» » » » » دانلود WPSApp Pro 1.6.24 نرم افزار ارتقاء امنیت اتصال شبکه اینترنت اندروید
تبلیغات

    زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید، تیمی که بتوانند بیشترین امتیاز یا تمام افراد تیم مقابل را شکست دهد برنده مسابقه خواهد شد

    همین حالا بازی کن
WPSApp Pro icon

WPSApp Pro

ورژن 1.6.24 برای اندروید

: WPSApp Pro توضیحات

WPSApp Pro 1.6.24 نسخه ي ارتقا يافته و بدون تبليغات WPSميباشد و برنامه اي است كه از طريق پروتكل WPS امنيت اتصال شبكه اينترنت شما را بررسي ميكند. بااين پروتكل شما از طريق يك پين كد ٨رقمي كه در روتر از پيش تعيين شده است ميتوانيد به واي فاي متصل شويد. اين پين كد در بسياري از روترهاي كمپاني هاي مختلف شناخته شده و محاسبه شده ميباشد. اين برنامه از طريق اين پين ارتباط با شبكه و آسيب پذير بودن شبكه را بررسي ميكند. همچنين كليد پيش فرض براي بعضي از روتر ها را محاسبه كرده و پسورد واي فاي كه در دستگاه خود ذخيره كرده ايد براي شما نمايان ميكند.

استفاده از برنامه WPSApp Pro بسيار آسان است:

هنگام اسكن كردن شبكه هاي اطراف، شبكه هايي كه با صليب قرمز ظاهر ميشوند شبكه هاي امن هستند كه پروتكل WPS غير فعال بوده و كلمه ي عبور نشان داده نميشود.
شبكه هايي كه با علامت سوال ظاهر ميشوند پروتكل WPS فعال بوده اما كلمه ي عبور هنوز ناشناخته است(در اين حالت ميتوانيد چندين رمز عبور را امتحان كنيد)
و بالاخره شبكه هايي كه با تيك سبز هستند آسيب پذيرند. پروتكل WPS آنها فعال بوده و براي اتصال به شبكه يك پين كد شناخته شده دارند.
حالت ديگري از اين شبكه ها وجود دارد كه روتر WPS را خاموش كرده اما كلمه عبور شناخته شده است. اين مورد به حالت سبز ظاهر شده و با يك كليد ميتوانيد متصل شويد.
براي اتصال از طريق پين كد در نسخه هاي كمتر از ٥.٠ به كاربر Root نياز است. مزيت Root بودن اين است در صورت موفقيت آميز بودن اتصال به شبكه از طريق پين ، كلمه عبور ظاهر خواهد شد اما در صورت عدم اتصال ، ظاهر نخواهد شد.
هر ويژگي بنا بر شرايط هر ترمينال فعال يا غير فعال خواهد بود.
توجـــه؛:شبكه ها آسيب پذير نيستند و اگر شبكه اي به اين صورت ديده ميشود قطعا ضمانت نامه ندارد.چندين كمپاني سخت افزار براي تصحيح اشكالات روتر ها را به روز رساني ميكنند.اين برنامه را نصب كنيد ودر صورت اسيب پذير بودن شبكه، WPS را خاموش كرده و كلمه ي عبور را به يك نوع امن تغيير دهيد.
نفوذ به شبكه هاي بيگانه مجازات قانوني دلرد.
لطفا قبل از ارزيابي برنامه از درست استفاده كردن ان مطمئن شويد.


نمایش بیشتر

تغییرات نسخه WPSApp Pro 1.6.24

v1.6.24
- New pins.
- New vulnerable routers.
- Turkish language.
- Vendors database updated.
- Bug fixes.
دیدگاه ها