World History Atlas
4.6
3,925

World History Atlas

اطلس تاریخ جهان
ورژن3.38 توسط solvapps
مناسب همه سنین

دانلود World History Atlas v3.38 برنامه اطلس تاریخ جهان برای اندروید

World History Atlas [Paid]

برنامه ای برای نمایش تاریخی و جغرافیایی از موضوعات و رویدادهای تاریخی از ویکی پدیا می باشد که برای گوشی های اندروید و ios در دسترس می باشد.
به وسیله این اپلیکیشن می توانید از ابتدای تمدن تا امروز به تاریخ شگفت انگیز بشریت سفر کنید . با استفاده از این نسخه هزاران رویداد را که در یک نقشه جهانی و در یک جدول زمانی نمایش داده می شوند را دریافت می کنید. شما می توانید بین نقشه جهانی و خط زمان را در یک رویداد یا متن تغییر دهید. نقشه جهان شامل بیش از هزار ایالت، امپراطورها و قبایل است.
- توجه داشته باشید که برای دانلود دیتای اولیه این برنامه نیازمند به اینترنت می باشید که حدود 400 مگابایت دیتا را بر روی کارت SD خود دانلود کنید. پس از انتقال داده ها ، برای نمایش و خواندن محتوا نیازی به اتصال اینترنت نیست. محتوا به طور مداوم افزایش می یابد و از طریق بسته های به روز رسانی به روز می شود.

آپدیت نسخه World History Atlas 3.38 اندروید
New Feature : Quick text is displayed when you click once on an object in the timeline. Double-clicking opens the book as usual.
bug fixes.
Much faster text loading.
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

solveraapps.chronicbrowser_maps_en

تاریخ بروزرسانی:

سه شنبه 13 اردیبهشت 1401

آخرین ورژن:

3.38

حجم:

10 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.1+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر World History Atlas

دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.