(Quiz Maker Professional (create quizzes & tests
3.6
3,406

(Quiz Maker Professional (create quizzes & tests

ساخت آزمون آنلاین
ورژن1.1.7 توسط QmakerTech
مناسب همه سنین

دانلود Quiz Maker Professional (create quizzes & tests) v1.1.7 نرم افزار ساخت آزمون آنلاین اندروید

نسخه Premium با تمام امکانات در دسترس

(Quiz Maker Professional (create quizzes & tests

یک برنامه کاربردی است که به شما امکان می دهد از طریق یک فایل افزودنی .qcm ساده و بصری آزمون ها را به روشی ساده و شهودی ایجاد کنید و به اشتراک بگذارید. (NB: این یک فروشگاه مسابقه شامل امتحانات از قبل ساخته شده نیست ، اما این ابزاری است که به شما امکان می دهد مسابقه را برای بازی ، دریافت یا به اشتراک گذاری تست ها با مخاطبین خود از طریق یک فایل ساده قابل حمل .qcm ایجاد کنید). نسخه حرفه ای QuizMaker دارای بسیاری از ویژگی های خوب اضافی است که به شما امکان می دهد پرسشنامه های متنوع تر ، قابل تنظیم تر ، پویاتر و حتی این موارد را به روشی همیشه ساده و شهودی ویرایش کنید. فایل های اشتراکی تولید شده . qcm را می توان با پخش شده توسط برنامه های خواننده qcm و حتی توسط برنامه نسخه استاندارد QuizMaker که نسخه کاملا رایگان این نرم افزار است ، پخش کرد. پرسشنامه های ایجاد شده با استفاده از برنامه QuizMaker در قالب آزمون های تعاملی است که ممکن است حاوی تصاویر و صداهای با امتیاز خودکار باشد. بنابراین ، می توانید مسابقه خود را ایجاد کنید ، آن را بازی کنید و آن را برای ارزیابی خود یا حتی برای بازی سرگرمی به اشتراک بگذارید. برنامه همراه با یک فایل پرسش نامه تعبیه شده به نام "demo.qcm" است که به شما امکان می دهد امکانات ارائه شده توسط برنامه را کشف و تجربه کنید. سپس برای بازی یا ویرایش مجدد ، باید موارد شخصی خود را ایجاد کرده یا فایل های جدید مسابقه (* .qcm) را از مخاطبین خود دریافت کنید. توجه داشته باشید که برنامه QuizMaker به عنوان یک خواننده و ویرایشگر ساده برای فایل با پسوند .qcm ، هنگامی که یک مسابقه را به عنوان یک فایل ساده و قابل حمل .qcm به اشتراک می گذارید ، گیرنده باید برنامه QuizMaker را نصب کند (یا هر پرونده qqm سازگار دیگر) خواننده) به منظور پخش پرونده آزمون مشترک خود (فایل .qcm)


ویژگی های برنامه (Quiz Maker Professional (create quizzes & tests اندروید:
پنج (5) نوع سؤال دیگر را ویرایش کنید
سؤال چند گزینه ای با جواب های متعدد
سؤال چند گزینه ای با یک جواب واحد
سؤال باز

می توانید پنج (5) نوع سؤال دیگری ایجاد کنید که عبارتند از:
1 - شمارش
2 - جای خالی ها را پر کنید
3 - پاسخ به چندین امکان
4 - نظم دهید
5 - مطابقت

آپدیت نسخه (Quiz Maker Professional (create quizzes & tests 1.1.7 اندروید
- Fixed a crash that occasionally occurred when playing a quiz in version 2.6.6 and 2.6.7
- Correction of certain malfunctions detected and reported.
- Fixed a problem that prevented the re-editing of comments for questions and answers.
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.qmaker.qcm.maker

تاریخ بروزرسانی:

دوشنبه 7 مهر 1399

آخرین ورژن:

1.1.7

حجم:

12 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر (Quiz Maker Professional (create quizzes & tests

دانلود (Quiz Maker Professional (create quizzes & tests اندروید دانلود (Quiz Maker Professional (create quizzes & tests اندروید دانلود (Quiz Maker Professional (create quizzes & tests اندروید دانلود (Quiz Maker Professional (create quizzes & tests اندروید دانلود (Quiz Maker Professional (create quizzes & tests اندروید دانلود (Quiz Maker Professional (create quizzes & tests اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.