امروز : سه شنبه، 28 خرداد 1398
» » » » » دانلود Auto Call Recorder PRO 1.11 نرم افزار ضبط مکالمه اندروید بدون بوق

دانلود Auto Call Recorder PRO 1.11 نرم افزار ضبط مکالمه اندروید بدون بوق

1397.11.14 omid 12654 بازدید 0 نظر گوگل پلی

Auto Call Recorder PRO

Auto Call Recorder PRO v1.11 Paid

یکی از بهترین نرم افزارهای ضبط مکالمات تلفنی بصورت اتوماتیک می باشد . احتمالا برخی از تماس ها و مکالمات برای شما بسیار مهم است که شما به شدت نیاز دارید تا آنرا دوباره و دوباره گوش دهید. این نوع تماس ها چیزی فراتر از یک تماس معمولی می باشند. Auto Call Recorder PRO امکاناتی آسان و پیشرفته در اختیار شما می گذارید که از ویژگی ها باعث میشود تا این نرم افزار از سایر برنامه های ضبط صدا در مارکت گوگل پلی متمایز شود. تمامی جزئیات تماس گیرنده به شما نشان داده میشود. همچنین با قابلیت پشتیبان گیری و بازیابی میتوانید تمامی اطلاعات مربوط به تماسها را در یک جای امن نگاه داشته و در صورت خرید یک گوشی جدید نیز همه مکالمه ها را به آن منتقل کنید.

برخی از ویژگی های برنامه Auto Call Recorder PRO اندروید :


ضبط: ضبط هر گونه تماس های ورودی و خروجی با کیفیت صدای HD، ثبت تماس ها
استفاده از سابقه تماس خود برای پخش، حذف، تماس، به اشتراک گذاری، و اشتراک مستقیم برای تماس برنامه های به اشتراک گذاری شده.
رمز امنیتی: ایمن سازی برنامه با استفاده از رمز امنیتی و عدم ورود افراد برای دسترسی ناخواسته به تماس های شخصی شما.
اطلاعات تماس گیرنده: بدون نیاز به برنامه جدید برای دریافت اطلاعات تماس گیرنده شما ، این برنامه تمام جزئیات تماس گیرنده در محل اتصال را نمایش می دهد.
حداکثر زمان مکالمه: مدیریت برنامه حافظه در حین ضبط تماس گت مورد اندروید استفاده قرار خواهد گرفت.
روشن شدن هشدار از طریق تماس: نمایش خروجی مدت تماس و توقف ضبط از طریق نوار اطلاع رسانی تماس در طول تماس های ورودی یا خروجی.
حذف تماس خودکار : این مورد سوابق تماسی که خیلی قدیمی هستند را حذف می کند. می توانید تنظیمات خود را مطابق میل خود مدیریت کنید.
چند ورودی صوتی و فرمت های ضبط: پشتیبانی از 3GPP، MPEG4 | MIC برای ثبت صدا ها
اطلاع رسانی هوشمند: دریافت تمام جزئیات در مورد پاسخ های ورودی و خروجی بر روی صفحه نمایش اصلی گوشی در طول تماس های دریافتی و خروجی.
اطلاعات برگشت و بازیابی تماس: پشتیبان گیری از اطلاعات تماس گوشی خود با استفاده از یک کلیک و بازگرداندن آنها در هر زمانی که مایل هستید. همچنین می توانید لیست تماس خود را از طریق گزینه های مختلف به اشتراک بگذارید.

سیستم زبان :
انگلیسی (آمریکا)
انگلیسی (انگلستان)
اسپانیایی
عربی
فرانسوی
هندی
روسی
تایلندی
آلمانی