همراه بانک ملی
4.1
1394822

همراه بانک ملی

همراه بانک ملی

دانلود Melli Mobile Bank v2.1.1 نرم افزار همراه بانک ملی اندروید

بانک ملی

در راستاى خدمت رسانى به مشتریان محترم اقدام به راه اندازى سامانه

همراه بانک ملی

نموده است . هدف این سامانه استفاده مشتریان از خدمات مرتبط با حساب هاى متمرکز بدون مراجعه به شعبه و یا اینترنت و تنها از طریق تلفن همراه و به وسیله ارسال پیامک مى باشد. این سیستم امكان انجام تراكنش های مالی و پرداخت وجه برای دریافت كالا یا خدمات را فراهم می كند.

در توضیحات

همراه بانک ملی

آمده است:

خدمات همراه بانک ملی اندروید
مشتري گرامي ضمن سپاس از انتخاب همراه بانك ملي براي انجام امور بانكي خود، به اطلاع مي رساند جهت استفاده بهينه از اين سامانه قبل از استفاده فايل راهنما را كاملا مطالعه نماييد .

توجه: به منظور پرهيز از ارجاع مشتريان بانک به شعب و جهت پوشش هر چه فراگير تر مشتريان ضمن رعايت جوانب امنيتي سامانه ، جهت ثبت نام مشتريان استفاده کننده از سامانه ، از رمز حساب که در سرويسهاي تلفني نیز قابل استفاده مي باشد ، کمک گرفته شده است.

خدمات در حال انجام و تغییرات نرم افزارهمراه بانك ملی نسخه 3 به بعد :
انتقال از حساب به کارت
دریافت اطلاعات تسهیلات
صورت حساب کارت
اطلاعات سه شارژ آخر ، بررسی نسخه و دریافت آخرین پاسخ
مشاهده مانده حساب
مشاهده گردش حساب
انتقال به حساب دیگران(سیبا)
انتقال وجه بین بانکی(پایا)
پرداخت اقساط تسهیلات
استعلام چک
تعیین مبلغ چک
انتقال وجه بين حسابهاي داراي يك شماره مشتري
پرداخت قبض
خريد شارژ سيم كارت
دريافت اطلاعات شارژ سيم كارت
نرخ ارز
مانده کارت شتابی
اعلام مفقودی کارت

* موارد اضافه شده در نسخه جدید :


تعریف 3 تم برای همراه بانک ملی و ایجاد قابلیت انتخاب تم توسط کاربر
ایجاد کیبورد مجازی و قابلیت فعال و غیر فعال نمودن کیبورد مجازی توسط کاربر
افزودن دگمه های ارسال و بازگشت به برنامه و حذف منوی گزینه ها از برنامه
امکان ثبت و حذف شماره حسابها، کارتها، تسهیلات و شناسه های شبای پرکاربرد توسط کاربر و استفاده از شماره ها و شناسه های تعریف شده در عملیات بانکی همراه بانک ملی
افزودن شناسه پرداخت به سرویسهای انتقال وجه به حساب خود، انتقال به حساب دیگران و انتقال از حساب به کارت
فعال نمون قابلیت پرداخت اقساط تسهیلات درون بانکی(فعلا براي تسهيلات مرتبط با شماره مشتري مربوطه)
ایجاد منوی جدید سرویس های چک و افزودن سرویس های جدید تعیین تاریخ سررسید چک و انتقال اطلاعات چک به سیم کارت فعلی
فعال شدن قابلیت حسابهای متصل به کارت در سرویس های کارت
فعال شدن قابلیت اطلاعات شارژهای خریداری شده در یک تاریخ خاص در منوی سایر سرویسها
حذف منوی سرویسهای یک طرفه
جهت استفاده از کلیه سرویس های سامانه همراه بانک به یکی از شعب بانک ملی ایران مراجعه نموده و نسبت به تکمیل فرم فعال سازی همراه بانک اقدام نمایید. لازم به ذکر است در نسخه جديد همراه بانك براي دريافت كليه خدمات اين سامانه تکمیل فرم فعال سازی در شعب بانک الزامي است.

نصب و اجرای برنامه همراه بانک بروی گوشی های با سیستم عامل اندروید:
برای نصب برنامه همراه بانک بروی گوشی های با سیستم عامل اندروید، از یکی از دو روش زیر استفاده میشود:
1. اتصال گوشی به کامپیوتر با کابل مخصوص آن و سپس انتقال فایل با پسوند Apk به گوشی و سپس نصب برنامه با لمس کردن فایل Apk منتقل شده به گوشی.
2. اتصال گوشی به کامپیوتر با کابل مخصوص آن و سپس نصب فایل با پسوند Apk توسط برنامه های کمکی ارائه شده همراه با گوشی. به عنوان نمونه، برای نصب برنامه با این روش بروی گوشی های HTC، میتوان از برنامه HTC Synch استفاده نمود.

پس از نصب برنامه با یکی از دو روش فوق، این برنامه به لیست برنامه های موجود بروی گوشی اضافه میشود و با لمس کردن آیکون برنامه همراه بانک، این برنامه اجرا میشود.
نکته: در برخی گوشی های با سیستم عامل اندروید (به عنموان نمونه برخی گوشیهای Samsung Galaxy)، به دلیل وجود نقص در گوشی، SMSهای دریافت شده توسط برنامه همراه بانک، هم در برنامه همراه بانک و هم در صندوق پیامهای گوشی قرار میگیرند و به علت رمز شده بودن SMSها، SMSهای قرار گرفته در صندوق پیامهای گوشی قابل خواندن نیستند. این نقیصه مربوط به گوشی بوده و در برخی موارد با بروز کردن نسخه سیستم عامل، برطرف میگردد.

نکات ایمنی


به منظور استفاده مناسب و ایمن از سامانه همراه بانک ملی، به نکات زیر توجه فرمایید:

• نرم افزار همراه بانک ملی را تنها از طریق مراجعه به وب سایت اینترنتی بانک ملی ایران Www.Bmi.Ir دریافت نمایید.

• به هیچ عنوان نرم افزار را از روش های دیگر نظیر بلوتوث (Bluetooth)خارج از شعب بانک ملی، اینفرارد (Infrared)، سایر سایتهای اینترنتی، پست الکترونیک و ... دریافت ننمایید.

• به هیچ وجه رمزهای خود (رمز حساب، رمز اول و دوم کارت و رمز ورود به نرم افزار همراه بانک) را در اختیار دیگران قرار نداده و آنها را بروی گوشی تلفن همراه خود ذخیره ننمایید. همچنین به منظور افزایش امنیت سامانه، لازم است رمز های خود را بصورت دوره ای تغییر دهید.

• جهت افزایش ضریب امنیت و کارایی سامانه، بصورت دوره ای از طریق گزینه بازگشت به تنظیمات اولیه، تنظیمات برنامه را به حالت اولیه بازگردانید .توجه داشته باشید این عمل موجب از بین رفتن پیامهای دریافت شده موجود در صندوق پیامها و نیز اطلاعات ثبت نام حسابها و سرویس های یکطرفه می گردد، به همین علت می باید پس از انجام این عمل، حسابها و سرویس های یک طرفه خود را بروز رسانی نمایید.

• پیامهای دریافتی سامانه همراه بانک که در صندوق پیامهای برنامه قرار می گیرند را پس از خواندن، حذف نمایید.

• در مواردي كه به دلایل خارج از کنترل بانک (مانند اشکال در شبکه مخابراتی) سیستم همراه بانک قادر به سرویس دهی نباشد، مسئولیتی متوجه بانک نمیباشد.

• جهت استفاده از سرویسهای مالی سامانه همراه بانک (شامل انتقال وجه به حساب دیگران، انتقال وجه بین بانکی، پرداخت اقساط تسهیلات، پرداخت قبض با حساب، خرید شارژ سیم کارت با حساب و تعیین مبلغ چک)، به یکی از شعب بانک ملی ایران مراجعه نموده و نسبت به تکمیل فرم فعال سازی همراه بانک اقدام نمایید. لازم به ذکر است برای استفاده از سایر سرویسهای سامانه همراه بانک، نیازی به تکمیل فرم فعال سازی در شعب بانک نیست.

• فعال سازی سرویسهای مالی همراه بانک ، یک روز پس درخواست متقاضی در شعبه اعمال میگردد. اگر متقاضی فقط دارای یک حساب در بانک ملی ایران باشد، عمل فعال سازی فقط برای همان حساب متقاضی انجام خواهد شد. اگر متقاضی دارای چند حساب با شماره مشتری یکسان در بانک ملی ایران باشد، عمل فعال سازی برای کلیه حسابهای متقاضی انجام خواهد شد. اگر متقاضی دارای چند حساب با شماره مشتریهای متفاوت در بانک ملی باشد، عمل فعال سازی فقط برای حساب معرفی شده در فرم فعال سازی و حسابهایی از متقاضی انجام خواهد شد که شماره مشتری آنها با شماره مشتری حساب معرفی شده در فرم فعال سازی یکسان باشد. متقاضیانی که دارای چند حساب با شماره مشتریهای متفاوت در بانک ملی هستند، در هر زمان میتوانند فقط حسابهای مربوط به یک شماره مشتری را برای یک شماره سیم کارت فعال نمایند. این دسته از مشتریان، اگر بخواهند حسابهای مربوط به شماره های مشتری دیگر خود را در سامانه همراه بانک فعال نمایند، باید به ازای هر شماره مشتری از یک سیم کارت جداگانه استفاده نموده و فرم فعال سازی مربوطه را در شعب بانک ملی ایران تکمیل نمایند.

• جهت غیر فعال سازی سرویسهای مالی سامانه همراه بانک، به یکی از شعب بانک ملی ایران مراجعه نموده و نسبت به تکمیل فرم غیر فعال سازی همراه بانک اقدام نمایید. عمل غیر فعال سازی یک روز پس از ارائه درخواست در شعبه اعمال میگردد. همچنین برای غیر فعال سازی، میتوانید یک پیامک که از چپ به راست حاوی شماره حساب و رمز حساب میباشد را از طریق هر تلفن همراهی به شماره 200044 ارسال نمایید. در این حالت عمل غیر فعال سازی در همان لحظه انجام شده و در صورت موفق بودن عمل غیر فعال سازی، پیامکی مبتنی بر تایید عمل غیر فعال سازی بروی گوشی ارسال کننده پیامک دریافت خواهید نمود.

• در صورت مفقود شدن یا سرقت گوشی و یا سیم کارت تلفن همراه، بلافاصله رمز دوم کارت خود را با استفاده از یک دستگاه خود پرداز بانک ملی ایران و رمز حساب خود را با استفاده از سیستم تلفن بانک ملی تغییر دهید و سیم کارت خود را از طریق مراجعه به اپراتور تلفن همراه، غیر فعال نمایید. همچنین اگر قبلا فرم فعال سازی همراه بانک را در شعبه بانک تکمیل نموده اید، با ارسال یک پیامک حاوی شماره حساب و رمز حساب به شماره 200044، سرویسهای مالی همراه بانک خود را غیر فعال نمایید.

ویژگی های نسخه جدید:


- تغییرات سرویس پل
- افزایش کف حواله ساتنا به 500 میلیون ریال در هر تراکنش
- افزایش سقف حواله پایا به 500 میلیون ریال در هر تراکنش
- افزوده شدن کد تایید پیامکی هنگام ورود
- بازنشانی خودکار کد تایید ورود به اپلیکیشن، در صورت ارائه مجوز دسترسی به پیامک از سوی کاربر
- ورود خودکار کد تایید تراکنش در انتقال حساب به حساب، کارت، موبایل، پایا و ساتنا در صورت ارائه مجوز دسترسی به پیامک از سوی کاربر


آموزش دانلود همراه بانک ملی:

برای دانلود همراه بانک ملی و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "همراه بانک ملی" را تایپ کنید
 2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه همراه بانک ملی برای شما نمایش داده شود.
 3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
 4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

 5. مراحل نصب

 6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
 7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
 8. برنامه را اجرا کنید.
تغییرات نسخه جدید همراه بانک ملی 2.1.1 اندروید

✤ در این نسخه تمامی داده های مربوط به کاربر با استفاده از مکانیزمی امن در پایگاه داده برنامه ذخیره می شود و امنیت داده ها بهبود داده شده است.
✤ تسهیلات مشارکت مدنی مرحله ای اضافه شده است.
✤ پشتیبانی از bytearray اضافه شده است (برای پشتیبانی از اندروید های نسخه 4.4.2 به بعد)
✤ سرویس یافتن شعب در محیط اطراف اضافه شده است (بر اساس موقعیت مکانی کاربر)
✤ سرویس یافتن شعب اضافه شده است. ( براساس کد شعبه)
✤ پشتیبانی از اینترنت ( gprs ) فعال شده است.
✤ اضافه شدن سرویس شارژ تاپ آپ
✤ سرویس انتقال وجه پایا دو مرحله ای ) استعلام شبا)
✤ تسهیلات بین بانکی دو مرحله ای ) استعلام شبا)
✤ مجوز انتقال به موبایل (تعریف حساب ترجیحی)
✤ بهینه سازی کیفیت آیکن ها و تصاویر
✤ بهینه سازی حجم برنامه ( حجم برنامه به 3.74 مگا بایت کاهش پیدا کرده است)
✤ رفع برخی خطا های موجود در نسخه 4.2

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

تاریخ بروزرسانی:

17 اردیبهشت 1401

آخرین ورژن:

2.1.1

حجم:

مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.4+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود همراه بانک ملی

همراه بانک ملی همراه بانک ملی تصاویر

 1. 25 دی 1398 16:12
  نپسندیدم 0 پسندیدم
  mortza | ميهمان
  tankyyou verry

 2. 21 اردیبهشت 1395 10:29
  نپسندیدم 0 پسندیدم
  علی صفر همه خانی | ميهمان
  حراست مرکزی بانک ملی سلام علیکم اینجانب از مدیر عامل بانک ملی ایلام که بدون مجوز قصایی به بهانه واهی که من پانزده سال پیش صامنت دایی همسر ریس وقت بابت وام نموده ام حال سوال اینجاست من با چه مدارکی ضمانت شدن یا ایا حساب اونجا داشتم نخیر پس اقدام بانک ملی ایلام شعبه شهدا خالی از حقیقت واز ریاست بودن سواستفاده وپول جانباز هفتاد درصدو برداشت مینمایند بمبلغ یک میلیون تومان شکایت دارم خواهان برخورد وعودت متلم هستم ادرس گیلانغرب روستای گورسفید

 3. 23 بهمن 1394 16:46
  نپسندیدم +1 پسندیدم
  مرجان | ميهمان
  سلام من فرم فعالسازی همراه بانک و پر کردم.نرم افزارو هم نصب کردم اما هر کاری میخوام انجام بدم باز میگه واسه معرفی شماره موبایلت به بانک مراجعه کن.

 4. محمد رحیمی
  آفلاین 19 دی 1394 01:39
  نپسندیدم +1 پسندیدم
  Arya | مدير کل
  نقل قول: رضا کرامتی خواه
  سلام لطفا نسخه جد بد رو ارائه بدهید.این دیگه قدیمی شده و هفت و هشت ماه گذشته از آخرین بروزرسانیش.ممنون

  سلام
  وارد سایت بانک بشید و بروز کنید
  تا جایی که ما اطلاع داریم نسخه جدیدتری نیومده


  --------------------

 5. 18 دی 1394 16:16
  نپسندیدم 0 پسندیدم
  رضا کرامتی خواه | ميهمان
  سلام لطفا نسخه جد بد رو ارائه بدهید.این دیگه قدیمی شده و هفت و هشت ماه گذشته از آخرین بروزرسانیش.ممنون

 6. 23 آذر 1394 18:39
  نپسندیدم -1 پسندیدم
  Rezaahmadi00006gmail.com | ميهمان
  سلام کارت به کارت شتابی تمامی بانکها را انجام میده

 7. محمد رحیمی
  آفلاین 22 آذر 1394 01:49
  نپسندیدم 0 پسندیدم
  Arya | مدير کل
  نقل قول: mr.gashti
  با سلام و خسته نباشید ، دوست عزیز آدرس دانلود اپلیکیشن بانک ملی عوض شده این آدرس جدیدشه
  http://www.bmi.ir/Fa/DynamicPage.aspx?id=644
  با تشکر

  سلام و احترام
  ممنون از اطلاع رسانی
  اصلاح شد


  --------------------

 8. 22 آذر 1394 00:45
  نپسندیدم 0 پسندیدم
  mr.gashti | ميهمان
  با سلام و خسته نباشید ، دوست عزیز آدرس دانلود اپلیکیشن بانک ملی عوض شده این آدرس جدیدشه
  http://www.bmi.ir/Fa/DynamicPage.aspx?id=644
  با تشکر

 9. 15 آذر 1394 17:01
  نپسندیدم 0 پسندیدم
  عزیز | ميهمان
  همراه بانگ خیلی خوبه اما شارژ را میخوره کاهی وقت ها که پیگیری نمیشه

 10. 10 آذر 1394 15:31
  نپسندیدم +2 پسندیدم
  جوادی | ميهمان
  نقل قول: مهدي
  با سلام و احترام ، من بيه يكي از شعبات بانك ملي مراجعه كردم و نرم افزار را نصب نمودم ولي متاسفانه به ليل دو كارته بودن مبايل نتوانستم از نرم افزار استفاده كنم .با كارشناس مربطه نيز صحبت كردم ايشان فرمودند كه به همين دليل مي باشد و ما به انفورماتيك اطلاع داديم تا ايراد را برطرف نمايند من مي خواستم بدانم ايراد كي بر طرف مي شود با تشكر از شما

  سلام من هم گوشی موبایلم دو کارته هست ولی به نحو احسن ازش استفاده می کنم. خواستید طریقه استفاده را بنویسم

دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.