BT/USB/TCP Bridge Pro
4.3
4156

BT/USB/TCP Bridge Pro

پل ارتباطی بین دو دستگاه از طریق BT/USB/TCP

دانلود BT/USB/TCP Bridge Pro v6.5 برنامه پل ارتباطی بین دو دستگاه از طریق BT/USB/TCP اندروید

BT/USB/TCP Bridge Pro v6.5 Paid – آپدیت برنامه پل ارتباطی بین دو دستگاه از طریق BT/USB/TCP اندروید

برنامه BT/USB/TCP Bridge Pro مانند یک پل ارتباطی بین 2 دستگاه از انواع دستگاه های بلوتوث (SPP (Serial Port Profile، دستگاه های BLE (بلوتوث کم مصرف)، دستگاه های USB (پشتیبانی: تراشه های CP210x ، CDC ، FTDI ، PL2303 و CH34x)، سرور TCP و کلاینت TCP عمل می کند. در بخش سرور TCP برنامه می تواند سوکت استماع سرور TCP را ایجاد کند که به آن می توانید کلاینت TCP که در حال اجرا بر روی دستگاه از راه دور است را وصل کنید و در بخش کلاینت TCP برنامه می تواند به استماع سرور TCP متصل شود. دستگاه های معمولی میکروکنترلرهایی با ماژول بلوتوث (مانند HC-06 (SPP) ، BT09 (BLE) و ...) ، مبدل های USB به سریال ، سایر دستگاه های اندرویدی با برنامه های ترمینال بلوتوث ، دستگاه هایی که دارای سرویس گیرنده / سرور TCP و غیره هستند. کار این برنامه به این شیوه است که انتقال ورودی از یک دستگاه متصل به دستگاه متصل شده دوم و برعکس ارسال می شود. شما می توانید این رفتار را به یک انتقال جهت تغییر دهید ، به عنوان مثال فقط از دستگاه A به دستگاه B. انتقال مجدد دو طرفه به طور پیش فرض است و می تواند در هنگام انتقال فعال تغییر کند. روی اتصال / استماع کلیک کنید و دستگاه را از لیست دستگاه های زوج انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که دستگاه دیگر در حال استماع به اتصالات ورودی است. همچنین می توانید اتصال را از دستگاه راه دور آغاز کنید. در چنین شرایطی از دکمه اتصال / استماع که پورت SPP استماع را ایجاد می کند ، با کلیک طولانی استفاده کنید. با انتخاب دستگاه BLE ، برنامه اسکن دستگاه های BLE در این نزدیکی آغاز می شود. دستگاه خود را در لیست دستگاه های یافت شده انتخاب کنید. خصوصیات و خدمات به صورت خودکار بازیابی می شوند. یک ویژگی را می توان برای دریافت و انتقال استفاده کرد (یکی ویژگی Rx + Tx) ، فقط روی مشخصه ای که می خواهید استفاده کنید کلیک کنید. تلفن شما باید از عملکرد USB OTG پشتیبانی کند. برخی از تلفن ها بیش از یک دستگاه USB را ردیابی می کنند ، در این حالت باید با تغییر پارامتر USB # سعی کنید که کدام یک صحیح باشد. پارامترهای زیر پشتیبانی می شوند: نرخ [Baud [bps ، بیت داده ها ، برابری ، بیت های توقف ، کنترل جریان. کنترل جریان برای تراشه های CP2102 ، FTDI و CH34x پیاده سازی شده است. برنامه می تواند سوکت TCP Server استماع را ایجاد کند (می توانید شماره پورت را مشخص کنید). با استفاده از TCP Client می توانید از دستگاه از راه دور به آن متصل شوید. اطمینان حاصل کنید که فایروال شما چنین ارتباطاتی را امکان پذیر می کند. این نسخه امکان اتصال یک TCP Client را فراهم می کند. برنامه همچنین دارای TCP Client است که می تواند به استماع سرور TCP متصل شود. طبق معمول ، فقط کافی است IP سرور و شماره پورت را مشخص کنید. در صورت اتصال به رایانه ، اطمینان حاصل کنید که فایروال به درستی تنظیم شده است.

ویژگی های برنامه BT/USB/TCP Bridge Pro اندروید:
اتصال به دستگاه های SPP
اتصال به دستگاههای BLE (فقط به عنوان دستگاه A)
اتصال به دستگاه های USB
افتتاح سرور TCP
TCP Client
متأسفانه دستگاه هایی مانند هدست و بلندگوهای بلوتوث با این برنامه سازگار نیستند ، زیرا از مشخصات بلوتوث مختلف، نه SPP و نه BLE استفاده نمی کنند.


آموزش دانلود BT/USB/TCP Bridge Pro:

برای دانلود BT/USB/TCP Bridge Pro و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "BT/USB/TCP Bridge Pro" را تایپ کنید
  2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه BT/USB/TCP Bridge Pro برای شما نمایش داده شود.
  3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
  4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

  5. مراحل نصب

  6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
  7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
  8. برنامه را اجرا کنید.
تغییرات نسخه جدید BT/USB/TCP Bridge Pro 6.5 اندروید

- Bugs, stability and analytics improved

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

masar.bluetoothbridge.pro

تاریخ بروزرسانی:

11 خرداد 1402

آخرین ورژن:

6.5

حجم:

2 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.1+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود BT/USB/TCP Bridge Pro

پل ارتباطی بین دو دستگاه از طریق BT/USB/TCP BT/USB/TCP Bridge Pro تصاویر

دانلود BTUSBTCP Bridge Pro اندروید دانلود BTUSBTCP Bridge Pro اندروید دانلود BTUSBTCP Bridge Pro اندروید دانلود BTUSBTCP Bridge Pro اندروید دانلود BTUSBTCP Bridge Pro اندروید دانلود BTUSBTCP Bridge Pro اندروید دانلود BTUSBTCP Bridge Pro اندروید دانلود BTUSBTCP Bridge Pro اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.