Call Recorder
3.3
5701

Call Recorder

ضبط مکالمات ورودی و خروجی

دانلود Call Recorder Pro v0.85 - نرم افزار ضبط مکالمات ورودی و خروجی اندروید

Call Recorder v0.85 – اپلیکیشن ضبط مکالمات ورودی و خروجی

Call Recorder Pro نرم افزاری برای ضبط تماس های دریافتی و خروجی می باشد که شامل سه قیمت علاقمندی ها ، ضبط شده ها و فیلتر جستجو می باشد.
این برنامه سوئیچ ها را در یکی از دو حالت ثبت می کند: حالت خودکار ضبط تماس و حالت ضبط تماس در حالت دستی. حالت ضبط در تنظیمات برنامه انتخاب شده است.
در حالت خودکار، ضبط بلافاصله هنگامی که یک تماس ورودی وارد می شود و یا زمانی که یک تماس خروجی ساخته شده است فعال می شود. با این حال، شما می توانید زمان تاخیر برای ضبط برای یک تماس ورودی و خروجی تنظیم کنید.

نحوه تنظیمات Call Recorder Pro


اگر فیلتر در حالت اتوماتیک روشن شود، ضبط فقط برای اعداد اضافه شده در فیلتر شروع می شود.
در حالت دستی، ضبط را می توان با چرخاندن ضبط در طول تماس، ضبط و روشن کرد. در این حالت، اگر فیلتر روشن باشد، ضبط به صورت خودکار برای تعداد اضافه شده در فیلتر روشن می شود، اما شما همیشه می توانید در حین تماس ضبط کنید.
مدیریت فیلتر در آخرین برگه برنامه است. شما همچنین می توانید فیلتر را در تنظیمات برنامه غیرفعال کنید و فعال کنید.
به طور جداگانه در برنامه، می توانید مشخص کنید کدام تماس برای ضبط، ورودی یا خروجی یا هر دو.

در تنظیمات برنامه لیستی استثنایی وجود دارد. در آن، می توانید اعدادی را که نمی خواهید در هر تنظیمات، حتی در حالت دستی، ضبط کنید اضافه کنید، تا زمانی که آنها از آنجا حذف نشوند یا تا زمانی که لیست Exception را غیرفعال کنید.

این نرم افزار از فرمت های مختلف ضبط مانند 3GP، M4A (mp4)، AMR، WAV، MP3 و ... پشتیبانی می کند و همچنین تمامی منابع صوتی موجود که از طریق آن صدا ضبط می شود.

در تنظیمات، می توانید تعیین کنید که آیا پس از تماس به صورت خودکار پس از تماس ذخیره شود یا از آن بپرسید، می توانید حداقل اندازه فایل ضبط و حداقل زمان تماس را تنظیم کنید.

به طور پیشفرض، نماد برنامه همیشه در نوار اطلاع رسانی اندروید است، اما میتوانید آن را پنهان کنید. به همین ترتیب، می توانید اعلان ثبت پس از تماس را غیر فعال کنید.

این برنامه می تواند رمز عبور محافظت شده باشد. در صورتی که رمز عبور را فراموش کرده اید، می توانید پس از نصب مجدد، آن را وارد کنید.

یکی از ویژگی های اصلی این نرم افزار پشتیبانی از رمزگذاری فایل های ضبط شده است. اگر این گزینه فعال باشد، فایل را می توان در داخل این برنامه پخش کرد.

این نرم افزار همگام سازی سوابق با سرویس های ابر را پشتیبانی می کند: Google Drive ، Dropbox، OneDrive، GMail و .... آپلود اتوماتیک فایل ها همچنین می تواند از طریق FTP یا از طریق ایمیل پیکربندی شود.
برنامه Call Recorder


اطلاعات مهم!


1. برخی از دستگاه ها از ضبط مکالمات در طول تماس تلفنی به دلایل مختلف پشتیبانی نمی کنند. اما در بسیاری موارد، با کاهش کیفیت ضبط، می توانید با محدود کردن گزینه Unsupported device در تنظیمات برنامه، این محدودیت را از بین ببرید.
2. اگر متوجه شده اید که برنامه در برخی موارد به ضبط تماس ها متوقف شده است یا تماس های ضبط شده را شروع کرده است تا در حین پخش هر چیزی را شنید، سعی کنید با کلیک کردن بر روی پایین تنظیمات به تنظیمات پیش فرض بازگردید. استفاده از تنظیمات پیش فرض و همچنین لیست اشتباه را بررسی کنید.
3. اگر رمزگذاری فایل ها را فعال کنید، این فایل ها توسط سایر بازیکنان قابل پخش نیستند. بنابراین، اگر تصمیم به حذف این برنامه دارید، فراموش نکنید که کلید رمزگذاری را ذخیره کنید. کلید موجود در همان مکان به عنوان تنظیم برای فعال کردن رمزگذاری در دسترس است. شما می توانید فایل ها را رمزگشایی کنید و سپس با استفاده از این کلید تنها آن را بازی کنید.
4. Synchronization فایل ها با سرویس های ابر بسیار بستگی دارد به اندازه فایل ها، کیفیت کانال اینترنت، محدودیت ها و در دسترس بودن سرویس های ابری پیکربندی شده برای هماهنگ سازی. اندازه پرونده بسیار زیاد است اگر شما با کیفیت بالا به تماس های ضبط شده تبدیل شده اید.
5.Application برای عملیات عادی نیاز به مجوز. رد درخواست ها برای اعطای مجوز برای دسترسی به توابع سیستم عامل Android منجر به اختلال در برنامه می شود و بر عملکرد اصلی برنامه تاثیر می گذارد - برای ضبط تماس ها.

این برنامه دارای توابع و گزینه های دیگر است.


آموزش دانلود Call Recorder:

برای دانلود Call Recorder و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "Call Recorder" را تایپ کنید
  2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه Call Recorder برای شما نمایش داده شود.
  3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
  4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

  5. مراحل نصب

  6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
  7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
  8. برنامه را اجرا کنید.
خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

ru.lithiums.callrecorder

تاریخ بروزرسانی:

28 مهر 1402

آخرین ورژن:

0.85

حجم:

7 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.0.3+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


ضبط مکالمات ورودی و خروجی Call Recorder تصاویر

دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.