امروز : چهارشنبه، 27 شهریور 1398
» » » » » دانلود TrumpTube Youtube Downloader v2.1.0 اپلیکیشن دانلود از یوتیوب برای اندروید

دانلود TrumpTube Youtube Downloader v2.1.0 اپلیکیشن دانلود از یوتیوب برای اندروید

1398.06.20 Arya 173 بازدید 0 نظر گوگل پلی

TrumpTube Youtube Downloader
اگر به دنبال

اپلیکیشنی برای دانلود از یوتیوب

یا ابزاری برای بارگیری فیلم از هر سایتی هستید ،

TrumpTube Youtube Downloader

یک گزینه عالی است. این برنامه می تواند فیلم های آنلاین را در کارت حافظه بارگیری و ذخیره کند ، بنابراین می توانید بعد از دانلود ، بعداً آنها را تماشا کنید یا آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

این برنامه دارای رابط کاربری بسیار ساده و کاربرپسند است. پنجره اول محبوب ترین سایت های ویدیویی را برای بارگیری نمایش می دهد: YouTube ، Instagram ، Vimeo ، Liveleak ، Videobash، TuTV، Acunn و Meipai ، اگرچه می توانید با وارد کردن URL ویدیو و اضافه کردن گزینه خود ، سایتی اضافه کنید. با استفاده از این برنامه ، تمام آنچه شما نیاز دارید یک URL (لینک و آدرس ویدئو) برای شروع بارگیری است ، اگرچه یک فیلم خاص در ذهن ندارید ، می توانید فیلم ها را نیز جستجو کرده و در فهرست گسترده هر پلتفرم جستجو کنید تا فیلم مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

هنگامی که فیلم را برای بارگیری پیدا کردید ، فقط روی دکمه دانلود در انتهای صفحه ضربه بزنید. سپس منو ظاهر می شود که می توانید رزولوشن را برای بارگیری در آن انتخاب کنید. اگر نگران فضای گوشی و یا کارت حافظه خود هستید هستید یا اگر کیفیت ویدئو اهمیت زیادی برایتان ندارد میتوانید وضوح پایین را انتخاب کنید. هر کدام را انتخاب کنید ، با TrumpTube می توانید فیلم های مورد علاقه خود را به راحتی و فقط با یک کلیک راحت کنید. این نسخه که گت اندروید آنرا برای اولین بار در میان سایت های ایرانی منتشر میکند ، بدون تبلیغات درون برنامه ای بوده و همچنین نسخه مود اپلیکیشن دانلود از یوتیوب می باشد.