امروز : شنبه، 3 فروردین 1398
» » » » دانلود Weather Timeline - Forecast 12.4.13 - برنامه پیش بینی آب و هوا برای اندروید

دانلود Weather Timeline - Forecast 12.4.13 - برنامه پیش بینی آب و هوا برای اندروید

1397.12.25 omid 136551 بازدید 1 نظر گوگل پلی
Weather Timeline - Forecast

Weather Timeline - Forecast Patched

اپلیکیشنی جدید برای نمایش وضعیت جوی است که اخیرا از سوی توسعه دهنده ای به نام Sam Ruston منتشر شده و با کسب امتیاز عالی 4.8 مورد استقبال بسیار خوب کاربران قرار گرفته است. آنچه که نقطه قوت این برنامه به شمار میرود، نمایش وضعیت آب و هوا بصورت تایم لاین است؛ بر این اساس شما براحتی قادر خواهید بود پیش بینی های هواشناسی را برای ساعتها، روزها و هفته آینده مشاهده کنید. رابط کاربری این برنامه هم بصورت بسیار زیبایی طراحی شده است، برای مثال برای نشان دادن وضعیت های جوی متفاوت از رنگهای مشابه آن شرایط استفاده شده که در نوع خود بسیار کاربردی و زیباست.
یکی دیگر از نکات کاربردی این برنامه پیش بینی آب و هوا در ماه ها و سالهای آینده است که در نوع خود بینظیر است، علاوه بر این آرشیو کاملی از وضعیت آب و هوا در دهه های گذشته هم موجود است که علاقه مندان میتوانند انواع تغییرات جوی را در طول سالها مشاهده کنند.

ویژگیهای برنامه Weather Timeline - Forecast:


طراحی زیبا و شیک
بهره گیری از رنگها برای انعکاس وضعیت جوی موجود
بهره گیری از تایم لاین برای نمایش گویای اطلاعات
پیش بینی وضعیت آب و هوا در ماه ها و سالهای آینده
اخطار هنگام در پیش بودن آب و هوای بد و طوفانی
تغییرات نسخه جدید :
This is a maintenance release for ACME AtronOmatic's first release of Weather Timeline using its own internal APIs, along with our patent-pending "Nowcast" rain prediction algorithm. All weather data for the United States is now provided by MyRadar. We have added a custom privacy policy for Weather Timeline to re-enforce that we do not sell or share your location or personal data.

نظرات کاربران

آواتار کاربر
توسط : طاهر رئیسی گوشه  |  در تاریخ : 26 آبان 1394 20:00
سلام عالیه بهترین نرم افزار هواشناسی دقیق و کارا ی ساخته شده تا به امروز