امروز : یکشنبه، 27 مرداد 1398
» » » » » دانلود Call Notes Pro - check out who is calling v9.2.2 نرم افزار مشخصات نام تماس گیرنده اندروید

دانلود Call Notes Pro - check out who is calling v9.2.2 نرم افزار مشخصات نام تماس گیرنده اندروید

1398.04.14 omid 4106 بازدید 0 نظر گوگل پلی

Call Notes Pro - check out who is calling
برنامه

Call Notes Pro - check out who is calling

کمک می کند تا شما کسی را با شما تماس می گیرد شناسایی کنید. همچنین می توانید زمان آخرین تماس و یا زمینه های دیگر مثل موقعیت، کشور و اپراتور تلفن همراه را مشاهده کنید. این برنامه برای افرادی که لیست مخاطبین طولانی دارند، ضروری می باشد. صاحبان مشاغل آزاد، مشاوران، وکلا، فروشندگان، کارکنان و روزنامه نگاران از این برنامه لذت می برند.

یادداشت


این برنامه یادداشت ها و اطلاعات تمام تماس هایتان را به شما نشان می دهد و شما همیشه می دانید چه کسی تماس می گیرد. به همین دلیل به آسانی می توانید یادداشت ها را در طول تماس و یا بعد از آن به روزرسانی کنید. پس نظرات و یا هر گونه اطلاعات مفید دیگر در مورد مخاطب را ذخیره کنید.

زمینه های کتاب آدرس


علاوه بر یادداشت ها، اطلاعات مهمی نیز وجود دارد که می تواند در هنگام تماس تلفنی لازم باشد. سازمان تماس گیرنده، موقعیت، سالگرد مهم و بسیاری از زمینه های دیگر همیشه در طول تماس قابل مشاهده است.

همگام سازی


همگام سازی یادداشت های برنامه در Evernote و OneNote . یادداشت های شما همیشه با شما و دستگاه های شما است. شما می توانید به راحتی یادداشت های خود را در نرم افزارهای Evernote یا OneNote و حتی با همکاران خود به اشتراک بگذارید و آنها را ویرایش کنید.

حریم خصوصی


تمام یادداشت ها و مخاطبین شما امن و خصوصی هستند. حریم خصوصی در اولویت این برنامه است! برنامه داده های خود را در هر جایی آپلود نمی کند و فقط از API رسمی برای همگام سازی استفاده می کند.

برخی از ویژگی های برنامه Call Notes Pro - check out who is calling اندروید :


- نمایش اطلاعات مانند یک یادداشت، شرکت، عنوان، تاریخ تولد، گروه، رویداد تقویم، نام کامل، آخرین تماس زمان، شماره، نوع تماس، آدرس، ایمیل، وب سایت و غیره
- یادداشت ها را مستقیما از برنامه، بعد از تماس و یا حتی در طول تماس تغییر دهید.
- بسیار قابل تنظیم، شما می توانید محل، اندازه، و رنگ را متناسب با تم UI خود تنظیم کنید.
- پشتیبانی از تمام زمینه های کتاب آدرس اندروید و پایگاه های یادداشت داخلی. شما می توانید یادداشت ها را برای شماره های ناشناخته اضافه کنید.
- همگام سازی در برنامه یادداشت با Evernote و OneNote.
- پشتیبانی کامل از دو سیم کارت
- پشتیبانی از دستگاه های Android Wear

تغییرات نسخه جدید :
- Option to pin In-App notes.
- Default tab selector.
- Scroll to top on tab tap.
- Other bug fixes.