امروز : چهارشنبه، 27 شهریور 1398
» » » » دانلود Tandem Language Exchange: Speak & learn languages 2.1.5 نرم افزار یادگیری زبان با چت اندروید

دانلود Tandem Language Exchange: Speak & learn languages 2.1.5 نرم افزار یادگیری زبان با چت اندروید

1398.06.23 omid 3372 بازدید 0 نظر گوگل پلی

Tandem Language Exchange: Speak & learn languages
با کمک برنامه

Tandem Language Exchange: Speak & learn languages

با مردم دیگر از سراسر جهان به تبادل اطلاعات و تمرین زبان بپردازید. بیش از یک میلیارد نفر در سراسر جهان در حال یادگیری زبان های خارجی هستند، اما تمرین گفتاری و مکالمه در زندگی واقعی را از دست می دهند. وارد برنامه Tandem شوید و با یک انجمن موبایلی در هز زمان و هر کجا که می خواهید مکامله کنید. Tandem، برای تبادل زبان استفاده می شود، بنابراین شما می توانید به یکی دیگر از زبان ها و دیگر زبان ها استفاده کنید. به عنوان مثال، شما می توانید زبان اسپانیایی را از یک شخصی در مکزیکو سیتی یاد بگیرید، در حالی که آنها انگلیسی را از شما یاد می گیرند. این برنامه با 150+ زبان، بیش از 2500 ترکیبات زبان و بیش از 5M اعضا، یک راه بهتر برای مسلط شدن به یک زبان دیگر جز زبان مادری می باشد. جامعه یادگیری زبان در اینجا مبتنی بر روش یادگیری تاندیم است: یک روش اثبات شده علمی که در آن دو نفر به زبان مادری خود با یکدیگر ملاقات می کنند. شما می توانید تمرین خود را از طریق متن، صدا و یا چت تصویری انتخاب کنید. پس هر آنچه که برای شما راحت تر است آن را برگزینید. از طریق گفتگو و ارتباط با برخی از افرادی که زبان مادریشان، همان زبانی‌ است که شما می‌خواهید بیاموزید باعث پیشرفت یادگیری زبان شما می‌شود.
تبادل دو جانبه بهترین روش برای یادگیری، تمرین و صحبت کردن به زبان های مختلف از سراسر جهان است. محبوب ترین زبان های ما: انگلیسی، فارسی ، اسپانیایی، آلمانی، Frenach، چینی، ژاپنی، کره ای، ایتالیایی، روسی و پرتغالی می باشد و بیش از 150 زبان مختلف را تحت پوشش قرار می دهد.

برخی از ویژگی های برنامه Tandem Language Exchange: Speak & learn languages اندروید :


- تطبیق شخصی با شرکای تبادل زبان مادری
- تماس صوتی / تصویری
- پیام های متنی / صوتی
- ترجمه متن
- آموزگاران حرفه ای

برنامه ما چگونه کار می کند؟


زبان (های) مورد نظر را در برنامه انتخاب کنید.
اهداف را با اهداف خود مطابقت دهید.
به اشتراک گذاری موضوعات خود با جامعه یادگیری برنامه
همیشه یک دوست جدید در حال انتظار برای صحبت وجود دارد.

تغییرات نسخه جدید :
We are super excited to reveal two sparkly new features! You are now able to send GIFs and stickers to your Tandem partner and a Pro feature to find a Tandem partner in a specific city via our “search by city” filter. Happy language learning!