امروز : پنج شنبه، 4 بهمن 1397
» » » » » دانلود Video MP3 Converter Cut Music Pro v1.33 برنامه تبدیل فایل ویدیویی به صوتی اندروید

دانلود Video MP3 Converter Cut Music Pro v1.33 برنامه تبدیل فایل ویدیویی به صوتی اندروید

25 دی 1397 omid 1990 بازدید 0 نظر
Video MP3 Converter Cut Music
موسیقی خودتان را بسازید! برنامه

Video MP3 Converter Cut Music Pro v1.33

پیشرفته ترین و آسان ترین برنامه برای تبدیل فایل ویدئویی به MP3 صوتی است. این نرم افزارانواع فایل های ویدئویی مانند MP4, 3GP, WMV, وغیره را پشتیبانی می کند. همچنین می توانید صوتی را ازیک بخش ویدئو استخراج کنید و آن را به عنوان آهنگ زنگ استفاده کنید.

ویژگی های برنامه Video MP3 Converter Cut Music اندروید :


+ پشتیبانی از انواع فرمت های ویدئویی مانند mp4، 3gp، wmv، flv، avi، mkv، mpeg4، mts و غیره و همچنین پشتیبانی از انواع کدک ها
+ پشتیبانی از ایجاد بخش با گزینه لغزنده بر اساس انتخاب موقعیت شروع و موقعیت پایان. شما می توانید بخشی از یک ویدیو را انتخاب کنید و سپس فرایند تبدیل را آغاز کنید. این مانند یک برش mp3 برای برش فیلم های شما و تبدیل به صدا برای آهنگ های زنگ خود است.
+ پشتیبانی از استفاده از آئینه ها برای تنظیم به عنوان آهنگ زنگ
+ انتخاب آسان فیلم ها بر اساس پوشه ها. این باعث می شود انتخاب فیلم ها بسیار آسان باشد. خودکار تمام دستگاه را برای ویدیوهای موجود اسکن میکند.
+ دسترسی آسان به کتابخانه صوتی MP3 - گوش دادن به MP3 صوتی با پخش کننده صوتی. یکپارچه سازی پخش کننده داخلی داخلی با کنترل عقب، جلو، پخش / مکث. همچنین پشتیبانی صوتی در پس زمینه با پشتیبانی از اطلاع رسانی.
+ تماشا کنید، ویدیوهایتان را قبل از شروع تبدیل به mp3 صوتی پخش کنید. گت اندروید پخش ویدئو داخلی پشتیبانی می شود.
+ رسانه تبدیل فایل های ویدئویی بزرگ. شما حتی می توانید موسیقی mp3 را از یک فیلم کامل فیلم به سرعت از بین بردن! پشتیبانی از تبدیل موسیقی از فایل های ایجاد شده توسط دوربین، فیلم های دریافت شده از وب با نرخ بیت متفاوت، whatsapp و غیره
+ پشتیبانی از گزینه های پخش موسیقی mp3، تغییر نام، حذف صوتی استخراج شده است.
+ نام پرونده ویدیو را در صوتی استخراج شده ذخیره می کند، برای مثال، اگر نام فایل ویدئویی هنرمند، آلبوم، عنوان آهنگ، همان در فایل تولید شده حفظ شود.
+ رابط کاربر ساده و مدرن

این نرم افزار بهترین برنامه تبدیل فایل ویدیویی به فایل صوتی برای اندروید است و فرمت های ویدیویی بسیار زیادی از جمله mp4, wmv, avi, mkv, flv, mpeg4, 3gp, mts و البته فایل های فشرده را پشتیبانی می کند. موسیقی MP3 ایجاد شده خود را با دوستانتان در WhatsApp، فیس بوک و غیره به اشتراک بگذارید.