PDF Extra - Scan, View, Fill, Sign, Convert, Edit
3.8
2,706

PDF Extra - Scan, View, Fill, Sign, Convert, Edit

اسکن، مشاهده، تبدیل و ویرایش فایل های PDF
ورژن9.3.1549 توسط MobiSystems
بیش از 10 میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب همه سنین

دانلود PDF Extra - Scan, View, Fill, Sign, Convert, Edit v9.3.1549 برنامه اسکن، مشاهده، تبدیل و ویرایش فایل های PDF اندروید

نسخه Premium با تمام امکانات در دسترس

برنامه

PDF Extra - Scan, View, Fill, Sign, Convert, Edit

تمام ویژگی های PDF مورد نیاز شما را در یک برنامه واحد به شما ارائه می دهد. این راه حل PDF حرفه ای به شما امکان می دهد فایل های PDF را در حال حرکت مشاهده ، حاشیه نویسی ، ویرایش و چاپ کنید. با استفاده از یادداشت های مهم و ابزار نقاشی ، در مورد PDF ها نظر دهید. متن برجسته و نشانه گذاری با ابزار حاشیه نویسی در این برنامه به راحتی ممکن است. اسناد مقاله خود را با سهولت در فایل های قابل ویرایش اسکن و دیجیتالی کنید. با استفاده از گزینه دسته ای خودکار ، PDF های یک صفحه ای را ایجاد کنید یا یک فایل را در یک قایل واحد اسکن کنید. فرم های PDF را مستقیما از طریق دستگاه تلفن همراه خود پر کرده و امضا کنید. پشتیبانی پیشرفته از فرم های قابل پر کردن PDF اجازه می دهد تا تمام تغییرات مورد نیاز خود را انجام دهید و اسناد را با امضای دیجیتالی ذخیره شده خود و یا به سادگی بر روی سند امضا کنید. با استفاده از حالت Dark ، یک کتاب زیبا را بخوانید و یا بگذارید این برنامه یک داستان خواب را از طریق ویژگی متن به گفتار برای شما بخواند. یک تصویر گویای هزاران کلمه است. برای تبدیل سریع PDF به یک فایل تصویری از مبدل JPEG رایگان استفاده کنید. چاپ اسناد آسان و شهودی است. تمام اسناد یا فقط صفحات خاص ، انتخاب شماست. تصویری را از گالری خود انتخاب کنید و برای تبدیل تصاویر از برنامه به فایل های PDF استفاده کنید. برای قفل ، رمزگذاری و محدود کردن دسترسی به فایل های PDF، از اسناد حساس خود با رمزهای عبور محافظت کنید. برای تأیید صحت آن ها با گواهینامه های PDF پیشرفته کار کنید. اسناد محلی و راه دور خود را با سهولت مدیریت کنید. PDF های خود را به سرعت در پوشه «اسناد من» دستگاه قرار دهید ، فضای ذخیره محلی خود را مرور کنید ، یا به اسناد خود دسترسی داشته باشید و همگام سازی کنید.

ویژگی های برنامه PDF Extra - Scan, View, Fill, Sign, Convert, Edit اندروید:
مشاهده و اظهار نظر بر روی PDF ها
اسکن به PDF
پر کنید و امضا کنید
کتاب خوب بخوانید
خروجی به JPEG
چاپ PDF
تصاویر را به PDF تبدیل کنید
از PDF ها محافظت کنید
مدیر فایل یکپارچه

فایل های PDF را ویرایش کنید


PDF ها را با پیشرفته ترین ویرایشگر موبایل موجود ویرایش کنید. به راحتی می توانید هر جنبه سندی را که می خواهید تغییر دهید - متون، تصاویر، طراحی، امضاها، گواهی ها و موارد دیگر.

سازماندهی صفحات در PDF


صفحات را در فایل‌های PDF مشاهده و سازماندهی کنید - صفحات را به راحتی بچرخانید و حذف کنید.

خواندن و چاپ


به سرعت فایل های PDF را باز کرده و مشاهده کنید. حالت خواندن بهینه بهترین تجربه خواندن را در اختیار شما قرار می دهد – پیوسته، حالت صفحه یا طرح کلی، با حالت شب و ویژگی «متن به گفتار». اسناد یا فقط صفحات انتخابی مورد نیاز خود را چاپ کنید.

صادرات PDF


با حفظ طرح‌بندی و قالب‌بندی اصلی، فایل‌های PDF را به Word، Excel یا ePub صادر کنید. فایل های Word، Excel و ePub را به صورت PDF ذخیره کنید و به راحتی آنها را به اشتراک بگذارید.

مشاهده و نظر دهید


با استفاده از یادداشت‌های چسبنده و ابزارهای طراحی، روی فایل‌های PDF نظر بدهید. متن را با ابزارهای حاشیه نویسی برجسته و نشانه گذاری کنید.

اسکن به PDF


اسناد کاغذی خود را به راحتی در فایل های قابل ویرایش اسکن و دیجیتالی کنید. با استفاده از گزینه دسته ای خودکار، فایل های PDF یک صفحه ای ایجاد کنید یا ده ها فایل را در یک فایل اسکن کنید.

پر کنید و امضا کنید


فرم‌های PDF را در حال حرکت، مستقیماً از دستگاه تلفن همراه خود پر کرده و امضا کنید. پشتیبانی پیشرفته از فرم های PDF قابل پر کردن به شما امکان می دهد تمام تغییرات مورد نیاز خود را انجام دهید و اسناد را با امضای دیجیتال ذخیره شده خود یا با کشیدن امضا بر روی سند امضا کنید. گواهی دیجیتال پیشرفته به شما امکان می دهد صحت فایل های PDF را تأیید کنید.

محافظت از PDF


از اسناد حساس خود با رمز عبور محافظت کنید تا دسترسی به آنها را قفل، رمزگذاری و محدود کنید. با گواهی های PDF پیشرفته کار کنید تا صحت آنها را تأیید کنید.

مدیریت فایل یکپارچه


اسناد محلی و راه دور خود را به راحتی مدیریت کنید. به سرعت فایل‌های PDF خود را در پوشه «اسناد من» دستگاه بیابید، فضای ذخیره‌سازی محلی خود را مرور کنید، یا به اسناد خود در فضای ابری دسترسی پیدا کرده و همگام‌سازی کنید.

درایو MobiSystems


از 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری رایگان برای فایل های خود لذت ببرید و در هر زمان به آنها دسترسی ایمن داشته باشید. برای دسترسی به فایل های PDF خود به هر حساب ابری محبوب مانند Dropbox، Google Drive ، Box متصل شوید.

آپدیت نسخه PDF Extra - Scan, View, Fill, Sign, Convert, Edit 9.3.1549 اندروید
We’re constantly introducing new features to stay on top of your PDFs. Here's what we brought in this version:
* Streamlined ‘Combine PDF’ Flow - Combine multiple files and access features directly from the Tools tab.
* Bug Fixes & Improvements - Continual improvements making PDF Extra more user-friendly and reliable.
Enjoying PDF Extra? Remember to leave us a review.

Mod Info:
Premium / Paid features unlocked;
Disabled / Removed unwanted Permissions + Receivers + Providers + Services;
Optimized and zipaligned graphics and cleaned resources for fast load;
Debug code removed;
Facebook ads bundled SDK removed completely;
Languages: Full Multi Languages;
CPUs: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_x64;
Screen DPIs: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
Original package signature changed;
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.mobisystems.mobiscanner

تاریخ بروزرسانی:

جمعه 7 مرداد 1401

آخرین ورژن:

9.3.1549

حجم:

65 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 6.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر PDF Extra - Scan, View, Fill, Sign, Convert, Edit

دانلود PDF Extra - Scan, View, Fill, Sign, Convert, Edit اندروید دانلود PDF Extra - Scan, View, Fill, Sign, Convert, Edit اندروید دانلود PDF Extra - Scan, View, Fill, Sign, Convert, Edit اندروید دانلود PDF Extra - Scan, View, Fill, Sign, Convert, Edit اندروید دانلود PDF Extra - Scan, View, Fill, Sign, Convert, Edit اندروید دانلود PDF Extra - Scan, View, Fill, Sign, Convert, Edit اندروید دانلود PDF Extra - Scan, View, Fill, Sign, Convert, Edit اندروید دانلود PDF Extra - Scan, View, Fill, Sign, Convert, Edit اندروید دانلود PDF Extra - Scan, View, Fill, Sign, Convert, Edit اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.