن ها پرت است را با دوربین خود بگیرید. گت اندروید این برنامه نسبت تصویر را تغییر می دهد و حتی می توانید با استفاده از آن عناصری مانند نوردهی را تنظیم کنید.
هنگامی که دید درست را پیدا کرده اید، می توانید آن را برای مرجع آینده با اطلاعات اضافی مانند فاصله کانونی، تیلت و رول، تاریخ و زمان و اطلاعات دوربین و لنز ذخیره کنید. هنگام گرفتن یک عکس، شما می توانید نوردهی را قفل کنید و فوکوس اتوماتیک را روشن کنید و خاموش کنید تا بهتر بتوانید عکس گرفته شده را کنترل کنید.
لطفا توجه داشته باشید که این برنامه در دستگاه های گرا برای نمایش HD یا Full HD بهترین عملکرد را دارد. در دستگاه های قدیمی تر و کوچکتر این برنامه ممکن است خیلی خوب کار نکند.
به طور خاص، کالیبراسیون برای عملکرد دقیق برنامه توصیه می شود. شما می توانید فرآیند کالیبراسیون را از منو شروع کنید، دستورالعمل ها در وب سایت هستند.

*** بیش از 42000 نفر در سراسر جهان با استفاده از برنامه های جادویی ViewFinder عکاسی میکنند. ***

برنامه Magic Nikon ViewFinder برای چه کسانی کاربرد دارد ؟
• برای یک کارگردان سینما: به دنبال یک زاویه و دید در شات بعدی خود هستید؟
• برای یک کارگردان: در حال ایجاد یک فیلم نامه جدید هستید ؟
• برای یک عکاس: به دنبال بهترین لوکیشن برای عکاسی میگردید ؟
• برای یک فیلم بردار: آیا می خواهید کادربندی عکس بعدی خود را بدون نیاز به دوربین در دستان خود ببینید؟

دوربین های پشتیبانی شده (در هر دو عکس 3: 2 و HD 16: 9 حالت):
- نیکون D4s، D5
- نیکون D750، D810، و غیره (با عنوان DXX0 در برنامه مشخص شده است)
- نیکون D500
- نیکون D5600، D3400، D7500، و غیره (با عنوان DXX00 در برنامه مشخص شده است)