Custom Formulas
4.5
239

Custom Formulas

فرمول های سفارشی
ورژن7.1 توسط BinaryEarth
مناسب همه سنین

دانلود Custom Formulas v7.1 برنامه فرمول های سفارشی اندروید

نسخه خریداری شده با قیمت 3.79 دلار

برنامه

Custom Formulas

یک برنامه قدرتمند است که به شما امکان می دهد فرمول های دلخواه خود را بسازید و سپس محاسبه هایی را با استفاده از آن ها انجام دهید و برای مقادیر ورودی درخواست کنید. استفاده از این برنامه آسان است ، اما برخلاف برنامه های ساده تر ، می توانید چندین مقادیر وارد شده را به فرمول های مختلفی وارد کنید تا مقادیر خروجی چندگانه را نشان دهد. با استفاده از همین نام متغیر ، می توانید خروجی یک فرمول در یک گروه را وارد کنید. فرمول های مرتبط را می توان به دسته بندی ها مختلف تقسیم کرد تا پیدا کردن آن ها آسان شود. به عنوان مثال، فرمول های ریاضی ، فرمول های نقشه برداری ، فرمول بهره وام و غیره. ترتیب متغیرهای نمایش داده شده به کاربر ، همچنین می تواند تعداد رقم اعشار با دقت نشان داده شده در زمینه های خروجی را تغییر دهد. سه فرمول به عنوان مثال در برنامه از قبل نصب شده اند. یک گروه فرمول می تواند صادر و یا از طریق ایمیل ارسال شود و به شما امکان می دهد خلاقیت های خود را با سایر کاربران برنامه به اشتراک بگذارید. نتایج حاصل از محاسبات متعدد با استفاده از همان فرمول می تواند برای مشاهده بعدی در یک صفحه گسترده در یک فایل CSV ذخیره شود.

ویژگی های برنامه Custom Formulas اندروید:
ساخت فرمول های سفارشی
دسته بندی فرمول ها
ورودی و خروجی چندگانه
ترتیب متغیرهای نمایش داده شده به کاربر
فرمول های پیش فرض به عنوان مثال
امکان خروجی از فرمول ها در فایل CSV

آپدیت نسخه Custom Formulas 7.1 اندروید
7.1: Bug fixes.
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

binaryearth.customformulas

تاریخ بروزرسانی:

1399.10.30

آخرین ورژن:

7.1

حجم:

5 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید:

لینک (های) دانلود

تصاویر Custom Formulas

دانلود Custom Formulas اندروید دانلود Custom Formulas اندروید دانلود Custom Formulas اندروید دانلود Custom Formulas اندروید دانلود Custom Formulas اندروید دانلود Custom Formulas اندروید دانلود Custom Formulas اندروید دانلود Custom Formulas اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.