Math Tricks Workout
4.7
2331

Math Tricks Workout

آموزش ترفندهای ریاضی

Math Tricks Workout v2.3.3 - آموزش ترفندهای ریاضی

Math Tricks Workout v2.3.3 Pro – اپلیکیشن برنامه آموزش ترفندهای ریاضی جدید اندروید
نسخه کامل پرو با تمام امکانات در دسترس


برنامه Math Tricks Workout یک برنامه تمرین ریاضیات و یکی از بهترین برنامه ترفندهای ریاضی ست که سرگرم کننده ترین شیوه ها و تمرینات را برای تست و تقویت مهارت های ریاضی شما به ارمغان می آورد.
با برنامه Math Tricks Workout، می‌توانید به‌طور سرگرم‌کننده‌ای، مهارت‌های ریاضی خود را تست و تقویت کنید. این برنامه ترفندهای ریاضی بسیار جذاب و بهترین روش‌های آموزش را با الهام از ریاضیات ودیک، به شما ارائه می‌دهد. با Math Tricks Workout، می‌توانید مهارت‌های شماره‌گذاری خود را به روشی آسان و جذاب بهبود داده و در برنامه‌های ریاضی چالش‌برانگیز به رقابت بپردازید.
این برنامه، به دانش‌آموزان بالای ۱۳ سال، بزرگسالان و همچنین کاربرانی که برای امتحانات رقابتی آماده می‌شوند، کمک می‌کند. برنامه Math Tricks Workout شامل ترفندهای ریاضی شگفت‌انگیز و ریاضیات ودیک است که به شما در یادگیری ریاضی به روشی بصری کمک می‌کند. این برنامه شامل تمرین‌هایی برای تقویت مهارت‌های ریاضی و تحریک مغز شماست.

Math Tricks Workout، یک برنامه آموزشی منحصر به فرد است که با استفاده از تکنیک‌های ریاضی، فیلم‌ها و تمرینات ریاضی مرتب، یکی از بهترین ترکیبات ترفندها و تمرینات ریاضی را به شما ارائه می‌دهد. این برنامه با افزایش سرعت و دقت به دانشجویان بسیار کمک می‌کند تا مهارت‌های ریاضی خود را بهبود بخشند.

برخی از ویژگی های برنامه Math Tricks Workout - Math master - Brain training اندروید :


- گرافیک HD زیبا ، رنگارنگ و گیم پلی شگفت انگیز که در هنگام یادگیری ترفندهای ریاضی و بهبود مهارت های خود تجربه بسیار خوبی را به شما ارائه می دهد.
- این برنامه چالش برانگیز رایگان است بنابراین هیچ هزینه ای ، عضویت ویژه و هزینه اشتراک سالانه برای یادگیری ریاضی وجود ندارد.
- ما اطمینان داریم که شما با این برنامه تمرین ریاضی قادر خواهید بود مهارت های ریاضی خود را به راحتی و به سرعت بهبود ببخشید. ما همچنین تضمین می کنیم که شما مهارت ها و ترفندهای جدید را یاد خواهید گرفت.
- تمرین ریاضیات: آموزش ریاضیات یک بازی چالش برانگیز ذهن است و می تواند توسط بزرگسالان و نوجوانان انجام بگیرد. تمام خانواده شما می توانند آن را بازی کنند و از آن لذت ببرند.
- سرعت در اجرای برنامه به دانش آموزان و بزرگسالان کمک می کند تا معادلات پیچیده تر را بیاموزند و به کار گیرند.
- فیلم های ترفند ریاضی ، که به شما کمک می کند تکنیک های ریاضی را به راحتی یاد بگیرید.

بازی های آموزشی ریاضی


این برنامه ریاضی یادگیری اعتیاد آور برای بزرگسالان، دانش آموزان بالای 10 سال و همچنین برای کاربرانی که برای امتحانات رقابتی آماده می شوند طراحی شده است. با الهام از ریاضیات ودایی، این برنامه تمرین ریاضی حاوی برخی از ترفندهای ریاضی ذهنی شگفت انگیز و ریاضیات ودایی است که به شما کمک می کند ریاضیات را به صورت تصویری یاد بگیرید. این شامل یک سری کار برای تمرین ترفندهای ریاضی و آزمایش مهارت های ریاضی شما است تا ببینید آیا می توانید پاسخ های صحیح هر معادله ریاضی را پیدا کنید. این برنامه آموزش مغز همچنین با افزایش سرعت و دقت به دانش آموزان کمک زیادی می کند تا مهارت های ریاضی خود را بهبود بخشند.

از ریاضیات لذت ببرید


فکر می کنیم یکی از بهترین ترکیب های بازی های آموزشی ریاضی تمرین را داریم. هنوز قانع نشدی؟ به همین دلیل است که می‌خواهید تمرین ترفندهای ریاضی را به جای سایر بازی‌های ریاضی روی گوشی هوشمند یا تبلت اندرویدی خود دانلود و نصب کنید:
گرافیک زیبا HD، رنگارنگ و گیم پلی شگفت انگیز که تجربه بسیار خوبی را در حین یادگیری ترفندهای ریاضی و بهبود مهارت های شما به شما می دهد.
برنامه چالش برانگیز مغز ما رایگان است و مادام العمر رایگان خواهد ماند، بنابراین هیچ هزینه، عضویت ویژه و هزینه اشتراک سالانه برای یادگیری ریاضی وجود ندارد.
ما تضمین می کنیم که می توانید مهارت های ریاضی خود را به راحتی و به سرعت با این برنامه تمرین ریاضی بهبود بخشید. ما همچنین تضمین می کنیم که مهارت ها و ترفندهای جدیدی را یاد خواهید گرفت.
تمرین ترفندهای ریاضی - تمرین مغز ریاضی ذهنی یک بازی چالش برانگیز روزانه مغز است و بزرگسالان و نوجوانان می توانند آن را بازی کنند. تمام خانواده شما می توانند آن را بازی کنند و از آن لذت خواهند برد.
سرعت در اجرای برنامه ما به دانش آموزان و بزرگسالان کمک می کند تا معادلات پیچیده تری را یاد بگیرند و اتخاذ کنند.

ترفندهای ریاضی را بیاموزید


ما فکر می کنیم که برنامه تمرین و تمرین ریاضی ما همه کاره ترین برنامه ای است که می توانید مغز خود را آموزش دهید و ترفندهایی را یاد بگیرید! در اینجا لیستی از برخی از ترفندهای جالب ریاضی وجود دارد که می توانید از این برنامه ریاضی یاد بگیرید:
• ضرب در یازده
• مربع کردن اعدادی که به پنج ختم می شوند
• ضرب دو عددی که رقم آخر آنها به 10 می رسد
• ضرب اعداد نزدیک به 100
• جمع و تفریق اعداد دو رقمی و سه رقمی از چپ به راست
• تقسیم ذهنی یک عدد به یک رقم
• ضرب اعداد دو رقمی و سه رقمی با استفاده از تکنیک عمودی و ضربدری
• مربع اعداد دو و سه رقمی با استفاده از تکنیک مربع دوبلکس

منتظر چی هستی؟ تمرین ترفندهای ریاضی را دانلود کنید و از آزمایش مهارت های ریاضی خود به شیوه ای هیجان انگیز لذت ببرید و در عین حال تفکر ریاضی و حل مسئله ریاضی را نیز تمرین و تمرین کنید.
ببینید چرا ما یکی از پربارگیری ترین بازی های فکری ریاضی رایگان در Google Play هستیم.

ما همیشه در تلاش هستیم تا بهترین تجربه کاربری را برای بازیکنان خود فراهم کنیم. ما همچنین به دنبال بازخورد، پیشنهاد یا توصیه شما هستیم. لطفاً به ما در info@justquant.com بگویید تا بتوانیم به شما و فرزندانتان بهترین به‌روزرسانی‌ها را ارائه دهیم.


آپدیت نسخه Math Tricks Workout 2.3.3 اندروید
Code Refactoring
Bug Fixes

☆PRO features unlocked
☆Practice mode unlocked
☆Ads Layout removed/Ad activity Removed
☆Optimized Graphics/Zipaligned
☆Remove default .source name of java files;
☆Cleaned Package for fast load
☆Debug Info Removed
خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.sankhyantra.mathstricks

تاریخ بروزرسانی:

18 اردیبهشت 1402

آخرین ورژن:

2.3.3

حجم:

12 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.4+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود Math Tricks Workout

آموزش ترفندهای ریاضی Math Tricks Workout تصاویر

دانلود Math Tricks Workout - Math master - Brain training اندروید دانلود Math Tricks Workout - Math master - Brain training اندروید دانلود Math Tricks Workout - Math master - Brain training اندروید دانلود Math Tricks Workout - Math master - Brain training اندروید دانلود Math Tricks Workout - Math master - Brain training اندروید دانلود Math Tricks Workout - Math master - Brain training اندروید دانلود Math Tricks Workout - Math master - Brain training اندروید دانلود Math Tricks Workout - Math master - Brain training اندروید
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.