3C All-in-One Toolbox
4.5
2,966

3C All-in-One Toolbox

جعبه ابزار 3C
ورژن2.6.6c توسط 3c
بیش از یک میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب همه سنین

دانلود 3C All-in-One Toolbox v2.6.6c ابزارهای مفید و کاربردی برای گوشی اندروید

نسخه پرو با تمام امکانات در دسترس

جعبه ابزار

3C All-in-One Toolbox

ویژگی های بسیاری را با یک رابط کاربری مدرن و آسان برای استفاده در یک جعبه ابزار غول پیکر ترکیب می کند. جعبه ابزار 3C دارای تمام ابزاری است که برای نظارت ، کنترل و تنظیم دقیق همه دستگاه های اندرویدی خود نیاز دارید. با این برنامه به طور خودکار پشتیبان گیری را انجام دهید، باتری خود را مدیریت کنید، برای هر اعلان خود میانبر داشته باشید و ابزارهای اضافی برای استفاده بهینه تر از گوشی اندرویدی خود داشته باشید. این برنامه دارای ویژگی های زیادی ست که در ادامه ذکر شده اند.

ویژگی های برنامه 3C All-in-One Toolbox اندروید :
- مدیر دستگاه پروفایل های بسیار قدرتمند ، برنامه ریزی و دیده بانی گوشی را ارائه می دهد که بسته به وضعیت منحصر به فرد خود می توانید عملکرد و صرفه جویی در مصرف باتری را پیدا کنید.
- یک کاوشگر بسیار ساده و در عین حال بسیار قدرتمند است که می تواند مرتب سازی بر اساس تاریخ ، اندازه و پرونده های رسانه ای را انجام دهد.
- کلیه ویژگی های موردعلاقه شما را از چنین مواردی برای تأمین ، تنظیم و بهینه سازی همه برنامه های دستگاه خود به روشی که می خواهید ارائه می دهد.
- به شما کمک می کند تا برنامه های در حال تخلیه باتری خود را شناسایی کرده و پروفایل های خود را با استفاده از آمار مقایسه بهبود بخشید ، همچنین آن چه را که در طول مدت طولانی اتفاق افتاده است را پیگیری کنید. پشتیبانی ویژه برای دستگاه های باتری دوگانه ، اطلاعیه های LG Quick Circle و Samsung Edge
- مدیر شبکه اجازه می دهد تا اولویت نقطه دسترسی WiFi و پیکربندی فایروال اندرویدی ، تراکم TCP و DNS را تنظیم کنید
- یک UI ساده و در عین حال بسیار کارآمد در مرتب سازی برنامه ها با استفاده های مختلف و خلاص شدن از شر برنامه های ناخواسته ارائه می دهد
- کنترل CPU های تک تا اکتاوری ، تنظیمات هسته ای حرارتی ، چند هسته ای و سفارشی
- دستگاه شما را در پایین ترین سطح ، از عملکرد کارت های SD ، تقویت حافظه و بهینه سازی تنظیمات مختلف پنهان با استفاده از ویرایشگرهای build.prop و sysctl پیکربندی می کند.
- پایش و ضبط کلیه فعالیت های برنامه ها و مصرف باتری ، حالت های مؤلفه (اتصالات ، محلی سازی و تلفن). همچنین اجازه می دهد تا اعلان های نوار وضعیت را با گرافیک اضافه کنید و نماد اصلی باتری را با استفاده از چارچوب Xposed حذف کنید
- سوئیچ مؤلفه سیستم در برنامه ، در ویجت ها یا با استفاده از پروفایل ها امکان روشن یا خاموش کردن حدود بیش از 20 اجزای دستگاه (WiFi ، بلوتوث و غیره) را می دهد.
- نشانگرهای خط که اطلاعات ساده را به صورت بصری در بالای همه چیز نشان می دهند.
- تنظیمات سریع برای دسترسی سریع به ویژگی های برنامه یا جابجایی اجزای مختلف سیستم.
- ادغام جعبه ابزار، امکان صرفه جویی در باتری و بهینه سازی عملکرد ، پروفایل ها را برای کنترل CPU ، IO و حالت های دستگاه و مدیریت برنامه ها از هر نقطه فراهم می کند.
- U رابط کاربری بسیار قابل تنظیم اجازه می دهد تا برنامه را به چیزی تبدیل کنید که واقعاً دوست دارید
- ابزارک های قابل تنظیم

آپدیت نسخه 3C All-in-One Toolbox 2.6.6c اندروید
★ Pro / Paid features Unlocked
★ Unwanted Permissions + Activities and Services removed
★ Debug code removed
★ Apk signature changed
➡ Languages: Multi Languages
➡ CPU architectures: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64
➡ Screen DPIs: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi

What's New:
Add usage manager (apps usage and limits)
Add out-of-the-box mA support for Galaxy A50
Various enhancements to improve user experience
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

ccc71.at.free

تاریخ بروزرسانی:

چهارشنبه 12 مرداد 1401

آخرین ورژن:

2.6.6c

حجم:

22 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر 3C All-in-One Toolbox

دانلود برنامه 3C All-in-One Toolbox اندروید دانلود برنامه 3C All-in-One Toolbox اندروید دانلود برنامه 3C All-in-One Toolbox اندروید دانلود برنامه 3C All-in-One Toolbox اندروید دانلود برنامه 3C All-in-One Toolbox اندروید دانلود برنامه 3C All-in-One Toolbox اندروید دانلود برنامه 3C All-in-One Toolbox اندروید دانلود برنامه 3C All-in-One Toolbox اندروید دانلود برنامه 3C All-in-One Toolbox اندروید دانلود برنامه 3C All-in-One Toolbox اندروید دانلود برنامه 3C All-in-One Toolbox اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.