Colorize Images
4.2
3597

Colorize Images

رنگی کردن تصاویر به طور خودکار

Colorize Images v4.0.40 - رنگی کردن عکس های سیاه و سفید بی کیفیت

Colorize Images v4.0.40 Premium – نرم افزار تبدیل عکس سیاه سفید به رنگی برای گوشی اندروید
نسخه پریمیوم و کامل با تمام امکانات در دسترس
نسخه بدون تبلیغات با رنگی کردن نامحدود تصاویر سیاه و سفید
پیشنهاد ویژه گت اندروید


Colorize Images یک برنامه برای رنگی کردن عکس های سیاه و سفید است. Colorize Images یک سرویس خودکار مبتنی بر Learning Machine است که برای رنگ آمیزی عکس های سیاه و سفید و خاکستری مناسب می باشد. عکس های سیاه و سفید برای رنگ آمیزی را می توان از گالری انتخاب کرد ، یا می توان آن ها را از برنامه های دیگر مانند Facebook ، Twitter ، Chrome یا Google Photos آپلود کرد. نتیجه تصاویر رنگی را می توان در برنامه های دیگر به اشتراک گذاشت و یا در گالری ذخیره کرد. این سرویس از سرورهای GPU برای ارائه عملکرد رنگ آمیزی استفاده می کند. این بدان معنی است که تصاویر مبدأ به یک مکان از راه دور از طریق شبکه ارسال می شوند ، در آن جا رنگی می شوند و تصاویر رنگی شده به دستگاه باز می گردند.
با Colorize Images به عکس های سیاه و سفید قدیمی خود جان تازه ای بدهید. برنامه مجهز به هوش مصنوعی ما از الگوریتم های پیشرفته یادگیری ماشینی استفاده می کند تا به طور خودکار رنگ های پر جنب و جوش را به تصاویر شما در مقیاس خاکستری اضافه کند و ظاهری تازه و مدرن به آنها بدهد.
با یک رابط کاربری ساده و شهودی، Colorize Images تبدیل عکس های خود را به آثار هنری رنگارنگ آسان می کند. عکسی را از گالری دستگاه خود انتخاب کنید یا آن را از برنامه دیگری به اشتراک بگذارید و به برنامه ما اجازه دهید بقیه کارها را انجام دهد. عکس های رنگی خود را در گالری خود ذخیره کنید یا آنها را با دوستان و خانواده در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
استفاده از Colorize Images رایگان است و امکان حذف تبلیغات و باز کردن قفل رنگ‌های نامحدود با اشتراک وجود دارد. به‌علاوه، سرورهای GPU ما رنگ‌بندی سریع و باکیفیت را بدون به خطر انداختن عملکرد دستگاه شما تضمین می‌کنند.
امروز Colorize Images را امتحان کنید و جادوی رنگ آمیزی خودکار عکس را تجربه کنید. عکس های قدیمی شما از شما تشکر خواهند کرد!

لطفاً توجه داشته باشید: در حالی که مدل یادگیری ماشین ما برای رنگ آمیزی دقیق عکس ها آموزش دیده است، رنگ های حاصل ممکن است از نظر تاریخی دقیق یا لزوماً صحیح نباشند. دلیلش این است که تصاویر سیاه و سفید هیچ سرنخی از رنگ های اصلی ندارند و مدل به متن عکس ها دسترسی ندارد. اگر سؤال یا مشکلی دارید، لطفاً با استفاده از ویژگی گزارش اشکال در برنامه، یک پیام اشکال زدایی برای ما ارسال کنید. متشکرم!


برای بهترین نتیجه ، توصیه می شود که تصویر منبع دارای موارد زیر باشد:


- کیفیت خوب
- تضاد یا کنتراست خوب
- فوکوس خوب
- و جهت گیری صحیح
اگر تصاویر فاقد همه این خصوصیات باشند، ممکن است برنامه خوب کار کنند ، اما برخی از پردازش های قبل (مانند تصحیح کنتراست ) نتیجه را بهبود می بخشد.


آپدیت نسخه Colorize Images 4.0.40 اندروید
★ Premium / Paid features Unlocked
★ Cleaned up apk root
★ AOSP compatible
★ .source attributes of the corresponding java files removed
★ All Debug code removed
★ Original package signature changed
➡ Languages: Full Multi Languages
➡ CPU architectures: arm64-v8a, armeabi, armeabi-v7a, x86, x86_64
➡ Screen DPIs: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi

What's New:
4.0.40:
* minor fixes
خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

ml.colorize.app

تاریخ بروزرسانی:

9 خرداد 1402

آخرین ورژن:

4.0.40

حجم:

16 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.4+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود Colorize Images

رنگی کردن تصاویر به طور خودکار Colorize Images تصاویر

دانلود Colorize Images اندروید دانلود Colorize Images اندروید دانلود Colorize Images اندروید دانلود Colorize Images اندروید دانلود Colorize Images اندروید دانلود Colorize Images اندروید دانلود Colorize Images اندروید دانلود Colorize Images اندروید دانلود Colorize Images اندروید
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.