امروز : یکشنبه، 30 تیر 1398
» » » » » دانلود File Manager v2.2.7 بهترین اپلیکیشن فایل منیجر اندروید 2019

دانلود File Manager v2.2.7 بهترین اپلیکیشن فایل منیجر اندروید 2019

1398.04.15 omid 3501 بازدید 0 نظر گوگل پلی

File Manager
برنامه

File Manager Premium Mod

یک

برنامه فایل منیجر

ساده و در عین حال قدرتمند برای دستگاه های اندروید است که رایگان، سریع است. رابط کابری آن ساده است و استفاده از آن بسیار آسان است. با مدیریت فایل شما به آسانی می توانید فایل و پوشه هایتان را بر روی دستگاهتان مدیریت کنید. علاوه بر این، بلافاصله پس از باز شدن

File Manager Plus

می توانید فایل ها و برنامه هایی را که بر روی دستگاهتان داشتید را در یک نگاه ببینید و یا آنها را بیابید. همچنین از هر اقدام مدیریت فایل مثل (باز کردن، جستجو، حرکت به دایرکتوری، کپی و چسباندن، برش، حذف، تغییر نام، فشرده سازی، انتقال، دانلود، سازماندهی و غیره) پشتیبانی می کند. File Manager Plus از فایل های رسانه ای و فرمت های فایل هایی مثل APK پشتیبانی می کند.

موقعیت های اصلی و ویژگی های File Manager Plus به شرح زیر است:


- Main Storage / SD card / USB OTG: شما می توانید تمام فایل ها و پوشه ها را در هر دو حافظه داخلی و ذخیره سازی خارجی مدیریت کنید.
- دانلودها / تصاویر / صوتی / فیلم / اسناد / فایل های جدید: فایل ها و پوشه های شما به صورت خودکار بر اساس نوع فایل مرتب می شوند.
- نرم افزار: شما می توانید تمام برنامه های نصب شده بر روی دستگاه محلی خود را ببینید و مدیریت کنید.
- Cloud / Remote: شما می توانید به ذخیره سازی ابری خود دسترسی داشته باشید و سرور NAS و FTP نیز داشته باشید. (حافظه ابری: Google Drive ™، OneDrive، Dropbox، Box و Yandex)
- دسترسی از طریق رایانه: شما می توانید با استفاده از پروتکل انتقال پرونده (FTP) از رایانه خود به دستگاهتان دسترسی پیدا کنید.
- تجزیه و تحلیل ذخیره سازی: شما می توانید فضای ذخیره سازی خود را برای پاک کردن فایل های بی فایده، تجزیه و تحلیل کنید. همچنین می توانید پیدا کنید که کدامیک از فایل ها بیشترین فضا را اشغال می کند.
- نمایش تصویر داخلی / پخش کننده موزیک داخلی / ویرایشگر متن داخلی: شما می توانید از ابزارهای داخلی برای عملکرد سریع تر و بهتر استفاده کنید.

تغییرات نسخه جدید :
No changelog

Languages: Eng, Rus, Ukr
Advertising: No
Topics: Light / Dark / Automatic
Background Options: Target Color / No Background / Blurred Wallpaper
Cloud Services Support: YES
Exact definition of day / night shift: YES
Android TV support: YES
Signed: cergorkey (the official version must first be removed if there are no LP patches)