امروز : یکشنبه، 27 مرداد 1398
» » » » » دانلود یوتیوب کیدز YouTube Kids 4.27.6 برنامه یوتیوب برای کودکان اندروید

دانلود یوتیوب کیدز YouTube Kids 4.27.6 برنامه یوتیوب برای کودکان اندروید

1398.05.9 omid 10203 بازدید 0 نظر گوگل پلی

YouTube Kids

YouTube Kids

دنیای یادگیری و سرگرم کننده است که فقط برای کودکان و بچه ها ساخته شده است. کمپانی گوگل یوتیوب کیدز را ایجاد کرده است تا استفاده کودکان از فضای ویدئویی را ایمن تر و ساده تر کند ، تا آنها بتوانند از طریق مشاهده فیلم های آنلاین از سراسر جهان براحتی بیاموزند - از نمایش های مورد علاقه خود و موسیقی به یادگیری نحوه ساخت یک مدل آتشفشان و یا چیرهای دیگر. همچنین مجموعه ای کامل از کنترل های والدین وجود دارد، بنابراین شما می توانید این تجربه را به نیازهای خانواده تان تقسیم کنید.

یک تجربه آنلاین امن برای بچه ها

ما از فیلترهای مختلف، بازخورد کاربر و بازرسان انسانی استفاده می کنیم تا ویدیوها را در خانواده یوتیوب کودکان و نوجوانان حفظ کنند. اما هیچ سیستمی کامل نیست و فیلم های نامناسب می توانند از بین بروند، بنابراین ما در YouTube Kids دائما در حال تلاش برای بهبود امنیت و ارائه ویژگی های بیشتر برای کمک به پدر و مادر برای ایجاد تجربه مناسب برای خانواده های خود هستیم.

پرونده های کودکان :
ایجاد تا 8 پروفایل کودک ، هر کدام با تنظیمات مشاهده ، توصیه های ویدیویی و تنظیمات.

بلوک کردن:
ویدیویی یا کانالی هست که نمیخواهید کودک آنرا مشاهده کند ؟ می توانید به طور خودکار آن را از همه پروفایل های بچه هایتان حذف کنید.

گزارش ویدئو :
بلافاصله به ما بلافاصله با گزارش دادن فیلمهایی که نباید در برنامه قرار بگیرند، به ما اطلاع دهید. این ویدئو برای بررسی سریع ارسال خواهد شد.

کنترل جستجو :
جستجو را به طوری که بچه ها می توانند به فیلم های بیشتری دسترسی پیدا کنند. برای یافتن تجربه بیشتر، جستجو را خاموش کنید.

تایمر:
یک تایمر را تنظیم کنید تا محدودیت ها را برای مدت زمانی که بچه ها می توانند با برنامه انجام دهند را محدود کنید.

تاریخچه تماشا:
میتوانید تاریخچه فیلم هایی که کودکان مشاهده کرده اند را ببینید.

تماشای تلویزیون:
در جمع خانوادگی از تلویزیون های یوتیوب کودکان لذت ببرید

برای کسب اطلاعات بیشتر، به kids.youtube.com مراجعه کنید.

سایر اطلاعات مهم:
تنظیم والدین برای اطمینان از بهترین تجربه ممکن برای کودک شما ضروری است.

YouTube Kids شامل تبلیغات پرداخت می شود تا برنامه را به صورت رایگان ارائه دهد. بچه شما همچنین ممکن است ویدیوها را با محتوای تجاری از سازندگان YouTube که تبلیغاتی نیست پرداخت کنند، مشاهده کنند.

اطلاعات مهم برای والدین با حساب خانواده خانواده LinkedIn.
شما می توانید حساب های Google برای کودکان زیر 13 سال را در Family Link ایجاد کنید. بچه های شما می توانند با حساب Google خود به یوتیوب کودکان وارد شوند. شما می توانید تنظیمات والدین را در برنامه Family Link به دست آورید و تنظیمات سطح محتوای اضافی را در برنامه ما فعال کنید. گت اندروید اگر شما احساس می کنید که بچه شما برای فیلم های محدود شده آماده است، تنظیم "قدیمی تر" را انتخاب کنید. این ویدیوها ممکن است شامل برخی از زبان و تصویر صریح، خشونت و محتوای پیشنهاد شده باشد. علاوه بر این، این تنظیمات سعی دارد محتوایی بالغ را حذف کند، اما هیچ سیستم خودکار کامل نیست و ممکن است کودک شما محتوای برهنگی، زبان بسیار اعتراضی و خشونت شدید را پیدا کند.

تغییرات نسخه جدید :
By popular request, we're giving parents more power than ever before. You now have even more control and can hand-pick every channel and video that your child sees.