Uber - Request a ride
4.3
60283

Uber - Request a ride

جی پی اس شهری
ورژن4.372.10003 توسط Uber Technologies, Inc.
مناسب همه سنین

دانلود Uber v4.372.10003 برنامه جی پی اس شهری اندروید

Uber

یک برنامه قدرتمند به منظور تشخیص درست مسیر در خیابان ها با استفاده از جی پی اس می باشد. شما توسط این برنامه می توانید تا براحتی مسیر خود را از میان هزاران مسیر پیش رو یافته و بتوانید تا به ذخیره زمان در زندگی روزمره خود کمک شایانی نمایید. در واقع شما می توانید با برنامه Uber به سادگی کارهای روزانه خود را جلو انداخته و در یک خط و مرز مشخصی حرکت کرده و در وقت خود صرفه جویی نمایید. امکان ایجاد حساب کاربری در برنامه برای کاربران خارج از کشور می تواند راه مناسبی برای انتقال آسان تر پول باشد که دیگر نیازی به حمل پول نیز نباشد. شما میتوانید پرداخت های خود را توسط پول نقد، کارت اعتباری، پی پال، و یا پرداخت از طریق حساب اندروید انجام دهید. این نرم افزار بر روی سیستم عامل اندروید 4.0.3 و بالاتر نصب واجرا می شود.

آپدیت نسخه Uber - Request a ride 4.372.10003 اندروید
We update the Uber app as often as possible to help make it faster and more reliable for you. This version includes several bug fixes and performance improvements.

Love the app? Rate us! Your feedback helps us to improve the Uber app.
Have a question? Tap Help in the Uber app or visit help.uber.com.
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.ubercab

تاریخ بروزرسانی:

1400.03.26

آخرین ورژن:

4.372.10003

حجم:

106.96 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید:

تصاویر Uber - Request a ride

دانلود برنامه Uber اندروید دانلود برنامه Uber اندروید دانلود برنامه Uber اندروید دانلود برنامه Uber اندروید دانلود برنامه Uber اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.