امروز : پنج شنبه، 1 فروردین 1398
» » » » دانلود Scanbot - PDF Document Scanner Pro v7.5.8.242 - برنامه اسکنر فایل ها اندروید

دانلود Scanbot - PDF Document Scanner Pro v7.5.8.242 - برنامه اسکنر فایل ها اندروید

1397.12.22 omid 31758 بازدید 0 نظر گوگل پلی
Scanbot - PDF Document Scanner

Scanbot - PDF Document Scanner Pro

آخرین تکنولوژی اسکن فایل های متنی و تصاویر به وسیله ی دوربین را در اختیار شما قرار می دهد. برنامه از سرور های ابری گوگل درایو، باکس، دراپ باکس و … پشتیبانی می کند و می توانید پس اسکن فایل ها های به دست آمده را در سرورهای ابری ذکر شده آپلود کنید و یا برای دوستان خود ارسال کنید. برنامه مانند اسکنرهای رو میزی عمل می کند و بیش از ۲۰۰ نقطه در اینچ را پوشش می دهد. برنامه در عرض یک ثانیه اطلاعات مورد نظر شما را اسکن می کند و ذخیره می کند و می توانید اندازه صفحه را به دلخواه خود انتخاب کنید. برنامه فاکتورها ، رسیدها، کارت های کسب و کار، بلیط، دقیقه ملاقات، یادداشت های تخته سفید، مقالات روزنامه ها، قراردادها، کوپن های سفر دقیق مانند چهره اصلی اسکن می کند.

کاربران گرامی توجه داشته باشید :

درست است که این برنامه در مارکت گوگل بطور رایگان عرضه شده است ، ولی در نسخه رایگان ، تمام امکانات برنامه در دسترس نیست و شما باید نسخه کامل را خریداری کنید ، ولی نسخه ای که ما امروز در گت اندروید برایتان قرار داده ایم نسخه فول آنلاک شده بوده و تمام ویژگی ها و امکانات اپلیکیشن در دسترس شماست.
تغییرات نسخه جدید :
• Fixed issues with Dropbox, Nextcloud and ownCloud
• Fixed a bug with scan orientation
• Fixed a bug with OCR not starting
• We love to hear from our users! If you have any questions or feedback regarding Scanbot please contact us directly in the app (Settings, scroll down and tap on Support) or via support@scanbot.io.

Mod Info:
Pro features unlocked;
Cloud Upload works;
Disabled / Removed unwanted Permissions + Receivers and Services;
Analytics / Crashlytics disabled.