Cut Paste Photo Seamless Edit
4.0
51,904

Cut Paste Photo Seamless Edit

ویرایش تصاویر
ورژن31.3 توسط Photo2Photo
بیش از 46111883 نصب در گوگل پلی
مناسب همه سنین

دانلود Cut Paste Photo Seamless Edit Pro 31.3 برنامه ویرایش تصاویر اندروید

Cut Paste Photo Seamless Edit Pro [Unlocked]

برنامه ای جالب برای ویرایش تصاویر بوده ،بدین صورت که با برش بخشی از یک تصویر و چسباندن ان روی یک تصویر دیگر ، تصاویر منحصر به فردی را خواهید ساخت. برای جلوگیری از درز های قابل ملاحظه در عکس های برش خورده ، از تصاویری با ساختار واضح و شفاف (اب، رنگین کمان، ابر، شن و ماسه و غیره) استفاده کنید. استفاده از این برنامه بسیار اسان میباشد، هرچند در شروع برنامه راهنماییهای لازم به شما ارائه میشود.
این یکی دیگر از برنامه های جالب برای ویرایش تصاویر بوده ،بدین صورت که با برش بخشی از یک تصویر و چسباندن ان روی یک تصویر دیگر ، تصاویر منحصر به فردی را خواهید ساخت.
برای جلوگیری از درز های قابل ملاحظه در عکس های برش خورده ، از تصاویری با ساختار واضح و شفاف (اب، رنگین کمان، ابر، شن و ماسه و غیره) استفاده کنید. استفاده از این برنامه بسیار اسان میباشد، هرچند در شروع برنامه راهنماییهای لازم به شما ارائه میشود.

آپدیت نسخه Cut Paste Photo Seamless Edit 31.3 اندروید
Several technological fixes 🚀
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.eabdrazakov.photomontage

تاریخ بروزرسانی:

پنج شنبه 9 مرداد 1399

آخرین ورژن:

31.3

حجم:

7.47 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 2.3.3+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر Cut Paste Photo Seamless Edit

دانلود برنامه Cut Paste Photo Seamless Edit اندروید دانلود نرم افزار Cut Paste Photo Seamless Edit اندروید دانلود اپمیکیشن Cut Paste Photo Seamless Edit اندروید برنامه ویرایش تصاویر اندروید دانلود برنامه Cut Paste Photo Seamless Edit دانلود برنامه Cut Paste Photo Seamless Edit برای اندروید Cut Paste Photo Seamless Edit Cut Paste Photo Seamless Edit APK
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.