» » » » » دانلود Super Backup PRO (All-In-One) 1.8 نرم افزار پشتیبان گیری از اطلاعات گوشی اندروید
تبلیغات

    زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید، تیمی که بتوانند بیشترین امتیاز یا تمام افراد تیم مقابل را شکست دهد برنده مسابقه خواهد شد

    همین حالا بازی کن
Super Backup PRO (All-In-One) icon

Super Backup PRO (All-In-One)

ورژن 1.8 برای اندروید
  • دانلود Super Backup PRO (All-In-One) 1.8 نرم افزار پشتیبان گیری از اطلاعات گوشی اندروید دانلود Super Backup PRO (All-In-One) 1.8 نرم افزار پشتیبان گیری از اطلاعات گوشی اندروید دانلود Super Backup PRO (All-In-One) 1.8 نرم افزار پشتیبان گیری از اطلاعات گوشی اندروید دانلود Super Backup PRO (All-In-One) 1.8 نرم افزار پشتیبان گیری از اطلاعات گوشی اندروید دانلود Super Backup PRO (All-In-One) 1.8 نرم افزار پشتیبان گیری از اطلاعات گوشی اندروید دانلود Super Backup PRO (All-In-One) 1.8 نرم افزار پشتیبان گیری از اطلاعات گوشی اندروید دانلود Super Backup PRO (All-In-One) 1.8 نرم افزار پشتیبان گیری از اطلاعات گوشی اندروید دانلود Super Backup PRO (All-In-One) 1.8 نرم افزار پشتیبان گیری از اطلاعات گوشی اندروید

: Super Backup PRO (All-In-One) توضیحات

Super Backup PRO (All-In-One) v1.8 یک برنامه فوق العاده برای پشتیبان گیری و به اشتراک گذاری اطلاعات تماس شماست. این نرم افزار از اس ام اس ها ، فایل های Apk (نرم افزارها و بازیهای نصب شده ) ، لیست پخش ، لیست تماس ، بوکمارک ها ، تنظیمات و ... پشتیبان تهیه میکند. اگر شما قصد تغییر گوشی خود را دارید گت اندروید به شما پیشنهاد میکند برای بک آپ گیری و انتقال اطلاعات خود به گوشی جدید از برنامه Super Backup PRO استفاده کنید تا در چند ثانیه تمامی اطلاعات مربوط به گوشی قدیمی دستگاه قدیمی را در گوشی جدید داشته باشید.

برخی از ویژگی های برنامه Super Backup PRO (All-In-One) اندروید :
► بکاپ گیری از لیست مخاطبین با یک کلیک و بازگرداندن سریع آن ، شما میتوانید لیست 1000 نفر مخاطب را تنها در 4.5 ثانیه انجام دهید.
► تهیه نسخه پشتیبان از تمامی سیاه های مربوط به تاریخچه تماسها
► پشتیبان گیری از اس ام اس ها و ارسال آن به کارت SD، ایمیل، سرویس های ابری که باعث خواهد شد هیچگاه پیامکهای خود را از دست ندهید.
► پشتیبانگیری از فایل های Apk نصب شده بر روی گوشی که باعث عدم دانلود مجدد آنها شده و در مصرف اینترنت شما صرفه جویی خواهد شد.
► تهیه بکاپ از لیست پخش و همچنین بوکمارک ها و علاقمندی های شما
► پشتیبان گیری از تنظیمات داخلی گوشی مانند تنظیم حالت های تماس ، روشنایی و ...
► بدون تبلیغات

پشتیبانی از زبانهای :
● انگلیسی (US)
● انگلیسی (UK)
● پرتغالی
● اسپانیایی
● ژاپنی
● روسیه
● کره ای
● فرانسه
● آلمانی
● هندی
● عربی


نمایش بیشتر

تغییرات نسخه Super Backup PRO (All-In-One) 1.8

Minor Bug Fixes
دیدگاه ها