PDF Extra - Scan, Edit & Sign
4.6
4630

PDF Extra - Scan, Edit & Sign

اسکن، مشاهده، تبدیل و ویرایش فایل های PDF

دانلود PDF Extra Pro v10.12.2449 - اسکن، مشاهده، تبدیل و ویرایش فایل های PDF

PDF Extra - Scan, Edit & Sign v10.12.2449 Premium – دانلود مستقیم پی دی اف خوان اندروید
نسخه پریمیوم و کامل با تمام امکانات در دسترس
نسخه خریداری شده و کامل برنامه به ارزش 9.99 دلار

ویدیوی معرفی و تریلر PDF Extra - Scan, Edit & Sign

برنامه پی دی اف خوان اندروید PDF Extra - Scan, Edit & Sign تمام ویژگی های PDF مورد نیاز شما را در یک برنامه واحد به شما ارائه می دهد. این راه حل PDF حرفه ای به شما امکان می دهد فایل های PDF را در حال حرکت مشاهده ، حاشیه نویسی ، ویرایش و چاپ کنید. با استفاده از یادداشت های مهم و ابزار نقاشی ، در مورد PDF ها نظر دهید. متن برجسته و نشانه گذاری با ابزار حاشیه نویسی در این برنامه پی دی اف خوان فارسی به راحتی ممکن است. اسناد مقاله خود را با سهولت در فایل های قابل ویرایش اسکن و دیجیتالی کنید. با استفاده از گزینه دسته ای خودکار ، PDF های یک صفحه ای را ایجاد کنید یا یک فایل را در یک قایل واحد اسکن کنید. فرم های PDF را مستقیما از طریق دستگاه تلفن همراه خود پر کرده و امضا کنید. پشتیبانی پیشرفته از فرم های قابل پر کردن PDF اجازه می دهد تا تمام تغییرات مورد نیاز خود را انجام دهید و اسناد را با امضای دیجیتالی ذخیره شده خود و یا به سادگی بر روی سند امضا کنید.
با استفاده از حالت Dark برنامه مشاهده فایل های پی دی اف اندروید، یک کتاب زیبا را بخوانید و یا بگذارید این برنامه یک داستان خواب را از طریق ویژگی متن به گفتار برای شما بخواند. یک تصویر گویای هزاران کلمه است. برای تبدیل سریع PDF به یک فایل تصویری از مبدل JPEG رایگان استفاده کنید. چاپ اسناد آسان و شهودی است. تمام اسناد یا فقط صفحات خاص ، انتخاب شماست. تصویری را از گالری خود انتخاب کنید و برای تبدیل تصاویر از برنامه به فایل های PDF استفاده کنید. برای قفل ، رمزگذاری و محدود کردن دسترسی به فایل های PDF، از اسناد حساس خود با رمزهای عبور محافظت کنید. برای تأیید صحت آن ها با گواهینامه های PDF پیشرفته کار کنید. اسناد محلی و راه دور خود را با سهولت مدیریت کنید. PDF های خود را به سرعت در پوشه «اسناد من» دستگاه قرار دهید ، فضای ذخیره محلی خود را مرور کنید ، یا به اسناد خود دسترسی داشته باشید و همگام سازی کنید.

ویژگی های برنامه پی دی اف خوان PDF Extra - Scan, Edit & Sign اندروید:


مشاهده و اظهار نظر بر روی PDF ها
اسکن به PDF
پر کنید و امضا کنید
کتاب خوب بخوانید
خروجی به JPEG
چاپ PDF
تصاویر را به PDF تبدیل کنید
از PDF ها محافظت کنید
مدیر فایل یکپارچه

فایل های PDF را ویرایش کنید


با استفاده از برنامه ویرایش فایل های پی دی اف اندروید ، PDF ها را با پیشرفته ترین ویرایشگر موبایل موجود ویرایش کنید. به راحتی می توانید هر جنبه سندی را که می خواهید تغییر دهید - متون، تصاویر، طراحی، امضاها، گواهی ها و موارد دیگر.
PDF Extra - Scan, Edit & Sign برنامه پی دی اف خوان اندروید


سازماندهی صفحات در PDF


صفحات را در فایل‌های PDF مشاهده و سازماندهی کنید - صفحات را به راحتی بچرخانید و حذف کنید.
همچنین ببینید: RepliGo PDF Reader برنامه مشاهده فایلهای PDF اندروید

خواندن و چاپ


توسط برنامه پی دی اف خوان فارسی اندروید به سرعت فایل های PDF را باز کرده و مشاهده کنید. حالت خواندن بهینه بهترین تجربه خواندن را در اختیار شما قرار می دهد – پیوسته، حالت صفحه یا طرح کلی، با حالت شب و ویژگی «متن به گفتار». اسناد یا فقط صفحات انتخابی مورد نیاز خود را چاپ کنید.

صادرات PDF


با حفظ طرح‌بندی و قالب‌بندی اصلی، فایل‌های PDF را به Word، Excel یا ePub صادر کنید. فایل های Word، Excel و ePub را به صورت PDF ذخیره کنید و به راحتی آنها را به اشتراک بگذارید.

مشاهده و نظر دهید


با استفاده از یادداشت‌های چسبنده و ابزارهای طراحی، روی فایل‌های PDF نظر بدهید. متن را با ابزارهای حاشیه نویسی برجسته و نشانه گذاری کنید.

اسکن به PDF


اسناد کاغذی خود را به راحتی در فایل های قابل ویرایش اسکن و دیجیتالی کنید. با استفاده از گزینه دسته ای خودکار، فایل های PDF یک صفحه ای ایجاد کنید یا ده ها فایل را در یک فایل اسکن کنید.

پر کنید و امضا کنید


فرم‌های PDF را در حال حرکت، مستقیماً از دستگاه تلفن همراه خود پر کرده و امضا کنید. پشتیبانی پیشرفته از فرم های PDF قابل پر کردن به شما امکان می دهد تمام تغییرات مورد نیاز خود را انجام دهید و اسناد را با امضای دیجیتال ذخیره شده خود یا با کشیدن امضا بر روی سند امضا کنید. گواهی دیجیتال پیشرفته به شما امکان می دهد صحت فایل های PDF را تأیید کنید.

محافظت از PDF


از اسناد حساس خود با رمز عبور محافظت کنید تا دسترسی به آنها را قفل، رمزگذاری و محدود کنید. با گواهی های PDF پیشرفته کار کنید تا صحت آنها را تأیید کنید.

مدیریت فایل یکپارچه


اسناد محلی و راه دور خود را به راحتی مدیریت کنید. به سرعت فایل‌های PDF خود را در پوشه «اسناد من» دستگاه بیابید، فضای ذخیره‌سازی محلی خود را مرور کنید، یا به اسناد خود در فضای ابری دسترسی پیدا کرده و همگام‌سازی کنید.

درایو MobiSystems


از 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری رایگان برای فایل های خود لذت ببرید و در هر زمان به آنها دسترسی ایمن داشته باشید. برای دسترسی به فایل های PDF خود به هر حساب ابری محبوب مانند Dropbox، Google Drive ، Box متصل شوید.


آموزش دانلود PDF Extra - Scan, Edit & Sign:

برای دانلود PDF Extra - Scan, Edit & Sign و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "PDF Extra - Scan, Edit & Sign" را تایپ کنید
  2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه PDF Extra - Scan, Edit & Sign برای شما نمایش داده شود.
  3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
  4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

  5. مراحل نصب

  6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
  7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
  8. برنامه را اجرا کنید.
تغییرات نسخه جدید PDF Extra - Scan, Edit & Sign 10.12.2449 اندروید

We’re introducing new features to stay on top of your PDFs. Here's what's new in this version:
· Improved navigation in Comment mode: annotating your PDFs is now simpler than ever.
· Redesigned color picker: you can now choose colors with even more precision.
· Bug Fixes & Improvements: continual improvements making PDF Extra more user-friendly and stable.
Enjoying PDF Extra? Remember to leave us a review.

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.mobisystems.mobiscanner

تاریخ بروزرسانی:

4 فروردین 1403

آخرین ورژن:

10.12.2449

حجم:

93 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 6.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود PDF Extra - Scan, Edit & Sign

اسکن، مشاهده، تبدیل و ویرایش فایل های PDF PDF Extra - Scan, Edit & Sign تصاویر

دانلود PDF Extra - Scan, View, Fill, Sign, Convert, Edit اندروید دانلود PDF Extra - Scan, View, Fill, Sign, Convert, Edit اندروید دانلود PDF Extra - Scan, View, Fill, Sign, Convert, Edit اندروید دانلود PDF Extra - Scan, View, Fill, Sign, Convert, Edit اندروید دانلود PDF Extra - Scan, View, Fill, Sign, Convert, Edit اندروید دانلود PDF Extra - Scan, View, Fill, Sign, Convert, Edit اندروید دانلود PDF Extra - Scan, View, Fill, Sign, Convert, Edit اندروید دانلود PDF Extra - Scan, View, Fill, Sign, Convert, Edit اندروید دانلود PDF Extra - Scan, View, Fill, Sign, Convert, Edit اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.