Voice Changer - Voice Effects & Voice Changer
4.7
2,707

Voice Changer - Voice Effects & Voice Changer

تغییر صدا حرفه ای
ورژن1.02.56.0606 توسط Dairy App & Notes & Audio Editor & Voice Recorder
بیش از 5 میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب همه سنین

دانلود Voice Changer v1.02.56.0606 Pro نرم افزار تغییر صدا حرفه ای برای اندروید

نسخه کامل Pro با تمام امکانات در دسترس

با استفاده از برنامه تغییر صدای

Voice Changer

، می توانید به راحتی صدای خود را به شخصیت ها و جلوه های صوتی مختلف تغییر دهید. کاری که باید انجام دهید این است که فقط صدا را ضبط یا انتخاب کنید و جلوه های صوتی ارائه شده در این برنامه صوتی را اعمال کنید. سپس می توانید جلوه های صوتی جذاب و خنده دار خود را با دیگران به اشتراک بگذارید یا آن را در شبکه های اجتماعی آپلود کنید. شما همچنین می توانید از این تغییر برای ایجاد جلوه های موسیقی و جلوه های آهنگ نیز استفاده کنید.

می خواهید صدای خود را به صدای زن، صدای مرد، صدای کودک ، صدای گویندگان ، صدای دوبلورها یا شخصیت های صوتی دیگر تغییر دهید؟
می خواهید یک برنامه تغییر صدای خنده دار برای ایجاد صداهای جعلی برای شوخی داشته باشید؟
آیا می خواهید تغییرات صوتی با جلوه های صوتی بیشتر برای دوبله ویدیو داشته باشید؟
آیا می‌خواهید یک برنامه تغییر صدا رایگان با شخصیت های صوتی و صداهای خنده‌دار بیابید که به صورت رایگان قابل استفاده باشد؟
پس برنامه تغییر صدای رایگان Voice Changer - Voice Effects & Voice Changer قطعاً چیزی است که برای تغییر صدای خود به آن نیاز دارید.

Voice Changer یک

نرم افزار تغییر صدا حرفه ای برای اندروید

است که می تواند صدای شما را به جلوه های صوتی مختلف تبدیل کند. با آواتار صوتی و صداهای محیطی آن، می توانید به راحتی صدای خود را به صورت رایگان به افکت های مختلف تبدیل کنید. شما میتوانید توسط میکروفون داخل برنامه صدای خود را ضبط کرده و یا صدای ضبط شده ای را وارد برنامه کنید. همچنین می‌توانید صدای ویدیوها را برای سرگرمی بیشتر تغییر دهید و آن را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. Voice Changer نرم افزار تغییر صدای مرد به زن برای اندروید است که شما را شگفت زده خواهد کرد.

جلوه های صوتی مختلف


Voice Changer یک نرم افزار تغییر صدا رایگان با جلوه های صوتی مختلف است. با مود صوتی داخلی، می توانید به صدای خود ، افکت اکو داده یا آنرا تغییر دهید، به عنوان مثال، می توانید صدای زن را به صدای مرد تبدیل کنید، می توانید صدای کودک را به صدای پیرزن تبدیل کنید. شما همچنین می توانید صدای خود را به برخی از حیوانات مانند صدای گوسفند یا افکت صدای زنبور تبدیل کنید. یا می‌توانید صداها را به آواتارهای خنده‌دار مانند صدای زامبی، صدای ربات، صدای بیگانه و صدای هیولا ، صدای گویندگان ، صدای دوبلورها و غیره تبدیل کنید. شخصیت ها و جلوه های صوتی بیشتری منتظر شما هستند تا آنها را امتحان کنید. با این تغییر صدا و ویرایشگر صدای خنده دار بسیار سرگرم خواهید شد.

تغییر حالت های مختلف صدا


برای تغییر صدا می توانید از حالت صوتی آماده استفاده کنید، به عنوان مثال: از حالت تغییر صدای کودک برای افزایش زیر و بم استفاده کنید، از حالت تغییر صدای زن یا تغییر صدای مرد برای تغییر به جنسیت مخالف استفاده کنید، از تغییر دهنده صدای رپر استفاده کنید. حالت برای تسریع صدا، از حالت تغییر لهجه برای تظاهر به خارجی بودن استفاده کنید. همچنین می توانید به صورت دستی پارامترهای صوتی هر افکت صوتی مانند تغییر زیر و بم صدا، وضوح یا میزان صدا و غیره را تنظیم کنید.

تغییر برنامه صوتی برای ویدیو


این تغییر صدا با جلوه‌های ویدیو می‌تواند به تغییر صدای ویدیوی ضبط‌شده یا از یک فایل ویدیویی کمک کند. با این تغییر صدا می توانید صدای کلیپ های ویدیویی را تغییر دهید. برای به اشتراک گذاشتن صدا در YouTube، TikTok و غیره می‌توانید ویدیوهای خنده‌دار با جلوه‌های صوتی جالب بسازید.

تغییر صدا رایگان


این یک تغییر دهنده صدای معروف برای استفاده رایگان است. بیشتر جلوه های صوتی رایگان هستند. با این برنامه رایگان تغییر صدا، می توانید جلوه های صوتی خنده دار زیادی ایجاد کنید.

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

voicechanger.voiceeffects.soundeffects.voiceavatar

تاریخ بروزرسانی:

جمعه 20 خرداد 1401

آخرین ورژن:

1.02.56.0606

حجم:

22 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.1+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر Voice Changer - Voice Effects & Voice Changer

دانلود برنامه Voice Changer اندروید دانلود برنامه Voice Changer اندروید دانلود برنامه Voice Changer اندروید دانلود برنامه Voice Changer اندروید دانلود برنامه Voice Changer اندروید دانلود برنامه Voice Changer اندروید دانلود برنامه Voice Changer اندروید دانلود برنامه Voice Changer اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.