How to Make Origami
4.2
596

How to Make Origami

آموزش ساخت اوریگامی
ورژن1.0.59 توسط Mobilicos
مناسب همه سنین

دانلود How to Make Origami v1.0.59 برنامه آموزش ساخت اوریگامی اندروید

اوریگامی هنر باستانی تا کردن کاغذ ژاپنی ها است که در ژاپن و سایر نقاط جهان به طور چشم گیری محبوب شده است. بسیاری از مردم از یادگیری هنر های اوریگامی سنتی و غیر سنتی لذت می برند.

برنامه How to Make Origami

به شما کمک می کند تا این هنر را یاد بگیرید.
هر کس می تواند کاغذ را از وسط تا کند. به نظرتان چه چیزی در این مورد هیجان انگیز است؟ ممکن است یک جواب بدهید. اما به زودی وقتی با هنر اریگامی بیشتر آشنا می شوید ، متفاوت تر فکر خواهید کرد.
به یاد دارید در مدرسه هواپیمای کاغذی درست میکردید؟ و یادتان هست که چگونه دوست شما به جای هواپیما ، یک گل ، یک قورباغه یا طوطی درست میکرد؟ مثل جادو بود و فقط دو دست و یک کاغذ ساده داشتند. به نظرتان چطور این کار را می کردند؟ ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه.
برنامه How To Make Origami یک برنامه ساده و آسان برای این کار است. دستورالعمل های مرحله به مرحله را دنبال کنید و انیمیشن سه بعدی را با دقت تماشا کنید. و نگران نباشید ، باید واقعاً سخت تلاش کنید تا سردرگم نشوید و شکل نهایی شما ساخته شود.
حتی ساخت یک هواپیمای اوریگامی نیاز به تمرکز و صبر دارد. بگذارید این سرگرمی آرام آرام شما را به طور کامل جذب کند و بعد از یادگیری ،آرامش تمام و کمال شما تضمین می شود. قبول دارید ژاپنیهای دانا هنر بزرگی را خلق کرده اند؟

به هر حال ، هنر اریگامی ،استدلال منطقی ، توجه عمیق ، تفکرسازنده و مهارت های حرکتی خوب را در شما می دهد. این را در نظر بگیرید که با ساختن اشکال اوریگامی میتوانید کودکان را سرگرم این اشکال و طرح ها کنید.
با این برنامه بیش از 70 الگوی اوریگامی سنتی را می آموزید.
خودتان سعی کنید یک شکل اریگامی درست کنید. How To Make Origami توضیح می دهد که چگونه می توان چهره های شناخته شده اریگامی را مدتهاست توسط مردم ساخته می شوند را به شما توضیح می دهد.

دستورالعمل های ما روشن و ساده است ، باانیمیشن سه بعدی از تا کردن کاغذ این کار را یاد میگیرید.

معروف ترین اشکال اوریگامی این ها هستند:
- جرثقیل
- دایناسور
- گل
- اردک
- گل سرخ
- گل سوسن
- قورباغه در حال پرش
- کبوتر
- خرگوش
- بسیاری از اشکال دیگر اوریگامی

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.mobilicos.howtomakeorigami

تاریخ بروزرسانی:

دوشنبه 22 آذر 1400

آخرین ورژن:

1.0.59

حجم:

38 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.2+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر How to Make Origami

دانلود برنامه How to Make Origami اندروید دانلود برنامه How to Make Origami اندروید دانلود برنامه How to Make Origami اندروید دانلود برنامه How to Make Origami اندروید دانلود برنامه How to Make Origami اندروید دانلود برنامه How to Make Origami اندروید دانلود برنامه How to Make Origami اندروید دانلود برنامه How to Make Origami اندروید دانلود برنامه How to Make Origami اندروید دانلود برنامه How to Make Origami اندروید دانلود برنامه How to Make Origami اندروید دانلود برنامه How to Make Origami اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.