Fluid Simulation
4.9
1,048

Fluid Simulation

کاهش استرس و مراقبه و آرامش ذهن
ورژن3.2.1 توسط Pavel Dobryakov
بیش از 10 میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب همه سنین

دانلود Fluid Simulation v3.2.1 نرم افزار کاهش استرس و مراقبه و آرامش ذهن برای اندروید

احساس بی حوصلگی یا اضطراب می کنید؟ برنامه

Fluid Simulation

می تواند مشکل شما را حل کند! با لمس انگشتان خود با مایعات آرامش بخش بازی کنید. با این مواد در حال چرخش، بازی و آزمایش کنید. تصاویر زرق و برق دار ، تنفس شما را آرام میکند و به کاهش استرس شما کمک می کند. همچنین می توانید از برنامه به عنوان تصویر زمینه زنده موبایل در گوشی اندرویدی خود استفاده کنید.
این خلاقیت زیبا می تواند به شما کمک کند تا آرامش داشته باشید، مراقبه کنید، آرام شوید، این اضطراب مزاحم را از ذهن خود دور کنید و از لحظه زندگی خود لذت ببرید. وقتی اولین بار از برنامه Fluid Simulation استفاده می کنید، با زیبایی، آن شکوهی که تا به حال ندیده اید، یخ خواهید زد. باور کنید یا نه، از نواختن آن خوشحال می شوید، هر ثانیه را از آن فشار می دهید تا عشق و ارتباط با جهان بزرگ ما را تجربه کنید. اگر برایتان قابل باور نیست ، باید بگوییم شما از آن دسته افرادی هستید که این برنامه برای آنها ساخته شده است. این

نرم افزار کاهش استرس اندروید

باعث میشود عصبانیت خود را کنترل کرده و به فردی بسیار آرام تبدیل می شوید. پیشنهاد میکنیم این برنامه را به کودکان در خانه نیز نشان دهید، بدون شک عاشقش خواهند شد. قرار است یکبار زندگی کنید ، منتظر چه هستید؟ همین حالا خواندن مطلب را تمام کرده و برنامه را از گت اندروید دانلود کنید و لذت ببرید.

ممکن است بپرسید که چگونه کار می کند و می توانم بگویم که با نیروی جادو کار می کند. جهان ما بر اساس اصول ظهور کار می کند، قوانین فیزیکی کوچک همه زندگی را ممکن می کند. این برنامه مایع، گاز و آب را شبیه سازی می کند. این شبیه سازی زندگی سیال است. تجربه ای بسیار رضایت بخش و هیجان انگیز. آن چرخش های رنگارنگ را تماشا کنید. جریان را احساس کنید.

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

games.paveldogreat.fluidsimfree

تاریخ بروزرسانی:

جمعه 17 دی 1400

آخرین ورژن:

3.2.1

حجم:

48 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر Fluid Simulation

دانلود برنامه Fluid Simulation اندروید دانلود برنامه Fluid Simulation اندروید دانلود برنامه Fluid Simulation اندروید دانلود برنامه Fluid Simulation اندروید دانلود برنامه Fluid Simulation اندروید دانلود برنامه Fluid Simulation اندروید دانلود برنامه Fluid Simulation اندروید دانلود برنامه Fluid Simulation اندروید دانلود برنامه Fluid Simulation اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.