Microsoft Authenticator
4.7
1771

Microsoft Authenticator

تایید امنیتی مایکروسافت

دانلود Microsoft Authenticator v6.2202.0924 برنامه تایید امنیتی مایکروسافت برای اندروید

احراز هویت دو مرحله ای (TFA) هنگام استفاده از Microsoft Authenticator آسان ، راحت و ایمن است. برای ورود به حساب Microsoft خود فقط نیاز به گوشی اندرویدی خود دارید و دیگر نیازی به وارد کردن کلمه عبور یا پسورد نیست. کافیستفقط نام کاربری خود را وارد کنید ، سپس اعلان ارسال شده به تلفن خود را تأیید کنید. اثر انگشت ، تایید با چهره یا PIN شما یک لایه دوم از امنیت در این فرآیند تأیید دو مرحله را ارائه می دهد. پس از ورود به سیستم

تأیید هویت دو مرحله ای مایکروسافت

(TFA) ، به همه محصولات و خدمات Microsoft خود مانند Outlook ، OneDrive ، Office و موارد دیگر دسترسی خواهید داشت.

Microsoft Authenticator

همچنین با تأمین یک لایه دوم از امنیت پس از تایپ کردن رمز عبور ، تأیید هویت چند عاملی (MFA) را حتی اگر هنوز از رمز عبور استفاده می کنید ، نیز پشتیبانی می کند. هنگام ورود با تأیید هویت دو مرحله ای ، رمز ورود خود را وارد می کنید ، و سپس از شما خواسته می شود راهی اضافی برای اثبات اینکه خودتان هستید انجام دهید. اعلان ارسال شده به Authenticator Microsoft را تأیید کنید ، یا رمز عبور یک بار (OTP) ایجاد شده توسط برنامه را وارد کنید. رمزهای یک بار مصرف (کدهای OTP) دارای یک تایمر 30 ثانیه ای هستند که در پایین شمارش می شوند. این تایمر به این ترتیب است که شما هرگز مجبور نیستید دو بار از رمز عبور در همان زمان استفاده کنید و لازم نیست شماره را به خاطر بسپارید. با رمز عبور یک بار مصرف نیازی نیست که به یک شبکه وصل شوید و همچنین باتری شما را تخلیه نمی کند.
می توانید چندین حساب را به برنامه خود اضافه کنید ، از جمله حساب های غیر مایکروسافت مانند LinkedIn، Github ، Amazon ، Dropbox ، Google ، Facebook و موارد دیگر. از آنجا که این برنامه از استاندارد صنعت برای گذرواژه های یک بار مبتنی بر زمان (TOTP) پشتیبانی می کند ، می توانید تمام حساب های آنلاین خود را ایمن کنید گت اندروید. به سادگی اعتبار تایید دو مرحله ای را در تمام حساب های خود فعال کنید. سپس ، هنگام ورود به سیستم ، طبق معمول نام کاربری و رمزعبور خود را ارائه می دهید. در آخر ، رمز عبور یک بار (OTP) ارائه شده توسط برنامه تأیید اعتبار Microsoft وارد کنید.
بعضی اوقات ممکن است کار یا مدرسه شما از شما بخواهد که هنگام دسترسی به پرونده ها ، ایمیل ها یا برنامه های خاص ، Microsoft Authenticator را نصب کنید. باید دستگاه خود را از طریق برنامه به سازمان خود ثبت کنید و حساب کار یا مدرسه خود را اضافه کنید. Microsoft Authenticator همچنین با صدور گواهی بر روی دستگاه شما ، از تأیید هویت مبتنی بر گواهی پشتیبانی می کند. این به سازمان شما اطلاع می دهد که درخواست ورود به سیستم از یک دستگاه قابل اعتماد تهیه می شود و به شما کمک می کند بدون نیاز به ورود به سیستم ، به برنامه ها و خدمات اضافی مایکروسافت دسترسی یکپارچه و ایمن داشته باشید. از آنجا که Microsoft Authenticator از ورود به سیستم منفرد پشتیبانی می کند ، پس از اینکه یک بار هویت خود را ثابت کردید ، دیگر نیازی به ورود به سیستم دیگر برنامه های Microsoft ندارید.


آموزش دانلود Microsoft Authenticator:

برای دانلود Microsoft Authenticator و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "Microsoft Authenticator" را تایپ کنید
  2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه Microsoft Authenticator برای شما نمایش داده شود.
  3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
  4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

  5. مراحل نصب

  6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
  7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
  8. برنامه را اجرا کنید.
تغییرات نسخه جدید Microsoft Authenticator 6.2202.0924 اندروید

Fixed bug to prevent other apps from capturing Authenticator app's screen. Users can now choose to enable/disable screen capture with other apps.

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.azure.authenticator

تاریخ بروزرسانی:

23 بهمن 1400

آخرین ورژن:

6.2202.0924

حجم:

61 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 6.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود Microsoft Authenticator

تایید امنیتی مایکروسافت Microsoft Authenticator تصاویر

دانلود برنامه Microsoft Authenticator اندروید دانلود برنامه Microsoft Authenticator اندروید دانلود برنامه Microsoft Authenticator اندروید دانلود برنامه Microsoft Authenticator اندروید دانلود برنامه Microsoft Authenticator اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.