Map Coordinates
4.2
30787

Map Coordinates

نمایش مختصات روی نقشه

دانلود Map Coordinates Pro v5.4.0 برنامه نمایش مختصات روی نقشه اندروید

نسخه کامل Pro با تمام امکانات در دسترس


با استفاده از نرم افزار

Map Coordinates Pro

شما عزیزان می توانید مختصات یک محل خاص را در نقشه های گوگل علامت گذاری کرده و آن را به راحتی پیدا نمایید. استفاده از این نقشه بسیار ساده و کاربردی می باشد. در صورت تمایل شما می توانید مختصات نقشه یا آدرس دقیق را با دوستان خودتان به اشتراک بگذارید . این برنامه به صورت کامل از نقشه های طبیعی پشتیبانی می نماید. از جمله قابلیت اصلی این برنامه می توان به امکان انتخاب بهترین راه برای رسیدن به مسیر مورد نظر نیز اشاره داشت.

تنها یک ضربه روی نقشه به شما امکان دسترسی به مختصات جهان را می دهد. علاوه بر این، Map Coordinates مجموعه کاملی از ابزارها مانند اندازه‌گیری فاصله، موقعیت مکانی GPS فعلی، تاریخچه / مکان‌های مورد علاقه، اشتراک‌گذاری مکان، یافتن مکان یا کپی مختصات / آدرس را ارائه می‌دهد. می توانید بین انواع مختصات مختلف مانند درجه اعشاری، DMS (درجه، دقیقه و ثانیه) یا حتی انواع خاصی مانند what3words، MGRS یا UTM جابجا شوید.

همچنین ببینید : Guru Maps Pro بهترین برنامه مسیریابی آفلاین اندروید

این برنامه به گونه ای طراحی شده است که به راحتی مختصات و آدرس یک نقطه را روی نقشه تعیین کرده و آنها را از طریق پیامک، ایمیل یا برنامه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارد.

هنگامی که نیاز به یافتن مکانی دارید، می توانید آدرس / مختصات را در یک قسمت جستجو تایپ یا جایگذاری کنید یا با استفاده از گزینه های جستجوی پیشرفته، مقدار مختصات را یکی یکی در فیلد خود وارد کنید. what3words، UTM و MGRS را می توان تنها با استفاده از فیلد جستجوی واحد جستجو کرد.

زمانی که دستگاه تلفن همراه در خارج از منزل قرار دارد، موقعیت مکانی GPS فعلی به بهترین وجه دریافت می شود. زمانی که هیچ تداخلی مانند ساختمان ها یا ابرها وجود نداشته باشد، ماهواره های GPS به راحتی پیدا می شوند. حتی اگر دستگاه در داخل خانه قرار داشته باشد، مکان را می توان به طور دقیق از طریق شبکه WiFi پیدا کرد، اما تنها در صورتی که دستگاه به آن شبکه متصل باشد.

منوی کشوی کناری برای پیمایش بین بخش‌های مختلف برنامه مانند History / Favorites استفاده می‌شود، اما برای تغییر ارائه‌دهنده نقشه نیز استفاده می‌شود. ارائه دهندگان نقشه موجود، Google Maps و Open Street Maps هستند که هر کدام از آنها انواع نقشه متفاوتی دارند. در زیر نقشه های خیابان باز یک قطب نما نیز همیشه در دسترس است.

همچنین می‌توانید از کشوی ناوبری کناری به تنظیمات دسترسی پیدا کنید. در آنجا می‌توانید بین انواع مختصات موجود جابه‌جا شوید، نمای نوار آدرس را تغییر دهید یا می‌توانید ابزار اندازه‌گیری فاصله و ابزار Elevation را فعال کنید. Elevation ارتفاع مکان انتخاب شده را روی نقشه نمایش می دهد.

این نرم افزار 4 نوع نقشه ارائه می کند:
– طبیعی
– ماهواره ای
– زمینی
– ترکیبی(هیبرید)

و 4 نوع ارائه مختصات:


– درجه، دقیقه و ثانیه ( N 45 ° 48 ‘ 40.47 ” E 22 ° 48 ‘ 28.06 ” )
– درجه و دقیقه ( N 50 ° 11.17 ‘ E 9 ° 53.05 ‘ )
– درجه اعشاری ( Lat: -8.21 Long: – 61.11 )
– MGRS (35TLK5241798377)

عملیات نقشه پشتیبانی شده عبارتند از:


– 3D برای نوع نقشه طبیعی
– شیب با استفاده از کشیدن 2 انگشت
– چرخش با استفاده از چرخش 2 انگشت
– کشیدن و رها کردن نشانگر

این برنامه بسیار شهودی و آسان برای استفاده، برای کمک به شما در تعیین مختصات نقطه خاص بر روی نقشه و به اشتراک گذاری آنها با دوستان خود از طریق حساب های ایمیل، فیس بوک، توییتر یا Google+ طراحی شده است.
اگر دستگاه شما روت شده است و شما گزینه اشتراک گذاری اسکرین شات را تیک زده اید، اگر موقعیت خود را از طریق ایمیل به اشتراک گذاشته اید، یک اسکرین شات از نقشه پیوست خواهد شد. علاوه بر این، شما می توانید موقعیت روی نقشه مختصات یا آدرس خاص را تجسم کنید.


آپدیت نسخه Map Coordinates 5.4.0 اندروید
- Allow multiple selection of elements in History & Favorites

Mod Info:
MGRS coordinates type unlocked;
UMT coordinates type unlocked;
Remove Ads unlocked;
Measurement Tools unlocked;
Disabled / Removed unwanted Permissions + Receivers + Providers + Services;
Optimized and zipaligned graphics and cleaned resources for fast load;
Ads Permissions / Services / Providers removed from Android.manifest;
Ads links removed and invokes methods nullified;
Ads layouts visibility disabled;
Google Maps Location works;
Google Play Store install package check disabled;
Debug code removed;
Remove default .source tags name of the corresponding java files;
Analytics / Crashlytics / Firebase disabled;
No active trackers or advertisements;
Languages: Full Multi Languages;
CPUs: armeabi-v7a, arm64-v8a;
Screen DPIs: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
Original package signature changed;
خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

sands.mapCoordinates.android

تاریخ بروزرسانی:

20 آبان 1401

آخرین ورژن:

5.4.0

حجم:

11 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 6.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود Map Coordinates

نمایش مختصات روی نقشه Map Coordinates تصاویر

دانلود برنامه Map Coordinates اندروید دانلود برنامه Map Coordinates اندروید دانلود برنامه Map Coordinates اندروید دانلود برنامه Map Coordinates اندروید دانلود برنامه Map Coordinates اندروید دانلود برنامه Map Coordinates اندروید دانلود برنامه Map Coordinates اندروید دانلود برنامه Map Coordinates اندروید دانلود برنامه Map Coordinates اندروید دانلود برنامه Map Coordinates اندروید
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.