Frequency Sound Generator
4.6
3,068

Frequency Sound Generator

تولید کننده صدای فرکانسی
ورژن3.0 توسط LuxDeLux
مناسب همه سنین

دانلود Frequency Sound Generator v3.0 برنامه تولید کننده صدای فرکانسی اندروید

نسخه Pro با تمام امکانات در دسترس

اگر می خواهید صدای بلندگوهای خود را تست کنید یا سازهایتان را تنظیم کنید یا به سادگی ، اگر می خواهید برای ایجاد صداها و گوش دادن به صداهای تولید شده در فرکانس های مختلف گوش دهید یا آن ها را تولید کنید، برنامه

Frequency Sound Generator

به شما کمک خواهد کرد. برای تولید امواج صوتی در فرکانس های مختلف به یک تولیدکننده صدا فرکانس و آنالیزور صدا نیاز دارید. پخش کننده فرکانس صدا به شما امکان می دهد موج صوتی سین ، مربع ، اره و یا مثلث را با فرکانس بین 1 هرتز و 22000 هرتز (هرتز) تولید کنید. این در حالی ست که برای استفاده ساده و آسان است و موج و صدای صوتی دقیق تولید می کند. مهم نیست که آیا شما نیاز به تست صدا و تولید صداهای با فرکانس بالا یا صداهای با فرکانس پایین دارید ، Frequency Sound Generator بهترین راه حل شماره 1 شماست. تولید کننده صدا فرکانس به شما امکان می دهد تا از منوی اصلی موج های صوتی را به راحتی تغییر دهید. به سادگی بر روی آیکون موج صدا ضربه بزنید و بین سینوس ، مربع ، اره یا مثلث انتخاب کنید. علاوه بر این ، با ضربه زدن روی نماد یادداشت ها ، از طیف گسترده ای از یادداشت ها را انتخاب کنید. شما عاشق عملکرد موج متحرک صدا هستید که طرح بصری صدا را برای یک فرکانس مشخص نشان می دهد. می توانید با کلیک کردن بر روی دکمه گرد در سمت چپ ، شکل موج را تغییر داده و موج متفاوت و موجی از صدا و تصویر متحرک بگیرید. فرکانس تولید صدا را با کشیدن نقطه زرد به راحتی تنظیم کنید. برای تنظیم دقیق تر از دکمه های - & + استفاده کنید. علاوه بر این ، میزان صداهای تولید شده را از 0 تا 100٪ کنترل کنید. با کلیک بر روی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست می توانید تنظیمات صدای فرکانس مورد علاقه خود را ایجاد کرده و بارگیری کنید ، بنابراین مجبور نیستید که بار دیگر آن را شماره گیری کنید. در تنظیمات برنامه تولید کننده فرکانس ، می توانید انتخاب کنید که آیا در صورت به حداقل رساندن برنامه پخش صدای فرکانس ، صدای فرکانس همچنان در پس زمینه پخش شود یا خیر. از آن جا كه تلفن های همراه منبع صوتی با كيفيت ندارند و بلندگوهای درونی ممكن است از نظر كيفيت متفاوت باشند ، گاهی اوقات كاربران می توانند صداها را با فرکانس های بسيار كم يا بالا حتی فراتر از حد شنوايی انسان بشنوند. این سر و صدا صدای فرکانس معین نیست بلکه صدای استاتیک یا "انگل" ایجاد شده توسط دستگاه تلفن همراه شماست. برای بهترین تجربه از یک جفت هدفون با کیفیت خوب استفاده کنید.

ویژگی های برنامه Frequency Sound Generator اندروید:
کنترل آسان
هنگام پخش یا تولید از این برنامه به عنوان یک تنظیم کننده ابزار استفاده کنید.
شنوایی خود را آزمایش کنید
فرکانس وزوز گوش خود را پیدا کنید.
از نسخه های شخصی خود استفاده کنید
SO SOUNDS FREQUENCY را در پس زمینه پخش کنید

Frequency Sound Generator به شما امکان می دهد یک موج صوتی سینوسی، مربعی، دندانه ای یا مثلثی با فرکانس بین 1 هرتز و 22000 هرتز (هرتز) ایجاد کنید. این صدا و امواج صوتی دقیق تولید می کند در حالی که استفاده از آن ساده و آسان است.
مهم نیست که آیا شما نیاز به تست صدا و تولید صداهای با فرکانس بالا یا صداهای فرکانس پایین دارید، مولد تن فرکانس ما بهترین راه حل شماره 1 شما است.

▶️

کنترل آسان


Frequency Sound Generator به شما امکان می دهد به راحتی امواج صوتی را از منوی اصلی تغییر دهید. به سادگی روی نماد موج صدا ضربه بزنید و بین سینوس، مربع، دندان اره یا مثلث انتخاب کنید. علاوه بر این، با ضربه زدن روی نماد یادداشت ها، از بین طیف گسترده ای از یادداشت ها انتخاب کنید.

▶️

موج صوتی متحرک


شما عملکرد موج صوتی متحرک را دوست خواهید داشت که به صورت بصری صدا را برای یک فرکانس مشخص نشان می دهد. می توانید با کلیک بر روی یک دکمه گرد در سمت چپ شکل موج را تغییر دهید و صدایی متفاوت و موج متحرک دریافت کنید.

▶️

تنظیم فرکانس و صدا


فرکانس تولید صدا را با کشیدن نقطه زرد به راحتی تنظیم کنید. از دکمه های - & + برای تنظیم دقیق بیشتر استفاده کنید. علاوه بر این، حجم صداهای تولید شده را از 0-100٪ کنترل کنید.

▶️

پیش‌تنظیمات خود را ذخیره کنید


با کلیک بر روی سه نقطه در گوشه سمت راست بالا، می‌توانید از پیش تنظیمات صدای فرکانس مورد علاقه خود را ایجاد و بارگیری کنید تا مجبور نباشید دوباره آن را شماره‌گیری کنید.

▶️

صداهای فرکانس را در پس زمینه پخش کنید


در تنظیمات برنامه مولد فرکانس، می‌توانید انتخاب کنید که آیا می‌خواهید وقتی برنامه پخش صدای فرکانس را به حداقل می‌رسانید، پخش صدای فرکانس در پس‌زمینه ادامه یابد یا خیر.

▶️

کاربردهای متعدد:


این برنامه تولید صدا را می توان در موارد استفاده چندگانه استفاده کرد:
● می توانید شنوایی خود را آزمایش کنید. یک انسان قادر به شنیدن فرکانس هایی در محدوده متوسط ​​20 هرتز تا 20000 هرتز است. این محدوده با توجه به سن کمتر می شود، بنابراین جالب است که توانایی های شنوایی خود را آزمایش کنید.
● بلندگوهای خود را برای زنگ های بلند (تریبل) و پایین (بیس) تست کنید.
● از این برنامه به عنوان تنظیم کننده ابزار هنگام نواختن یا تولید استفاده کنید.
● تمیز کردن آب از بلندگوی تلفن هوشمند. از آنجایی که صدا لرزش های کوچکی ایجاد می کند، می تواند به دفع آب ناخواسته از بلندگوهای شما کمک کند.

▶️

تنظیمات:


تنظیمات کمی وجود دارد که می توانید برای سفارشی کردن رفتار برنامه Frequency Sound Generator تنظیم کنید.
● محدوده لغزنده فرکانس را تغییر دهید تا دقت بیشتری در هنگام انتخاب فرکانس ها به شما بدهد.
● بین دو مقیاس لغزنده انتخاب کنید: خطی یا لگاریتمی.
● تنظیم تأخیر کم صدای با تأخیر کم را با کارایی بالا فعال می‌کند که باعث می‌شود لغزنده پاسخگوتر باشد و تأخیر را از بین ببرد. (توجه: تنظیم تأخیر پایین ممکن است باعث شود فرکانس‌های بالا در برخی از دستگاه‌ها نادرست به نظر برسد، به‌ویژه در حجم بالاتر.)
● در صورت نیاز برای تولید صدای دقیق تر، دقت اعشاری را تا دو اعشار فعال یا غیرفعال کنید.
● برای تنظیمات ساده تر، مرحله دکمه +/- را تغییر دهید.

توجه: از آنجایی که تلفن‌های همراه منابع صوتی باکیفیت نیستند و بلندگوهای داخلی ممکن است کیفیت متفاوتی داشته باشند، گاهی اوقات کاربران می‌توانند صداهایی را با فرکانس‌های بسیار پایین یا بالا حتی فراتر از محدوده شنوایی انسان بشنوند. این نویز صدای یک فرکانس مشخص نیست، بلکه نویز ایستا یا "انگل" تولید شده توسط دستگاه تلفن همراه شما است. برای بهترین تجربه از یک جفت هدفون با کیفیت خوب استفاده کنید.

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.luxdelux.frequencygenerator

تاریخ بروزرسانی:

جمعه 31 تیر 1401

آخرین ورژن:

3.0

حجم:

2 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.4+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر Frequency Sound Generator

دانلود Frequency Sound Generator اندروید دانلود Frequency Sound Generator اندروید دانلود Frequency Sound Generator اندروید دانلود Frequency Sound Generator اندروید دانلود Frequency Sound Generator اندروید دانلود Frequency Sound Generator اندروید دانلود Frequency Sound Generator اندروید دانلود Frequency Sound Generator اندروید دانلود Frequency Sound Generator اندروید دانلود Frequency Sound Generator اندروید دانلود Frequency Sound Generator اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.