Google Photos
4.6
167981

Google Photos

گوگل فوتو

دانلود گوگل فوتو Google Photos v6.72.0 - برنامه آپلود و سازماندهی تصاویر اندروید

Google Photos v6.72.0.608166361 – دانلود گوگل فوتوز برای اندروید
نسخه اصلی و رسمی برنامه (دانلود شده مستقیم از گوگل پلی)

ویدیوی معرفی و تریلر Google Photos

با استفاده از Google Photos براحتی تصاویر و ویدئوهای خود در سرویس ابری گوگل آپلود ، ویرایش و سازماندهی کنید. گوگل دست‌بردار نیست و نمی‌خواهد تصاویر شما را به حال خودشان رها کند. این شرکت از برنامه Google Photos جدیدی رونمایی کرده که حافظه ای نامحدود برای میزبانی تصاویر تا 16 مگاپیکسل و ویدیوهای با رزولوشن 1080p می‌دهد؛ همه به صورت رایگان!
دیگر ویژگی بزرگ برنامه تصاویر گوگل، سازماندهی تصاویر شماست. گوگل قادر است تصاویر شما را آنالیز کرده و آن‌ها را به شکل اتوماتیک در گروه‌هایی قرار دهد. این سیستم می‌تواند چهره افراد را نیز تشخیص دهد؛ بنابراین سازماندهی تصاویر بر اساس افراد به بهترین صورت در برنامه Photos صورت می‌گیرد. گوگل بهترین تکنولوژی تشخیص تصاویر را در اختیار دارد و به همین دلیل عنصر سازماندهی تصاویر نقش بسیار مهمی در تبلیغات برنامه تصاویر گوگل ایفا می‌کند.

گوگل در برنامه تصاویر جدیدش بر روی اشتراک تصاویر نیز تمرکز خاصی داشته است. کاربران می‌توانند تصاویر را به صورت گروهی در گوگل فوتو برای دیگر کاربران ارسال کنند، بدون اینکه فرد گیرنده برنامه Photos را داشته باشد. در این حالت کاربر گیرنده تصاویر را به صورت Web Gallery در اکانت گوگل خود دریافت خواهد کرد. این قابلیت اگرچه استثنایی نیست، اما خیال شما را برای ارسال آسوده تصاویر و مشاهده آن توسط گیرنده راحت خواهد کرد.

انتشار برنامه Google Photos به معنی جدایی گوگل از یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های Google+ است. این سرویس برای ذخیره و اشتراک تصاویر عملکردی بسیار خوب داشت، اما عدم استقبال گسترده از این شبکه اجتماعی باعث شد تا گوگل به فکر جداسازی سرویس تصاویر از شبکه اجتماعی خود بیفتد. در نتیجه حالا دیگر کاربران نیازی به ثبت نام در شبکه اجتماعی جدیدی نخواهند داشت.
برنامه Photos برای اندروید، iOS و مرورگرهای اینترنتی در دسترس خواهد بود.

===================

نقد و بررسی Google PhotosGoogle Photos تمامی عکس‌ها و ویدیوها را از گوشی تلفن شما می‌گیرد و آنها را به آلبوم‌ها، گیف‌ها، فیلم‌ها و موارد دیگر تبدیل می‌کند، در حالی که از همه چیز نسخه پشتیبان تهیه می‌کند تا هرگز لحظات ارزشمند خود را از دست ندهید.

گوگل بالاخره یک سرویس ساده و مستقل ساخته است که به طور هوشمند کل مجموعه عکس شما را سازماندهی می کند. Google Photos همانطور که گفته می‌شود، دارای برنامه‌هایی برای اندروید و iOS، به‌علاوه حضور در وب است که همگی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که یک و تنها کتابخانه دیجیتال عکس شما باشند.

مزایا


Google Photos کار سخت پشتیبان گیری و سازماندهی عکس های شما را برای شما انجام می دهد. ابزارهای خودکار عالی عکس‌های شما را صیقل می‌دهند و آنها را به آلبوم، GIF، کلاژ و موارد دیگر تبدیل می‌کنند.

معایب


این سرویس رایگان و نامحدود عکس های بزرگتر از 16 مگاپیکسل را فشرده می کند که می تواند برای عکاسان پیشرفته مشکل ساز باشد. وب‌سایت Google Photos دارای مشکلات عملکردی است، نه اینکه به ویژگی‌های کمتری نسبت به برنامه‌های تلفن همراه اشاره کنیم.

فضای ذخیره‌سازی نامحدود رایگان، پشتیبان‌گیری خودکار و جلوه‌های ویرایش سرگرم‌کننده، Google Photos را به یکی از ابزارهای مورد علاقه ما برای آپلود کردن عکس‌های شما تبدیل کرده است.
مانند نسخه‌های قبلی خود در +Google، سرویس بازسازی‌شده Photos عکس‌های شما را در فضای ابری ذخیره می‌کند و آنها را به صورت خودکار در آلبوم‌ها سازمان‌دهی می‌کند. چیزی که تغییر کرده این است که Google ذخیره‌سازی عکس رایگان (برخی شرایط اعمال می‌شود) و ابزارهای بیشتری را برای استفاده حداکثری از عکس‌های شما، مانند افزودن جلوه‌های سفارشی و ایجاد GIF، ارائه می‌کند.

Google Photos جدید به لطف پشتیبان‌گیری یکپارچه، سازماندهی خودکار و ابزارهای فراوان برای ساخت پروژه‌های خاص، برنده است. اگرچه ممکن است فضای ذخیره‌سازی رایگان برای عکس‌های فشرده‌نشده فلیکر یا فرصتی برای چاپ عکس‌هایی مانند شما با Shutterfly نداشته باشد، Google Photos بهترین انتخاب برای مشاجره کردن عکس‌های دیجیتال شماست.

Google Photos به طور هوشمندانه عکس ها و ویدیوهای شما را سازماندهی می کند
سرویس آپلود عکس Google Photosخدمات رایگان


بزرگترین نقطه قوت Photos این است که با یک حساب Google رایگان است، اما کمی جذابیت دارد. دو گزینه برای پشتیبان‌گیری از عکس‌هایتان وجود دارد: کیفیت بالا و وضوح اصلی.

گزینه High-Quality به شما فضای رایگان و نامحدودی می دهد، اما عکس های شما باید 16 مگاپیکسل یا کمتر باشد و ویدیو باید وضوح 1080p یا کمتر داشته باشد (بنابراین ویدیوی 4K وجود ندارد). عکس‌ها و ویدیوهایی که آپلود می‌کنید و بزرگ‌تر از 16 مگاپیکسل یا 1080p هستند به منظور صرفه‌جویی در فضا به آن اندازه یا کمتر فشرده می‌شوند.

با طرح وضوح اصلی، می‌توانید از عکس‌ها و ویدیوها با وضوح کامل پشتیبان‌گیری کنید، درست مانند زمانی که ضبط شده‌اند، اما این فایل‌ها جزو محدودیت‌های فضای ذخیره‌سازی حساب Google شما محسوب می‌شوند. 15 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی رایگان با حساب Google دریافت می‌کنید که بین Gmail، Google Drive و Google Photos تقسیم می‌شود. می‌توانید فضای ذخیره‌سازی اضافی را خریداری کنید که از 2 دلار در ماه برای 100 گیگابایت شروع می‌شود.

برای بسیاری از ما که با گوشی هوشمند عکس می گیریم، طرح کیفیت بالا کفایت می کند، زیرا اکثریت قریب به اتفاق دوربین های گوشی های هوشمند عکس های کوچکتر از 16 مگاپیکسل می گیرند. حتی ممکن است بتوانید از گزینه اصلی نیز فضای ذخیره سازی کافی داشته باشید، زیرا 15 گیگابایت برای چند هزار عکس JPEG 10 مگاپیکسلی کافی است. فقط به خاطر داشته باشید که اگر از Google Drive یا Gmail استفاده می کنید، احتمالاً کمتر از 15 گیگابایت فضای رایگان در دسترس دارید.

اگر به دنبال ذخیره عکس‌های بزرگ با فرمت خام یا JPEG هستید، مانند عکس‌هایی که با dSLR گرفته شده‌اند، داستان متفاوت است. آن عکس‌ها با گزینه High Quality فشرده می‌شوند یا به سرعت فضای خود را با طرح رایگان 15 گیگابایتی اصلی به حداکثر برسانید، زیرا فایل‌ها معمولاً بزرگ هستند. در این صورت، احتمالاً باید ماهانه هزینه ای برای فضای اضافی در Google Photos بپردازید یا سرویس رقیب Flickr را انتخاب کنید که 1 ترابایت رایگان به شما می دهد. گزینه دیگر Amazon Prime Photos است که با اشتراک Prime به شما فضای رایگان و نامحدودی می دهد.

از عکس های خود بک آپ بگیرید


با برنامه‌های Google Photos، یک ویژگی پشتیبان‌گیری خودکار وجود دارد که هر عکس یا ویدیویی را که با تلفن خود می‌گیرید، پس از گرفتن آن ذخیره می‌کند. هنگامی که برای اولین بار برنامه را راه اندازی می کنید و آن را روشن می کنید، هر عکس و ویدیوی موجود در دستگاه شما در سرویس آپلود می شود.

برنامه Android به شما امکان می‌دهد انتخاب کنید که از کدام پوشه‌های عکس در تلفن خود نسخه پشتیبان تهیه کنید، که مخصوصاً اگر نمی‌خواهید دانلودها، اسکرین‌شات‌ها یا اینستاگرام‌های شما در Google Photos ذخیره شوند بسیار مفید است. هر دو برنامه به شما امکان می دهند تصمیم بگیرید که آیا می خواهید تصاویر را از طریق طرح داده خود آپلود کنید یا فقط از Wi-Fi استفاده کنید.

در وب به آدرس photos.google.com، همچنین می توانید عکس ها و کل پوشه ها را از رایانه خود بکشید و رها کنید تا آنها را به کتابخانه خود اضافه کنید. پس از همگام‌سازی با حسابتان، عکس‌ها و ویدیوها با برنامه Photos در تلفن یا رایانه لوحی و وب‌سایت در همه جا قابل دسترسی هستند.

1 سال، اما با نگاهی دقیق تر، تفاوت های بزرگی را خواهید دید. گوگل برای کاهش حجم به ظاهر بی پایان پیمایش مورد نیاز برای پیمایش در یک کتابخانه بزرگ، حرکات انگشتی را معرفی کرد. در صفحه اصلی برنامه، تصاویر بر اساس روز مرتب شده اند، اما با چند انگشت کوچکنمایی، می توانید عکس ها را به صورت ماه و سال گروه بندی کنید. همچنین می‌توانید روی عکس‌های جداگانه زوم کنید.

به‌جای ضربه زدن خسته‌کننده روی هر عکس جداگانه برای انتخاب آن برای اشتراک‌گذاری یا حذف، می‌توانید روی یک عکس ضربه بزنید و انگشت خود را به اطراف بکشید تا عکس‌های دیگر را به طور انبوه انتخاب کنید. ژست‌های زوم و انتخاب سیال به نظر می‌رسند و به شما این امکان را می‌دهند که به طور موثر در برنامه حرکت کنید.

منوی برنامه از سمت چپ به بیرون می‌چرخد، جایی که می‌توانید به مجموعه‌ها و دستیار خود (در هر دو زیر)، عکس‌های حذف‌شده، پیوندهای به اشتراک‌گذاشته‌شده و تنظیمات بروید.

طراحی و پیمایش در وب سایت Google Photos مشابه است، اما در این بررسی، سایت دارای چندین اشکال و مشکلات عملکرد است. اغلب اوقات، ویژگی‌ها بارگیری نمی‌شوند، و گاهی اوقات وقتی عکس‌ها از رایانه من انتخاب می‌شوند، آپلود نمی‌شوند. بسیاری از ویژگی‌های برنامه‌ها را دارد، اما تا زمانی که پایدارتر شود، بهتر است از اپلیکیشن Google Photos در تلفن یا رایانه لوحی خود استفاده کنید.

Google Photos تصاویر را بر اساس سال سازماندهی می‌کند.


برنامه Google Photos برای آپلود عکس های شخصی


دستیار عکس خودت


Google Photos ابزار کاملاً جدیدی به نام Assistant را معرفی می‌کند که به شما در سازماندهی عکس‌هایتان کمک می‌کند. مانند Google Now، Assistant داشبوردی با کارت های اطلاعات مفید است. در مورد Photos، اینجاست که می‌توانید پیشرفت پشتیبان‌گیری از عکس‌های خود را بررسی کنید و پروژه‌های عکسی را که برنامه برای شما ایجاد می‌کند بررسی کنید.

یکی از جذابیت‌های Google Photos Auto-Asome است، ابزاری که به طور خودکار عکس‌های خاصی را بهبود می‌بخشد و کلاژ، پانوراما و حتی GIF ایجاد می‌کند. این یک کار عالی برای زیباتر کردن عکس‌ها انجام می‌دهد، یا آن‌ها را با نورپردازی و تغییرات جزئی رنگ بهبود می‌بخشد یا به طور کامل آنها را با یک فیلتر اصلاح می‌کند. در تب Assistant، می‌توانید این پروژه‌های جالب‌کننده خودکار را ببینید و اگر دوست دارید آنها را در کتابخانه‌تان ذخیره کنید، یا کارت را بکشید تا آنها را دور بیندازید. این ویرایش‌ها عکس‌های اصلی شما را تغییر نمی‌دهند یا بازنویسی نمی‌کنند.

ابزار جستجوی جدید کار بسیار خوبی برای یافتن تصاویر بر اساس موضوع انجام می دهد.


همچنین بخشی از Assistant یک ابزار جستجوی اصلاح‌شده و قوی است که به شما امکان می‌دهد عکس‌ها را با تایپ یک کلمه کلیدی، مانند «گل»، «گربه» یا «بیس بال» پیدا کنید. ابزار جستجو واقعاً چشمگیر است زیرا قادر به جستجوی رنگ ها و سایر پرس و جوهای ظریف است. همچنین می‌توانید دسته‌هایی را که Google از کتابخانه شما شناسایی کرده است یا چهره‌هایی را که از طریق عکس‌های شما تشخیص می‌دهد، مرور کنید.

همچنین شایان ذکر است که اشتراک گذاری در Photos بسیار بهتر شده است. اکنون می‌توانید تصاویر، آلبوم‌ها یا داستان‌هایی را که می‌خواهید به اشتراک بگذارید انتخاب کنید، و Photos پیوندی ایجاد می‌کند که می‌توانید برای دیگران ارسال کنید یا در رسانه‌های اجتماعی پست کنید. حتی بهتر از آن، دیگر افراد نیازی به ثبت نام یا دانلود Google Photos برای دیدن آنچه که شما به اشتراک گذاشته اید ندارند.

داستان ها، آلبوم ها و مجموعه ها


چیزی که از Google Photos قبلی باقی مانده است، اما اکنون برجسته تر، ویژگی Stories است، جایی که Google آلبوم های سرپرستی شده را در جدول زمانی لحظات و سفرهای خاص ایجاد می کند. این کار با گروه‌بندی عکس‌هایی که در یک مکان جدید (بر اساس برچسب‌های جغرافیایی عکس‌هایتان)، در یک رویداد یا در حوالی تعطیلات، مانند هالووین و روز شکرگزاری گرفته‌اید، و انتخاب بهترین تصاویر انجام می‌دهد.

وقتی شروع به استفاده از Google Photos می‌کنید، این سرویس در صورت لزوم، داستان‌هایی را از کتابخانه موجود شما ایجاد می‌کند و سپس به جستجوی فرصت‌های جدید ادامه می‌دهد. نتیجه نهایی در برگه مجموعه ها ظاهر می شود، جایی که می توانید تمام داستان ها و آلبوم های خود را مرور کنید. استوری‌ها دارای یک عکس روی جلد، عنوان (به‌طور خودکار توسط Google، اما قابل ویرایش) و یک نمای جدول زمانی از تصاویر شما سازمان‌دهی شده بر اساس تاریخ، زمان و مکان هستند. هر جا که می‌تواند، برنامه شامل نقشه‌های مکان‌هایی است که رفته‌اید و پین‌های نقاط مورد علاقه (مانند موزه‌ها یا مکان‌های تاریخی). همه چیز قابل تنظیم است و می‌توانید پین‌های مکان را تغییر دهید، شرح عکس اضافه کنید، عکس‌ها را عوض کنید یا عکس‌های جدید اضافه کنید.


داستان‌ها عکس روی جلد دارند و اغلب شامل نقشه‌ها و سایر اطلاعات مکان هستند.


با این حال، یک ویژگی از دست رفته وجود دارد -- شما نمی توانید هر عکسی را از کتابخانه خود به داستانی که Google به طور خودکار ایجاد می کند اضافه کنید. هنگامی که برنامه یک داستان برای شما ایجاد می کند، مجموعه ای از عکس ها را نیز ایجاد می کند که فکر می کند با آن تعطیلات، تعطیلات یا رویداد مرتبط هستند. اما گاهی اوقات شامل همه عکس‌هایی که باید در آن استخر باشد، نمی‌شود، همانطور که برای من در تعطیلات اخیر چنین بود. Google Photos عکس‌هایی را از سه روز اول سفر من گرفته است، اما تصاویر روز چهارم را شامل نمی‌شود. وقتی استوری را ویرایش کردم، با فشار دادن علامت مثبت، آن عکس‌ها از گزینه‌های موجود حذف شدند.

راه حل این است که با انتخاب عکس هایی که می خواهید در کتابخانه خود، ضربه بزنید، استوری خود را ایجاد کنید

علامت مثبت و انتخاب Story از منو. در حالی که به کمی کار اضافی نیاز دارد، شما کنترل کاملی بر آنچه که شامل می شود خواهید داشت. فقط می‌توانید داستان‌ها را به صورت دستی در برنامه‌های تلفن همراه ایجاد کنید، نه در وب‌سایت Google Photos.

راه دیگر برای سازماندهی عکس ها با یک آلبوم است که به سادگی عکس هایی را که انتخاب می کنید گروه بندی می کند. در اینجا هیچ عنوان یا چیزهای اضافی فانتزی وجود ندارد، فقط یک شبکه از تصاویر وجود دارد.

خودکار عالی و سایر ابزارهای ویرایش


ابزارهای جذاب خودکار Google Photos به طور خودکار تصاویر شما را بهبود می بخشد و در جایی که می تواند کلاژ، GIF و پانوراما ایجاد می کند، و این یکی از ویژگی های مورد علاقه من در برنامه است. خوشبختانه، شما همچنین می توانید از این ابزارها به صورت دستی پروژه هایی را به دلخواه ایجاد کنید، که آن را حتی بهتر می کند. قوانینی وجود دارد که باید از آنها پیروی کنید، اما در بیشتر موارد، شما آزادی خلاقانه کاملی خواهید داشت.

یک یا چند عکس را انتخاب کنید و روی علامت مثبت ضربه بزنید تا گزینه‌های جالب‌کننده خودکار خود را ببینید. اگر بین 2 تا 20 عکس با موضوع یکسان دارید، می توانید یک انیمیشن (GIF) ایجاد کنید که همه آنها را به یک تصویر متحرک به هم متصل کند. گزینه دیگر ایجاد یک فیلم است، که در اصل یک ویدیوی نمایش اسلاید است که با موسیقی انتخاب می کنید. کلاژها چندین عکس را در یک عکس ترکیب می کنند، اما بر خلاف Layout اینستاگرام، نمی توانید طرح را کنترل کنید یا عکس ها را جابجا کنید.

Google Photos همچنین شامل چندین ابزار ویرایش برای عکس‌های جداگانه است، که در آن می‌توانید روشنایی را تنظیم کنید، نور و رنگ را تغییر دهید، عکس‌ها را اضافه کنید، فیلترها را اعمال کنید، برش دهید و از ابزار خودکار برای بهبود تصویر با یک مرحله استفاده کنید. با این حال، امکان ویرایش فراداده عکس، از جمله تاریخ وجود ندارد.

جمع بندی برنامه Google Photos


این یکی از بهترین برنامه‌های ذخیره‌سازی عکس است که من استفاده کرده‌ام، به‌ویژه در تلفن یا تبلت. طراحی ساده تری نسبت به Flickr دارد و ویژگی های بیشتری برای سازماندهی عکس های شما نسبت به iCloud Photos اپل دارد.

من به خصوص به ویژگی‌های Auto-Asome گوگل فوتوز جلب شده‌ام که به‌طور هوشمندانه از صدها عکس من داستان‌هایی ایجاد می‌کنند و عکس‌های معمولی را به کلاژ، GIF و پانورامای جذاب تبدیل می‌کنند. ویژگی جدید Assistant به شما امکان می‌دهد از زمانی که برنامه یک GIF یا Story ایجاد می‌کند مطلع شوید، بنابراین آنها را از دست ندهید.

در مورد Google Photos چیز بدی نمی توانم بگویم، به جز اینکه وب سایت نیاز به کار دارد و گزینه فضای ذخیره سازی رایگان و نامحدود همچنان برای برخی از کاربران محدود است. با این حال، این واقعاً فقط در صورتی یک مشکل است که شما نیاز به ذخیره عکس‌های بزرگتر از 16 مگاپیکسل داشته باشید و بسیاری از دوربین‌های گوشی‌های هوشمند از وضوح کمتری برخوردار هستند.

اگر در حال حاضر در اکوسیستم Google هستید و می خواهید یک رویکرد آسان و اغلب دستی برای پشتیبان گیری و سازماندهی تصاویر خود داشته باشید، Google Photos را امتحان کنید. با این حال، اگر مقدار زیادی از ویژگی های آن به نظر می رسد بسیار زیاد است، چیز ساده تری مانند Amazon Prime Photos را امتحان کنید. به دنبال گزینه های دیگر هستید؟ راهنمای CNET در مورد محبوب ترین خدمات ذخیره عکس را بررسی کنید.

منبع نقد و بررسی : Cnet


آموزش دانلود Google Photos:

برای دانلود Google Photos و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "Google Photos" را تایپ کنید
 2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه Google Photos برای شما نمایش داده شود.
 3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
 4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

 5. مراحل نصب

 6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
 7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
 8. برنامه را اجرا کنید.
تغییرات نسخه جدید Google Photos 6.72.0.608166361 اندروید

ما در حال معرفی یک ابزار مدیریت فضای ذخیره‌سازی جدید هستیم تا به شما کمک کند عکس‌هایی را که سهمیه ذخیره‌سازی شما به حساب می‌آیند مدیریت کنید. این ابزار عکس‌ها یا ویدیوهایی را که ممکن است بخواهید حذف کنید - مانند عکس‌های تار، اسکرین‌شات‌ها و ویدیوهای بزرگ نمایش می‌دهد.

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.google.android.apps.photos

تاریخ بروزرسانی:

3 اسفند 1402

آخرین ورژن:

6.72.0.608166361

حجم:

86 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 6.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


گوگل فوتو Google Photos تصاویر

دانلود برنامه Google Photos اندروید دانلود برنامه Google Photos اندروید دانلود برنامه Google Photos اندروید دانلود برنامه Google Photos اندروید دانلود برنامه Google Photos اندروید دانلود برنامه Google Photos اندروید دانلود برنامه Google Photos اندروید دانلود برنامه Google Photos اندروید دانلود برنامه Google Photos اندروید دانلود برنامه Google Photos اندروید دانلود برنامه Google Photos اندروید دانلود برنامه Google Photos اندروید دانلود برنامه Google Photos اندروید دانلود برنامه Google Photos اندروید دانلود برنامه Google Photos اندروید دانلود برنامه Google Photos اندروید دانلود برنامه Google Photos اندروید
دانلود برنامه Google Photos اندروید دانلود برنامه Google Photos اندروید دانلود برنامه Google Photos اندروید دانلود برنامه Google Photos اندروید دانلود برنامه Google Photos اندروید دانلود برنامه Google Photos اندروید دانلود برنامه Google Photos اندروید دانلود برنامه Google Photos اندروید دانلود برنامه Google Photos اندروید دانلود برنامه Google Photos اندروید دانلود برنامه Google Photos اندروید دانلود برنامه Google Photos اندروید دانلود برنامه Google Photos اندروید دانلود برنامه Google Photos اندروید دانلود برنامه Google Photos اندروید دانلود برنامه Google Photos اندروید دانلود برنامه Google Photos اندروید
 1. 6 مرداد 1399 16:11
  نپسندیدم +1 پسندیدم
  مهدی پورراهدار | ميهمان
  باسلام
  بسیار عالی و جالب بود ممنون شما

 2. 20 بهمن 1398 21:21
  نپسندیدم +1 پسندیدم
  مهمان علی | ميهمان
  برنامه عالیست

 3. 20 بهمن 1398 21:21
  نپسندیدم +2 پسندیدم
  مهمان علی | ميهمان
  عالی میباشد

دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.