Physics Pro 2020 - Notes, Dictionary & Calculator
4.4
578

Physics Pro 2020 - Notes, Dictionary & Calculator

برنامه آموزش فیزیک

دانلود Physics Pro 2020 - Notes, Dictionary & Calculator v1.1.4 برنامه آموزش فیزیک اندروید

نسخه پرو با تمام امکانات در دسترس


برنامه

Physics Pro 2020 - Notes, Dictionary & Calculator

موضوعات فیزیکی، ، تعاریف ، فرمول ها و یک ماشین حساب فرمولی زیبا را به شما ارائه می دهد. این برنامه به شما کمک می کند دانش خود را به روز کنید ، برای امتحانات آماده شوید ، تکالیف فیزیک خود را حل کرده و دانش خود را افزایش دهید. این برنامه آموزشی برای کلیه سطوح فیزیک از دبستان تا دانشگاه طراحی شده است. طراحی آن با رابط کاربری واضح به دانش آموزان اجازه می دهد تا در موضوع مورد نظر خود تمرکز کنند. این برنامه دارای بیش از 25 مفهوم حیاتی و اساسی فیزیک است. هر موضوعی با معرفی مختصری از مفهوم همراه است و با یک نماد زیبا نشان داده می شود. ریاضیات اساسی نیز به عنوان مرجع درج شده است. هر واحد شامل فرمول ، معادلات و توضیحات مفصل است که برای کلیه سطوح فیزیک مناسب است. فرهنگ لغت فیزیک که حاوی بیش از 500 تعریف یا اصطلاح فیزیک است. همه تعاریف به طور خلاصه با زبان ساده توضیح داده شده و مجهز به مراجعه به ویکی پدیا هستند. کاربر می تواند برای سهولت بین تعاریف اساسی جابجا شود. فوری و با دقت هر مشکل یا فرمول را حل می کند. فرمول ها با بیش از 100 فرمول در 5 بخش طبقه بندی می شوند. به هر معادله ای که می خواهید با توضیحات مفصل نگاه کنید و به شما کمک می کند تا فرمول های کلیدی را مرور کرده و تکالیف خود را حل کنید. هر چیزی را که می خواهید بدانید جستجو کنید و دنیای فیزیک را کاوش کنید. کاربران می توانند موضوعات ، تعاریف ، فرمول ها و فیزیکدانان را جستجو کنند.

ویژگی های برنامه Physics Pro 2020 اندروید :
• بیش از 25 مفهوم حیاتی فیزیک
• تمام چیزهایی که برای مطالعه فیزیک به آن ها نیاز دارید
• نگاهی به ریاضیات اساسی
• فرهنگ لغت فیزیک با بیش از 500 تعریف
• یک ماشین حساب فرمول زیبا
درباره فیزیکدانان بزرگ اطلاعات کسب کنید
• تم تاریک برای جلسات اواخر شب
• جستجو


آپدیت نسخه Physics Pro 2020 - Notes, Dictionary & Calculator 1.1.4 اندروید
• UI Enhancements
• Bug fixes and performance improvements
خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.alpha.physics

تاریخ بروزرسانی:

14 خرداد 1399

آخرین ورژن:

1.1.4

حجم:

مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.1+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود Physics Pro 2020 - Notes, Dictionary & Calculator

برنامه آموزش فیزیک Physics Pro 2020 - Notes, Dictionary & Calculator تصاویر

دانلود Physics Pro 2020 - Notes, Dictionary & Calculator اندروید دانلود Physics Pro 2020 - Notes, Dictionary & Calculator اندروید دانلود Physics Pro 2020 - Notes, Dictionary & Calculator اندروید دانلود Physics Pro 2020 - Notes, Dictionary & Calculator اندروید دانلود Physics Pro 2020 - Notes, Dictionary & Calculator اندروید دانلود Physics Pro 2020 - Notes, Dictionary & Calculator اندروید دانلود Physics Pro 2020 - Notes, Dictionary & Calculator اندروید دانلود Physics Pro 2020 - Notes, Dictionary & Calculator اندروید
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.