Always On Edge - Not Only LED
4.4
445

Always On Edge - Not Only LED

سفارشی سازی چراغ نوتیفیکیشن گوشی
ورژن7.2.7 توسط Alrbea Ent
بیش از 5 میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب همه سنین

دانلود Always On Edge - Not Only LED v7.2.7 برنامه سفارشی سازی چراغ نوتیفیکیشن گوشی اندروید

نسخه کامل Pro با تمام امکانات در دسترس

با

برنامه سفارشی سازی چراغ نوتیفیکیشن

و اعلان گوشی اندروید Always On Edge می توانید گوشی خود را از جنبه های مختلف سفارشی کنید و آن را همانطور که هستید منحصر به فرد کنید.
این شامل بسیاری از ویژگی ها با گزینه های دقیق است، بنابراین می توان آن را به دلخواه شخصی سازی کرد، در اینجا برخی از ویژگی های اصلی آورده شده است:

چراغ led اعلان ها :


• می توان آن را به گونه ای سفارشی کرد که به روشی بسیار انعطاف پذیر در سیستم همیشه در نمایشگر یا مستقل کار کند، یا حتی هر دو مانند ویژگی ضربه به نور.
• می توانید رنگ و سبک نور را به طور متمایز برای هر برنامه و همچنین برای هر مخاطب یا نام حساب شخصی سازی کنید.
• نحوه قرارگیری نور و سبک را می توان بین حالت های صفحه متمایز کرد، به عنوان مثال می توان آن را به گونه ای تنظیم کرد که در حین روشن بودن صفحه، اطراف سوراخ دوربین و هنگامی که صفحه نمایش خاموش است، اطراف کل لبه های صفحه نمایش روشن شود.
• دارای یک لیست بلوک برای جلوگیری از روشن شدن آن به اطلاعیه های دریافتی از یک شخص خاص.
• در مقابل، می‌تواند همه اعلان‌های یک برنامه را نادیده بگیرد، به جز اعلان‌های یک نفر که برای شما مهم است، بنابراین فقط برای آن روشن می‌شود.
• همچنین دارای ویژگی های مفید دیگری مانند یادآوری است که نور را هر چند ثانیه یک بار به همراه هشدار صوتی قابل تنظیم تکرار می کند و البته همه چیز اختیاری است.
• علاوه بر این، می توانید انتخاب کنید که چه زمانی برنامه باید روشنایی را متوقف کند و چگونه برنامه با دریافت اعلان های متعدد مانند گزینه میکسر که همه رنگ های اعلان های فعلی را تکرار می کند، برخورد کند.
• علاوه بر این، گزینه های زیادی برای محدود کردن کار خود دارد، مانند جلوگیری از روشن شدن برنامه در صورت شارژ شدن دستگاه، یا کم بودن باتری، یا در زمان خواب با انتخاب های کنترل دقیق تر.
• روشنایی روشنایی را می‌توان بدون توجه به روش روشنایی تنظیم کرد، علاوه بر آن می‌توانید روشنایی بالا را برای چراغ‌ها و روشنایی کم را برای ابزارک‌های دیگر مانند ساعت‌ها و نمادهای اعلان‌ها تنظیم کنید.

همچنین بخوانید : نحوه فعال کردن چراغ چشمک زن گوشی سامسونگ

نورپردازی لبه


• جلوه های نور برای چندین رویداد مهم مانند شارژ دستگاه، تماس های جاری یا خروجی، پخش موسیقی، تصویر زمینه صفحه نمایش و بسیاری رویدادهای دیگر.
• به عنوان روشنایی اعلان ها، این نیز می تواند در اطراف تمام صفحه یا اطراف دوربین جلو یا هر دو با بسیاری از گزینه های مکان نورپردازی دیگر مانند سبک LED با انواع انیمیشن ها باشد.

Always On Display pro


ویژگی های اضافی برای سیستم صوتی مانند نشان دادن آن فقط در هنگام اعلان ها یا هنگام شارژ یا چند دقیقه پس از قفل

صفحه نمایش محیطی


• ساعت نمایش محیطی در حالی که صفحه قفل است همراه با سایر ویجت ها مانند نمادهای اعلان ها، پانل پیش نمایش و وضعیت باتری.
• این ویجت ها همراه با نور لبه یا به طور مستقل در حالی که دستگاه قفل است نمایش داده می شوند.

پس زمینه های متحرک


• تصاویر پس زمینه زنده صاف متحرک با کد.
• دسته بندی های مختلف پس زمینه با انیمیشن های منحصر به فرد مانند طبیعت، عاشقانه، فنی و بسیاری از دسته های دیگر
• رنگ ها و تصاویر قابل تنظیم.

تیک تیک اعلان ها


• نمایش مختصر اعلان به خوبی در اطراف سوراخ دوربین (ناچ) یا در نوار وضعیت.
این برای اعلان‌ها بدون نمایش پاپ‌آپ مفید است، بنابراین وقتی از تلفن استفاده می‌کنید و اعلان‌های بی‌صدا دریافت می‌کنید، می‌توانید مستقیماً آن را بدون نیاز به پایین کشیدن پانل اعلان‌ها بخوانید.

پیش نمایش اعلان ها


• فهرستی از اعلان‌های فعلی که به‌عنوان ویجت در صفحه اصلی نمایش داده می‌شود تا مستقیماً پس از باز کردن قفل، اعلان‌های شما را خوانده و به آن دسترسی داشته باشید.

ماسک گوشه ها


• گوشه های گرد در اطراف صفحه نمایش به شکل تلفن های مدرن

AccessibilityService API :


برنامه Always On Edge - Not Only LED شامل برخی از توابع است که تا حدی یا کاملاً به API سرویس دسترسی اندروید وابسته هستند. هدف اصلی این برنامه یک ابزار دسترس‌پذیری نیست، اما می‌توان از آن برای افراد ناشنوا یا کم‌شنوا استفاده کرد، مانند زمانی که تلفنشان در نزدیکی آنها است و صدای اعلان یا شیار را نمی‌شنوند، سپس با افکت‌های نوری این برنامه می‌توانند بدانند از کدام برنامه استفاده می‌کنند. آنها یک اعلان دریافت کردند و چه کسی فقط با یک نگاه به رنگ ها و جلوه های تنظیم شده توسط آنها برای آنها ارسال می کند.

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.used.aoe

تاریخ بروزرسانی:

چهارشنبه 12 مرداد 1401

آخرین ورژن:

7.2.7

حجم:

7 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 7.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر Always On Edge - Not Only LED

دانلود برنامه Always On Edge اندروید دانلود برنامه Always On Edge اندروید دانلود برنامه Always On Edge اندروید دانلود برنامه Always On Edge اندروید دانلود برنامه Always On Edge اندروید دانلود برنامه Always On Edge اندروید دانلود برنامه Always On Edge اندروید دانلود برنامه Always On Edge اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.