Autosync - File Sync & Backup
4.4
1,115

Autosync - File Sync & Backup

همگام سازی ابری و تهیه نسخه پشتیبان
ورژن5.3.1 توسط MetaCtrl
مناسب همه سنین

دانلود Autosync - File Sync & Backup v5.3.1 برنامه همگام سازی ابری و تهیه نسخه پشتیبان اندروید

برنامه

Autosync - Universal cloud sync and backup

یک ابزار همگام سازی فایل و پشتیبان گیری خودکار است. شما انتخاب می کنید که کدام پوشه در دستگاه شما باید با کدام پوشه در حساب ذخیره ابری شما همگام شود. سپس Autosync فایل ها را در این دو پوشه به صورت خودکار و بدون هیچ گونه تلاش اضافی از کاربر همگام سازی می کند. برنامه های رسمی ذخیره سازی ابری قابلیت همگام سازی خودکار ندارند یا فقط در حد بسیار محدودی دارند. آپلود عکس معمولی ارائه شده ممکن است برای تهیه نسخه پشتیبان از عکس ساده باشد اما برای همگام سازی عکس ها بر روی چندین دستگاه کافی نیست. اگر می خواهید همگام سازی فایل خودکار بین دستگاه و فضای ذخیره ابر خود را انجام دهید ، به این برنامه نیاز دارید. Autosync را می توان پیکربندی کرد تا اشتراک خودکار فایل را بین دستگاه های خود انجام دهد ، از پوشه های انتخاب شده در تلفن خود در فضای ذخیره ابری خود نسخه پشتیبان تهیه کند ، یا از نسخه های پشتیبان از پوشه های مهم در فضای ذخیره سازی ابری خود استفاده کند و آن ها را در دستگاه خود برای استفاده آفلاین ذخیره کند. اینها چند نمونه از کارهایی است که می توانید با همگام سازی خودکار فایل به دست آورید. کلیه انتقال فایل ها و ارتباطات بین دستگاه های کاربر و سرورهای ذخیره سازی ابری به صورت رمزگذاری شده و از سرورهای برنامه عبور نمی کنند. شرکت های خارجی قادر به رمزگشایی نیستند و از این رو نمی توانند محتوای فایل را مشاهده یا تغییر دهند.

خدمات و پروتکل های ذخیره سازی پشتیبانی شده:
گوگل درایو
OneDrive
• شیرپوینت آنلاین
Dropbox
• Box
MEGA
• Nextcloud
• ownCloud
• pCloud
• دیسک Yandex
• پروتکل WebDAV
• درایوهای شبکه LAN / SMB

آپدیت نسخه Autosync - File Sync & Backup 5.3.1 اندروید
- Users can tell app to accept self-signed certificates used by Nextcloud/ownCloud and WebDAV servers
- Some bug fixes and UI improvements

Mod Info: ~ Credit to TheTinkerer ~
- Ultimate unlocked
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.ttxapps.autosync

تاریخ بروزرسانی:

جمعه 27 خرداد 1401

آخرین ورژن:

5.3.1

حجم:

20 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر Autosync - File Sync & Backup

دانلود Autosync - Universal cloud sync and backup اندروید دانلود Autosync - Universal cloud sync and backup اندروید دانلود Autosync - Universal cloud sync and backup اندروید دانلود Autosync - Universal cloud sync and backup اندروید دانلود Autosync - Universal cloud sync and backup اندروید دانلود Autosync - Universal cloud sync and backup اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.