Recover Deleted All Photos
3.6
12221

Recover Deleted All Photos

بازیابی عکس های ، فایل ها و مخاطبین حذف شده

دانلود Recover Deleted All Photos v11.09 برنامه بازیابی عکس های ، فایل ها و مخاطبین حذف شده اندروید

Recover Deleted All Photos v11.09 Pro – نسخه جدید بازیابی عکس های ، فایل ها و مخاطبین حذف شده
نسخه کامل پرو با تمام امکانات در دسترس

Recover Deleted All Photos برنامه بازیابی عکس های ، فایل ها و مخاطبین حذف شده[/h2] گالری اندروید می باشد که با استفاده از آن میتوانید عکس ها ، فایل ها و مخاطبین حذف شده از گوشی خود را براحتی بازیابی کنید.

بازیابی تمام عکس ها، فایل ها و مخاطبین حذف شده گوشی اندروید دیگر کار سختی نیست. Recover Deleted All Photos بهترین برنامه بازیابی برای پشتیبان گیری از عکس ها، فیلم ها، مخاطبین و اسناد شما و بازیابی آنهاست. در این برنامه قابلیت حذف تکراری نیز گنجانده شده است که به یافتن تصاویر، ویدئوها، فایل های صوتی و اسناد تکراری کمک می کند. همچنین حافظه داخلی و خارجی گوشی را اسکن می کند. که به عنوان My Recovered نامگذاری شده است، که در آن می توانید به راحتی داده های بازیابی شده را پیدا کرده و همچنین آنها را حذف کنید. یک ویژگی پشتیبان‌گیری برنامه نیز برای پشتیبان‌گیری از اطلاعات برنامه‌های شما در فضای ذخیره‌سازی اضافه شده است. نسخه کامل و پولی این برنامه به صورت رایگان در گت اندروید برای شما قرار داده شده است که براحتی میتوانید آنرا دانلود کرده و نصب کنید.
همچنین پیشنهاد می کنیم برنامه Dumpster Image & Video Restore Premium را نیز امتحان کنید.

ویژگی های برنامه Recover Deleted All Photos :


# بهترین برنامه رایگان پشتیبان گیری عکس
# می توانید تمام عکس های حذف شده را بازیابی کنید
# بازیابی اطلاعات اندروید امکان پذیر است
# همه برنامه ها را بازیابی کنید
# ویژگی پشتیبان گیری خودکار در دفترتلفن نیز موجود است
# تصویر تکراری، ویدئو، آهنگ و اسناد و غیره را حذف کنید
# داده های پشتیبان شما در تاریخچه موجود است
# مخاطبین خود را در لیست مورد علاقه ذخیره کنید
# ارائه اطلاعات دستگاه (اطلاعات ذخیره سازی)

چگونه از برنامه بازیابی تمام عکس ها، فایل ها و مخاطبین حذف شده استفاده کنیم؟


خوب، روش استفاده از این برنامه بازیابی بسیار ساده است. ابتدا این برنامه را از گت اندروید دانلود کنید.

می توانید ببینید که دو ابزار در منوی سمت چپ موجود است: 1. Backup and Recovery و 2. Duplicate Remover. گزینه های دیگر عبارتند از اطلاعات دستگاه، برنامه های بیشتر، حذف تبلیغات و اشتراک گذاری برنامه.

ویژگی BackUp and Recover شامل سه زیر مجموعه است: Photo Recover، APK Backup و Contacts. در گزینه Photo Recover می توانید تمام تصاویر قابل بازیابی را اینجا ببینید. اگر می‌خواهید همه عکس‌ها را بازیابی کنید، می‌توانید عکس‌ها را حذف کنید، گزینه‌ای برای انتخاب همه عکس‌های موجود وجود دارد. عکس ها را برای بازیابی انتخاب کنید و روی دکمه بازیابی کلیک کنید. می توانید عکس های بازیابی شده را در برگه بازیابی شده بیابید. این گزینه زمانی مفید خواهد بود که متأسفانه عکس های خود را حذف کرده و می خواهید آنها را بازیابی کنید.


در دسته APK Backup، می‌توانید همه برنامه‌های نصب شده را در آنجا ببینید. یک یا چند APK را انتخاب کنید و دکمه Backup را فشار دهید. می توانید آن APK را در قسمت History مشاهده کنید، همچنین داده ها را حذف کرده و APK را از آنجا به اشتراک بگذارید.

گزینه سوم مخاطبین است. در این گزینه، می توانید به صورت دستی از لیست مخاطبین خود نسخه پشتیبان تهیه کنید یا یک دکمه جابجایی برای پشتیبان گیری خودکار در زیر موجود است. می توانید داده های خود را در قسمت My Backups مشاهده کنید و همچنین آنها را بازیابی کنید. همچنین امکان لیست مخاطبین، صفحه کلید و گزینه ای برای افزودن مخاطب جدید وجود دارد. بنابراین، می توانید از این برنامه برای تماس با هر کسی استفاده کنید.

دسته دوم Duplicate Remover به شما کمک می کند تا داده های تکراری موجود در حافظه تلفن و حافظه خارجی خود را کشف کنید. این شامل داده های تکراری مانند ابزارهای حذف تصویر، ویدئو، صدا و اسناد می باشد. ابتدا دستگاه شما را اسکن می کند تا داده های تکراری را بیابد و زمان اسکن به تعداد کل فایل های موجود در حافظه شما بستگی دارد. پس از اسکن، داده های تکراری را نشان می دهد، می توانید آنها را به دلخواه حذف کنید. اگر هیچ داده تکراری در تلفن شما یافت نشد، No Duplicate Found را نشان می دهد.

گزینه سوم Recover Deleted All Photos, Files And Contacts Device Information است: میزان RAM و ROM دیسک شما را نشان می دهد. در هر قسمت شامل استفاده از فضای ذخیره سازی رایگان، استفاده شده و کل است. یک دکمه رفرش در گوشه سمت راست بالا برای به روز رسانی این اطلاعات وجود دارد.

گزینه چهارم برنامه های بیشتری است که شامل انواع مختلف بهترین برنامه های اندروید برای دانلود می شود. در اینجا می توانید برنامه های جدید و همچنین برنامه های محبوب مانند برنامه ها و بازی های ویرایشگر عکس را مشاهده کنید. شما را به play store هدایت می کند.

می‌توانید با انتخاب گزینه‌های حذف تبلیغات، یک نسخه پریمیوم خریداری کنید (که نسخه Premium را ما برای شما قرار داده ایم) . بنابراین، اگر از این برنامه بازیابی همه عکس‌ها، فایل‌ها و مخاطبین حذف شده خوشتان می‌آید، لطفاً این برنامه را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید.

پس از استفاده از آن، اگر این برنامه را مفید یافتید، نظرات و امتیازات خوبی را به ما بدهید و اگر خطایی پیدا کردید، به ما پیشنهاد دهید تا بتوانیم کار خود را بهبود ببخشیم.
همین حالا این برنامه را دانلود کنید و اطلاعات خود را بازیابی کنید.

ویژگی های بازیابی تمام عکس ها، فایل ها و مخاطبین حذف شده.

# فایل های حذف شده را از هر نوع حافظه داخلی حجمی، کارت SD بازیابی کنید.
# اسناد، تصاویر، موسیقی، آرشیو، کتاب های الکترونیکی و باینری ها را بازیابی کنید.
# برنامه بازیابی عکس حذف شده از حافظه داخلی.
# برنامه بازیابی برای کارت SD عکس و ویدیو حذف شده.
# این برنامه می تواند تمام مخاطبین پاک شده دستی شما را بازیابی کند.
# برنامه بازیابی برای ویدیوی حذف شده.
# برای مخاطبین حذف شده اسکن کنید.

بازیابی ویدیو با این برنامه بازیابی ویدیوی عکس یا برنامه بازیابی ویدیوی عکس، می توانید ویدیوهای حذف شده را بدون روت بازیابی کنید. این برنامه به شما این امکان را می دهد که از تمام ویدیوهای خود یک نسخه پشتیبان تهیه کنید و در صورت حذف آنها، ویدیو را از نسخه پشتیبان بازیابی کنید. این برنامه بازیابی عکس و ویدیو یا بازیابی ویدیوی عکس یا برنامه بازیابی مخاطب به شما کمک می کند تا مخاطبین را بازیابی کنید یا مخاطبین حذف شده را به صورت رایگان و بدون روت بازیابی کنید. بازیابی یا بازیابی مخاطبین هرگز با برنامه بازیابی تمام مخاطبین جدید به این راحتی نبوده است. این بازیابی تصاویر حذف شده و بازیابی فایل های ویدیویی حذف شده با استفاده از برنامه بازیابی است. بازیابی تمام عکس ها، فایل ها و مخاطبین حذف شده. این برنامه از بازیابی فایل ها و داده ها در بازیابی فایل ها از کارت حافظه برای بازیابی فایل ها پس از تنظیم مجدد کارخانه استفاده می کند. با استفاده از این برنامه می توانید بک آپ بگیرید و بازیابی کنید.

برنامه بازیابی عکس های ، فایل ها و مخاطبین حذف شده Recover all my deleted file فایل های پشتیبان از مدیر فایل پشتیبان از ویدیوی پشتیبان حذف شده است. این برنامه پشتیبان‌گیری را صدا می‌کند و از عکس‌های حذف شده نسخه پشتیبان تهیه می‌کند، همچنین می‌توانید تماس پشتیبان بگیرید. این برنامه پشتیبان‌گیری از عکس‌ها و فیلم‌ها و پشتیبان‌گیری از تصاویر عکس است. این بازیابی تمامی فایل های پاک شده عکس ها و فیلم ها از حافظه گوشی و بازیابی تمامی فایل های پاک شده عکس ها و فیلم ها از کارت sd برای بازیابی تمامی فایل های پاک شده عکس ها و مخاطبین می باشد. این نرم افزار پشتیبان گیری و بازیابی فایل پشتیبان است. چه به طور تصادفی یک مخاطب را حذف کرده باشید یا حتی گوشی خود را به تنظیمات پیش فرض کارخانه بازگردانید، این برنامه به شما کمک می کند تا مخاطبین خود را به طور موثر نجات دهید و تمام فایل ها، عکس ها و مخاطبین حذف شده را بازیابی کنید. این نسخه پشتیبان فایل را در دستگاه بازیابی فایل حذف از تلفن همراه حذف می کند.

Recover all my deleted file یک اپلیکیشن بسیار قدرتمند است که می تواند از تمامی برنامه ها و چند مورد دیگر روی گوشی شما بک آپ یا بازیابی کند. بزرگترین مشکل برای استفاده بازیابی اطلاعات حذف شده در اندروید است. اکنون این مشکل را با برنامه بازیابی گوشی حل کنید که در صورت ریست شدن، عکس های گوشی شما را بازیابی می کند. بازیابی مخاطبین می تواند مخاطبین حذف شده شما را از پایگاه داده داخلی تلفن شما بازیابی کند و آنها را در رشته اصلی مخاطب بازیابی کند، بدون هیچ نسخه پشتیبان قبلی، بدون نیاز به رایانه. این بازیابی مخاطبین دریافت و بازیابی با استفاده از این برنامه و برنامه پشتیبان گیری و بازیابی نسخه پشتیبان برنامه بازیابی نسخه پشتیبان از برنامه های بازیابی برنامه. در این برنامه ابزار پشتیبان‌گیری خودکار از برنامه‌های پشتیبان‌گیری ابزار بازیابی نسخه پشتیبان نیز ابزار پشتیبان‌گیری از بازیابی apk می‌توانید به راحتی از اطلاعات پشتیبان تهیه کنید و می‌توانید عکس‌های پاک شده را بازیابی کنید و عکس‌ها و عکس‌های پشتیبان را حذف کنید. این برنامه بازیابی فایل حذف و برنامه بازیابی عکس، عکس ها را از حافظه تلفن از حافظه داخلی گوشی حذف می کند. این همه پشتیبان گیری کنتکت و پایه حذف تمام کنتکت برنامه های بازیابی فایل برای برنامه پشتیبان گیری فایل اندرویدی بازیابی ویدیو پس از حذف برنامه پشتیبان گیری ویدیو از برنامه پشتیبان گیری و بازیابی است.


آموزش دانلود Recover Deleted All Photos:

برای دانلود Recover Deleted All Photos و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "Recover Deleted All Photos" را تایپ کنید
  2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه Recover Deleted All Photos برای شما نمایش داده شود.
  3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
  4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

  5. مراحل نصب

  6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
  7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
  8. برنامه را اجرا کنید.
تغییرات نسخه جدید Recover Deleted All Photos 11.09 اندروید

No changelogs

☆PRO features unlocked
☆Ads Layout removed/Ad activity Removed
☆Optimized Graphics/Zipaligned
☆Remove default .source name of java files;
☆Cleaned Package for fast load
☆Debug Info Removed

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.backup.restore.device.image.contacts.recovery

تاریخ بروزرسانی:

26 شهریور 1402

آخرین ورژن:

11.09

حجم:

31 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود Recover Deleted All Photos

بازیابی عکس های ، فایل ها و مخاطبین حذف شده Recover Deleted All Photos تصاویر

دانلود برنامه Recover Deleted All Photos اندروید دانلود برنامه Recover Deleted All Photos اندروید دانلود برنامه Recover Deleted All Photos اندروید دانلود برنامه برنامه بازیابی عکس های حذف شده گالری اندروید دانلود برنامه Recover Deleted All Photos اندروید دانلود برنامه برنامه بازیابی عکس های حذف شده اندروید دانلود برنامه بازیابی عکس های ، فایل ها و مخاطبین حذف شده اندروید دانلود برنامه Recover Deleted All Photos اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.