DroidMote Client
3.3
5809

DroidMote Client

شبیه ساز موس و کیبورد
ورژن5.6.6 توسط Videomap
مناسب همه سنین

دانلود DroidMote Client v5.6.6 نرم افزار شبیه ساز موس و کیبورد اندروید

برنامه

DroidMote Client Unlocked

دستگاه های ورودی سخت افزار را در سیستم عامل های Android ، Windows و Linux تقلید می کند. ماوس ، صفحه کلید ، پد لمسی ، صفحه لمسی و یک گیم پد با 16 دکمه و 6 محور. برای بازی با کلیه بازی های نصب شده روی دستگاه سرور می توانید از یک گیم پد نرم ، یک گیم پد سخت افزاری یا ماوس و کیبورد استفاده کنید ، بازی هایی که از گیم پد های سخت افزاری پشتیبانی می کنند ، DroidMote را به عنوان یک گیم پد سخت افزاری می شناسند. اگر روتر ندارید ، مشکلی نیست. با عملکرد Tethering / hotspot قابل حمل دستگاه خود می توانید یک نقطه اتصال ایجاد کنید تا بین این دو دستگاه نقطه برقرار شود. (شما نیازی به بلوتوث ندارید ، بلوتوث کند است و مسافت های کوچک را پوشش می دهد) شما می توانید بازی های متعدد TOUCH را با بازی سخت افزار تهیه شده خود ، حتی بدون یک تلفن بازی کنید. شما می توانید ماوس را با RIGHT STOCK GAMEPAD سخت افزار کنترل کنید. با این برنامه همچنین دستگاه Android ، Windows ، Linux یا Chrome OS را از مبل راحتی خود کنترل کنید. این برنامه را می توان بر روی دستگاه اندروید خود نصب کرد تا دستگاه دیگری را کنترل کند. علاوه بر این ، با DroidMote ، شما می توانید از تمام برنامه ها و بازی های چند لمسی استفاده کنید ، حتی در دستگاه هایی که صفحه لمسی ندارند (مثلاً هنگام اتصال به یک تلویزیون). برای کنترل سایر دستگاه ها ، باید برنامه سرور را در IT نصب کنید. سرویس دهنده DROIDMOTE برای سیستم عامل های اندرویدی ، WINDOWS ، LINUX و CHROME در دسترس است.

DROIDMOTE سرور برای اندروید
https://getandroid.ir/download/apps/tools/3917-DroidMote-Server.html


DROIDMOTE سرور برای LINUX ، WINDOWS و CHROMEOS
https://www.videomap.it/download.htm

ویژگی ها:
ماوس
صفحه لمسی
با حرکت دو انگشت زوم کنید
صفحه کلید
کنترل رسانه ها
Dpad
کنترل کننده بازی ها
پشتیبانی از چندین تلفن به طور همزمان

آپدیت نسخه DroidMote Client 5.6.6 اندروید
All Servers free. And if you want, a single purchase in the Client to remove the ads. It will be valid forever and you will be able to control all Servers.

Full ChangeLog:
https://www.videomap.it/forum/viewtopic.php?f=3&t=6&start=180
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

org.videomap.droidmoteclient

تاریخ بروزرسانی:

1399.11.20

آخرین ورژن:

5.6.6

حجم:

3.05 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.1+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید:

لینک (های) دانلود

تصاویر DroidMote Client

دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.