امروز : چهارشنبه، 3 بهمن 1397
» » » » » دانلود ساند هاند SoundHound ∞ Music Search v8.9.3 - برنامه شناسایی موزیک آنلاین اندروید

دانلود ساند هاند SoundHound ∞ Music Search v8.9.3 - برنامه شناسایی موزیک آنلاین اندروید

25 آبان 1397 omid 36764 بازدید 1 نظر
SoundHound
SoundHound ∞ Music Search 8.9.3 Paid نرم افزاری بی نظیر برای طرفداران حرفه ای موزیک است که حدود 100.000.000 میلیون بار دانلود شده است. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که قسمتی از یک موزیک را شنیده باشید و خواسته باشید آن را دانلود کنید اما نه نام ترانه را میدانید و نه متنی در آن وجود دارد. اینجاست که قدرت این نرم افزار آشکار میشود. کافیست نرم افزار را اجرا نموده و اجازه دهید نرم افزار چند ثانیه به آن موزیک گوش دهد! پس از گوش دادن نرم افزار و هنگام اتصال به اینترنت این برنامه به جستجوی دیتابیس خود در اینترنت پرداخته و مشخصات آن موزیک را استخراج میکند. اکنون با داشتن نام،آلبوم و سازنده موزیک میتوانید به جستجوی آهنگ مورد نظر پرداخته و آن را دانلود کنید. نکته بسیار جالبتر اینست که شما با زمزمه کردن یک موزیک نیز میتوانید به جستجوی آن بپردازید و در صورت موجود بودن در دیتابیس آن را بیابید. البته قابلیتهای این نرم افزار بیشتر برای آهنگها و آثار خارجی کاربرد دارد.
SoundHound از سوی سایتها و نشریات مختلفی چون CNET، NY Times و Gizmodo جزو نرم افزارهای ضروری برای کاربران انتخاب شده است.

ویژگیهای SoundHound :
تشخیص بسیار سریع موزیک
تنها برنامه تشخیص موزیک از طریق زمزمه
مشاهده لیریکس بصورت زنده
تغییرات نسخه جدید :
This update is all about remembering the music you’ve found. A new animation plays when a discovered song is added to your History. We also changed the History icon itself to something we thought was a little more fitting. Check it out!

نظرات کاربران

آواتار کاربر
توسط : رسول  |  در تاریخ : 27 شهریور 1393 08:06
بد نیست لطفا نرم‌افزاری برای پخش انلاین موزیک بگذارید