Ultimate Facts - Did You Know?
4.6
2,459

Ultimate Facts - Did You Know?

واقعیت های نهایی - آیا می دانستید؟
ورژن5.5.3 توسط Viyatek
بیش از 500 هزار نصب در گوگل پلی
مناسب همه سنین

دانلود Ultimate Facts - Did You Know v5.5.3 برنامه سرگرمی آیا می دانستید اندروید

نسخه پرمیوم با تمام امکانات در دسترس

در برنامه

Ultimate Facts - Did You Know?

شما می توانید واقعیت های جالب، نه تنها جالب بلکه آموزنده ای را پیدا کنید که دوست دارید یاد بگیرید. می توانید مطالب را با یک موضوع خاص انتخاب کنید، یا فقط بگذارید برنامه حقایق تصادفی را برای شما ارائه کند. علاوه بر این ، همیشه می توانید از خواندن همه حقایق جالب لذت ببرید. و اگر یکی از آنها را دوست دارید می توانید آن را علامت گذاری کنید تا بعداً نگاهی به آن بیاندازید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. در برنامه Ultimate Facts شما با واقعیت های تصادفی روزانه جالب ، آموزنده و عجیب روبرو خواهید شد. عادت ها عوامل قدرتمندی در زندگی ما هستند. از آن جا که آن ها الگوهای سازگار و غالباً ناخودآگاه هستند، به طور مداوم ، روزانه ، شخصیت ما را ابراز می کنند و اثربخشی یا ناکارامدی ما را نشان می دهند. همه ما می خواهیم عادت های خوبی داشته باشیم ، اما کسب آنها سخت است. غالباً ، خودمان می بینیم كه می خواهیم به برنامه ای كه انجام می دهیم بپیوندیم ، و در پایان بیایید که با آن ها روبرو شویم. برنامه Ultimate Factors اینجا وارد عمل می شود. Ultimate Factors با نشان دادن حقایق تصادفی هنگام باز کردن قفل تلفن به شما کمک می کند هر روز چیزهای جدید و جالب را یاد بگیرید. فقط تنظیمات برگزیده خود را مانند زمان و چند واقعیت که می خواهید بیاموزید تنظیم کنید و بقیه را به Ultimate واقعیت ها بگذارید. به زودی عادت یادگیری خود را افزایش خواهید داد. صدها واقعیت جالب در Ultimate Factors وجود دارد و هر یک از آن ها توسط تیمی از ویراستاران حرفه ای انتخاب ، تصدیق ، تصویر و بررسی می شوند. علاوه بر این ، هر واقعیت توضیحی مفصل و منبع پیوندی برای شما دارد تا بتوانید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ویژگی های برنامه Ultimate Facts - Did You Know? اندروید :
نشان دادن جملات بعد از باز کردن صفحه
امکان تنظیم تعداد جملات روزانه
بیان کردن عادات و حقایق
یادگیری از جملات تاثیرگذار برنامه
بیش از صد واقعیت جالب
امکان اشتراک گذاری با دوستان

آپدیت نسخه Ultimate Facts - Did You Know? 5.5.3 اندروید
Premium Subscription Unlocked
Supported archs: Universal
Debug info Removed
Credits:HershB4a


What's New:
-Rewarded share system
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.viyatek.ultimatefacts

تاریخ بروزرسانی:

یکشنبه 16 مرداد 1401

آخرین ورژن:

5.5.3

حجم:

45 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر Ultimate Facts - Did You Know?

دانلود Ultimate Facts - Did You Know اندروید دانلود Ultimate Facts - Did You Know اندروید دانلود Ultimate Facts - Did You Know اندروید دانلود Ultimate Facts - Did You Know اندروید دانلود Ultimate Facts - Did You Know اندروید دانلود Ultimate Facts - Did You Know اندروید دانلود Ultimate Facts - Did You Know اندروید دانلود Ultimate Facts - Did You Know اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.