امروز : دوشنبه، 6 خرداد 1398
» » » » » دانلود AndroDumpper ( WPS Connect ) v3.11 برنامه اندرو دامپر اندروید

دانلود AndroDumpper ( WPS Connect ) v3.11 برنامه اندرو دامپر اندروید

1397.11.19 omid 172545 بازدید 0 نظر گوگل پلی

AndroDumpper ( WPS Connect )
AndroDumpper ( WPS Connect ) v3.11 [Ad Free] نرم افزاری است که با تست اتصال به روترهای مودم WiFi که WPS آنها فعال است، امنیت و یا آسیب پذیری آن را بررسی می کند. برنامه آندرو دامپر از برخی الگوریتم ها برای اتصال استفاده می کند.

کاربران گرامی :
ابتدا قصد داشتیم لینک های دانلود این برنامه را در گت اندروید برای شما قرار دهیم تا به وسیله آن ، میزان نفوذپذیری مودم Wifi منزل یا محل کار را با آن تست کنید و حواستان باشد که مودم شما را هک نکنند ، ولی به دلیل سوء استفاده های احتمالی که توسط این برنامه میتوان با هک مودم وای فای دیگران انجام داد ، از قراردادن لینک های آن در گت اندروید منصرف شدیم .


به دستور واحد اجرای دستورات دبيرخانه كارگروه تعيين مصاديق محتواي مجرمانه لینک دانلود حذف شد ، البته از ابتدا هم لینک دانلود را قرار نداده بودیم.

برنامه اندرو دامپر دارای دو روش برای اتصال است:
- روش روت : تمام نسخه آندروید را پشتیبانی می کند اما باید گوشی شما روت شده باشد.
- بدون نیاز به روت: پشتیبانی فقط با گوشی های دارای اندروید 5.0 و بالاتر

آموزش غیر فعال کردن WPS مودم:
WPS یا Wi-Fi Protected Setup استاندارد شبکه وایرلس است که سعی می کند ارتباط بین مودم و دستگاه های وایرلس را سریع تر و راحت تر برقرار می کند. در حالت معمول، نمی توان بدون اطلاع از نام شبکه (SSID) و رمز وایرلس به شبکه وایرلس وصل شد اما درصورتی که دکمه WPS را در پشت یا جلوی مودم فشار دهید و یا در تنظیمات مودم WPS را Active کنید تمامی دستگاه های اطراف مودم می توانند بدون نیاز به رمز وایرلس به مودم شما وصل شوند. پس بهتر است برای جلوگیری از سوءاستفاده های احتمالی WPS را در مودم خود غیرفعال کنید.
حتی در حال حاضر نرم افزارهایی هستند که با نصب آن بر روی گوشی موبایل بدون دسترسی به مودم می توانید در صورت فعال بودن WPS در مودم، به آن متصل شده و از سرویس اینترنت سوء استفاده کنید.
برای غیر فعال کردن WPS در مودم خود (در صورتی که مودم شما از غیر فعال سازی WPS پشتیبانی کند) باید وارد تنظیمات مودم شوید و از بخش تنظیمات LAN و یا Wireless اقدام به غیر فعال سازی WPS یا QSS کنید تا از سوء استفاده از مودم خود جلوگیری نمایید.