Hopeless Raider
4.7
4124

Hopeless Raider

تیراندازی به زامبی های مهاجم

دانلود Hopeless Raider v2.5.0 بازی تیراندازی به زامبی های مهاجم اندروید


Hopeless Raider

یک بازی اکشن که از استدیوی بازیسازی JoyMeng GAME منتشر شده است. عفونت به تمام جهان گسترش یافته است. به منظور جلوگیری از این فاجعه، عوامل کشور X دستور دادند که منبع بحران را بررسی کنند. در همان زمان، گرد و غبار از حادثه mutated، یک مزدور جانباز مبارزه با زامبی ها را آغاز کرده است. در این فاجعه خانواده خود را از دست داده است. او نیاز به انتقام دارد و منبع فاجعه را پیدا می کند و سپس آن را نابود می کند! برای این هدف مشترک، آنها با هم همکاری می کنند تا این مشکل را حل کنند. ساکنان این شهر همه به زامبی تبدیل شده اند. خودتان را مسلح کنیدو برای بقا بجنگید. علاوه بر زامبی ها، انواع مختلفی دشمن دیگر در این فاجعه وجود دارد. آنها بسیار قوی تر از زامبی ها ​​هستند.

هیولا - آنها خود را هنگامی که به آنها نزدیک هستید منفجر می کنند، اطمینان حاصل کنید که قبل از رسیدن به آنها شلیک کنید، در غیر این صورت خواهید مرد.
دلقک - یک هیولایی است که از فاصله دور حمله می کند. وقتی که زامبی های زیادی وجود دارد، به یاد داشته باشید اولویت را در از بین بردن دلقک ها قرار دهید.
شبح - آنها می توانند از گلوله جاخالی بدهند، آسیب بالایی وارد می کنند، اما آنها بسیار آرام حرکت می کنند. شلیک سریع، دقیق و محکم مهم ترین فرضیه برای مقابله با آنها است.
زامبی - زامبی ها سرعت فوق العاده بالا و آسیب بالایی دارند، اطمینان حاصل کنید که اسلحه و تجهیزات خود را به خوبی مجهز و کاملا مسلح هستید. اگر با آنها مواجه شدید، نبرد شدید خواهد بود.

ویژگی های بازی Hopeless Raider :
حالت داستان باز
صحنه های با کیفیت بالا
گفتگوی داستان غنی
احساس تیراندازی عالی


آپدیت نسخه Hopeless Raider 2.5.0 اندروید
Optimized scene resources and problems with loading during loading
Reduce the difficulty of the previous level and increase the fun of the player
خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.hopelessfire.shootinggames

تاریخ بروزرسانی:

24 مهر 1401

آخرین ورژن:

2.5.0

حجم:

121 + 94 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.1+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


تیراندازی به زامبی های مهاجم Hopeless Raider تصاویر

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.